عطر ورسای
کمپانی ATRA با بررسی سلایق مخاطبین و اقلیم ایرانی اقدام به معرفی چندین رایحه با مدل های متنوع در برند ورسای کرده است.

عطر ورسای، عاشقانه ای از پاریس

آمار تولید و فروش عطر و ادکلن در سال های گذشته کاملا صعودی بوده است و پیش بینی ها تا سال 2025 نشان می دهد که این روند کاملا رشد صعودی خود را حفظ خواهد کرد. بنابراین به راحتی می توان دریافت که با توجه به استقبال مخاطبین، شرکت های عطرسازی به شناخت بهتری از سلایق و اقلیم نیاز دارند.

کمپانی ARTA در بررسی ها مختلفی که در مورد سلایق اقلیم های مختلف مصرف کنندگان عطر داشته توانسته است به نتایج بسیار مطلوبی در ارائه رایحه های منحصربفرد و از طرفی مورد پسند مشتریان عطر دست پیدا کرد.

در ساخت رایحه ها عطرهای کمپانی ARTA سعی شده از خاطره انگیزین رایحه ها در نت های بالای عطر استفاده شود که همین موضوع باعث می شود مصرف کننده در اولین پاف از این محصولات احساس لذت بخشی را تجربه کند. همچنین ARTA سعی کرده علاوه بر همکاری با بهترین شرکت های فراگرنس، شناخت کافی از مخاطبین و بازارهای مختلفی که در آنها وارد شده، داشته باشد.

بهترین مارک عطرهای تولید شده از کمپانی ARTA می توان به عطر ورسای، عطر udv ، عطر Xiphoid اشاره کرد که هر کدام جایگاه ویژه ای در بین مخاطبین خود پیدا کرده اند.

عطر ورسای یکی از جدیدترین محصولات کمپانی ARTA با شعار "عاشقانه ای از پاریس" و همراستا با برترین متد های عطرسازی در جهان در مدل زنانه و مردانه، مورد پسند مخاطبین ایرانی به تازگی عرضه شده است.

 

درباره کمپانی ARTA و عطر ورسای چه می دانید؟

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی