دستگاه آب گوجه گیری

دستگاه آب گوجه گیری

کد مطلب : 77693زمان مطالعه : 4 دقیقه
آنچه دربارۀ سود و اشتغال زایی دستگاه آبگیری باید بدانید. با دستگاه های آب گیری چندکاره میتوانید آب گوجه و آبلیمو و آبغوره و آب انار و آب انگو و آب سیب و محصولات مرتبط را تولید کنید.

چرا سود دستگاه آبگیری در شرایط رکود هم کاهش نداشته است؟

در نوسانات اقتصادی، کسب و کارهای مختلف دچار رونق و رکود میشوند.این نوسانات میتواند فصلی، فرهنگی ، سیاسی یا اقتصادی باشد.

تاثیر نوسانات بر رونق دستگاه آب گیری را به طور مختصر توضیح داده میشود:

از نظر فصلی ؛ کار با دستگاه آبگیری در فصل بهار و تابستان رونق زیادی دارد و پس از انار و گوجۀ پائیز رو به توقف میرود.بنابراین باید به فصلی بودن این کار توجه داشته باشید.

به لحاظ فرهنگی و سلامتی؛ جامعه تمایل به آب میوۀ طبیعی و تازه دارد و فرآورده های کارخانه ای را نمیپسندد.این موضوع هم در طول زمان موجب افزایش رونق دستگاه آبگیری شده است.

از نظر سیاسی؛ شرایط تحریم و برنامه های دولتها، موجب اقبال جامعه به کسب و کارهای شخصی و خرد و خانگی شده است و مردم ترجیح میدهند بین خودشان به کاسبی و اشتغال دور از دولت بپردازند.پشتیبانی دستگاه آب گیری از مشاغل خانگی به رونق این کسب و کار کمک نموده است.از نظر اقتصادی؛ نوساناتی همچون تورم و بیکاری نیز به رونق کسب و کار آب گیری و فرآوری میوه ها کمک کرده است.

بسیاری از کارمندان و بازنشستگان و حقوق بگیران به منظور ارتقای شغلی و کسب و کار دوم به سراغ دستگاه های آبگیری میآیند. البته پس از مدتی به عنوان شغل اول ادامه میدهند.همۀ موارد فوق دست به دست هم داده تا رونق روزافزون دستگاه آبگیری و اقبال جامعه به این الگوی تغذیۀ مطلوب را شاهد باشیم.

برای آشنایی با کسب و کار پررونق آبگیری، برای این متن 10 دقیقه زمان بگذارید یا به وب سایت و کانال و پیج ماشین سازی OilSet.ir مراجعه نمائید.

دستگاه آب گوجه گیری

چگونه روی رونق دستگاه آبگیری تمرکز کنیم؟

بسیاری از کسب و کارها صرفا روی توان خودشان تمرکز میکنند. این موضوع خوب است ولی عالی نیست.همواره برای رونق کار باید روی مطلوبیت مشتری تمرکز داشته باشید.مشتری های آبگیری از چه قشری هستند و چه انتظاری از کسی که برایشان آبگیری میکند دارند؟با توجه به مشاهدات میدانی و تحقیقات بازار ، جامعه به دنبال غذای سالم و تازه است و خانواده ها محصولات زیر را کسب و کار دستگاه آبگیری طلب میکنند.

رب گوجه طبیعی؛ آب گوجه خالص؛ آبلیمو طبیعی ؛ آبغوره طبیعی؛ سرکه سالم ؛ آب انگور ، هسته انگور ؛ شیره انگور ؛ آب سیب ، پوره سیب ؛ سرکه سیب ؛ لواشک ؛ آب انار؛ رب انار خانگی ؛ سس انار ؛ هسته انار حهت روغنگیری ؛ آب آلبالو ؛ شربت آلبالو ؛ آب آلو ؛ آب پرتغال؛ آب نارنج ؛ انواع مربا و موارد بیشتری که با توجه به منطقۀ جغرافیایی تان وجود دارد.

هریک از محصولات فوق میتواند یک بازار بزرگ و معتبر در منطقۀ شما ایجاد کند و قابل پیشرفت اقتصادی باشد.میزان موفقیت شما با توجه به مشتری مداری و کاهش هزینه ها متغیر است.

برای تولید حرفه ای و پررونق این محصولات به دستگاه آب گوجه گیری نیاز دارید که قابلیت چندکاره داشته باشد.این دستگاه در سایزهای مختلف به صورت پِرِسی و سانتریفیوژی تولید میشوند و قابلیت های چندکاره دارند.

نکتۀ مهم :
قطعات درگیر آبگیری باید تمام استیل باشند تا در طول زمان موجب خوردگی نشود.

مهمترین مزیت رقابتی برای رونق آبگیری چیست ؟

به نظر ما ، مهمترین مزیت آبگیری در تمیز و سالم بودن آن است.
مردم ترجیح میدهند بیشتر هزینه کنند ولی سالم بمانند.
این روزها اقبال خانواده های به رب گوجۀ خانگی و طبیعی زیاد شده. برخی معتقدند طعم غذا با رب خانگی بسیار بهتر از رب صنعتی است.

آیا دستگاه های آبگیری در کیفیت و کارایی محصول تاثیری دارند ؟

البته که مهمترین پارامتر کیفیت آب میوه، کیفیت اصلی و طبیعی میوۀ آبگیری است.
نکتۀ مهم :
قطعات درگیر با آبگیری در دستگاه آبلیموگیری باید استیل باشد.
چون آبلیمو خاصیت اسیدی و خورندگی دارد.
ضمنا کیفیت و سرعت دستگاه آب گیری اهمیت زیادی دارد.
دستگاه های آب گیری حرفه ای با سرعت 1440 دور در دقیقه، ضایعات خشک میوه ها را به صورت اتوماتیک تخلیه میکنند.
هشدار:
توجه داشته باشید که برخی دستگاه های موجود در ایران از قطعات غیراستیل و موتور و تسمۀ ضعیف استفاده میکنند که بعد از چند ماه مشکل ساز میگردد و حتی طعم و کیفیت آب میوه را تغییر میدهد.
این موضوع در نگاه اول به چشم نمیآید و صرفا قیمت دستگاه را کاهش میدهد.
ولی میتواند به مرور زمان مشکل بروز کند و ضرر زیادی را متوجه دارندۀ دستگاه و کسب و کار شما بنماید.

چه پارامترهای دیگر در کسب و کار آبگیری موثر هستند ؟

در دستگاه های آبگیری به نظافت  آسان و شستشوی سریع دستگاه توجه کنید.
قطعات دستگاه باید در دسترس باشد و اپراتور به راحتی نظافت نماید.
توری های آبگیری نباید از تخم میوه ها بزرگتر باشد.
توجه :
اگر تخم گوجه وارد رب گوجه شود، رب را سیاه رنگ میکند و طعم را تغییر میدهد.برای آبلیمو از دستگاهی استفاده کنید که حتی الامکان تخم لیمو را له نکند.
تنها دستگاه آبگیری پِرِسی که لیمو را قبل از آبگیری برش داده و هستۀ لیمو را سالم تحویل میدهد.
با استفاده از یک دستگاه آبغوره گیری پِرسی معتبر میتوانید محصولات جدیدی را تولید کنید.
البته توجه داشته باشید که رونق آبغوره گیری کمتر از یک ماه است. غوره در مردادماه به دست میآید و به سرعت تبدیل به انگور میشود.بنابراین اولویت رونق این کسب و کار با آبگوجه و آبلیمو است و آبغوره در اولویت بعدی قرار میگیرد.

دستگاه آب گوجه گیری

54
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب : رپورتاژ
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی