عجیب ترین طلاق ها

طلاق عجیب بخاطر صدای دهان شوهر!

کد مطلب : 82162زمان مطالعه : 5 دقیقه
درخواست طلاق و جدایی از همسر همیشه به خاطر مسائلی که هر روز درموردشان می شنویم اتفاق نمی افتد، گاهی دلیل درخواست یک مسئله خنده دار است.

عجیب ترین و خنده دار ترین دلایل طلاق در دنیا

درست است که این روز ها تعداد طلاق بیش از پیش افزایش پیدا کرده است اما باز هم این مسئله عادی نشده است. بعضی از طلاق ها هم هستند که بیش از هر چیز دیگری تعجب موکلین و قاضیان را هم بر می انگیزد. در این قسمت از گوناگون نمناک قصد داریم برخی از این عجیب ترین طلاق های دنیا را به شما معرفی کنیم. 

طلاق بخاطر صدای دهان

یک خانم به خاطر اینکه همسرش حین خوردن غذا، دهانش صدای ملچ ملوچ می داد و همچنین سوپ و نوشیدنی را هورت می کشید، از او طلاق گرفت. از قرار معلوم این خانم چندین بار به همسرش تذکر داده بود و از او خواهش کرده بود که این عادت را ترک کند اما بی توجهی همسرش به این مسئله او را برای طلاق مصمم کرد.

صدای دهان

طلاق به خاطر پر حرفی

در سال 2012 یک خانوم برای طلاق به دادگاه مراجعه کرد. علت درخواست او برای طلاق هم پر حرفی همسرش بود. او اظهار داشت همسرش نمی تواند هیچ رازی را پیش خودش نگه دارد . او این گونه بیان کرد که "البته متاسفانه همسرم به من اعتماد نمی کند و همه مسائل و مشکلات را با دوستان و اعضای خانواده به اشتراک می گذارد و آنها هم او را به اشتباه راهنمایی می کنند."

طلاق به خاطر رای به دونالد ترامپ

یک خانم 73 ساله بعد از 22 سال زندگی، بعد از این که متوجه شد همسرش قصد دارد به ترامپ رای بدهد، درخواست طلاق داد و گفت:"احساس می کنم با این کار احمق فرض شده ام و خواستم که او بین من و ترامپ یک نفر را انتخاب کند."

دونالد ترامپ

طلاق به خاطر کار در دستگاه ترامپ

یک خانم دیگر هم بعد از این که متوجه شد همسرش در دم و دستگاه ترامپ مشغول به کار است، درخواست طلاق داد. 

طلاق به خاطر ارتباط با شیاطین

یک آقای ایتالیایی در سال 2017 بعد از این که متوجه شد همسرش به دلیل داشتن نیرو های ماورایی و شیطانی توانسته است روی هوا بایستد، اقدام به گرفتن طلاق کرد. 

اروح و شیاطین

طلاق به خاطر ظرف های نشسته

جالب است بدانید که این خانوم هر وقت وارد آشپزخانه می شد و متوجه ظرف های نشسته داخل سینک ظرفشویی می شد، تصمیم به درخواست طلاق می گرفت تا یک بار این کارش را عملی کرد و جالب است بدانید که همسرش هم اصلا از این حساسیت او اطلاع نداشت. 

طلاق به خاطر پاک شدن آرایش

یک عروس عرب 28 ساله با آرایش بسیار زیاد و مژه های مصنوعی تصمیم گرفت که آرایش خود را بشوید و در ساحل قدم بزند. این کارش باعث شد که مرد با قیافه اصلی او روبرو شود و برای طلاق اقدام کند. 

آرایش

طلاق بخاطر جدی نگرفتن شغل

خانومی از همسر اولش به خاطر اینکه شغلش را یک سرگرمی می دانست و آن را جدی نمی گرفت، درخواست طلاق کرد. البته او اظهار داشت که:" همسرش ویژگی های بسیار خوبی دارد اما شغل من را یک بازی و سرگرمی می داند و من هم به همین خاطر نتوانستم تحمل کنم." 

طلاق بخاطر جواب ندادن پیامک

یک خانم تایوانی مداوم به همسرش پیام می داد و هیچ پاسخی دریافت نمی کرد. حتی برای این که او را وسوسه کند؛ پیام داد عزیزم من در بیمارستان هستم اما باز همسرش جواب نداد و متوجه شد که شوهرش او را بلاک کرده است و همین باعث شد که درخواست طلاق کند.

ارسال پیامک

طلاق به خاطر اسنپ چت

زوج عربستانی به خاطر اینکه عروس عکسشان را در اسنپ چت پست کرده بود، مجبور به طلاق شدند، زیرا این مرد اظهار داشت که نامزدم به من قول داده بود در شبکه های اجتماعی مثل اسنپ چت، اینستاگرام یا توییتر حضور نداشته باشد یا حداقل هیچ عکس را پست نکند اما او خلاف این کار را عمل کرد. 

طلاق به خاطر نصب نکردن توالت

یک مرد هندی همسرش را مجبور کرد که برای دستشویی کردن به حمام برود زیرا حوصله نداشت که دستشویی را نصب کند. بعد از این که این خانم از همسرش در دادگاه شکایت کرد، دادگاه انجام این کار را یک شکنجه برای زن دانست و درخواست طلاقش را پذیرفت. 

توالت

طلاق به خاطر دوش نگرفتن

در میان عجیب ترین دلایل طلاق در دنیا یکی از جالب ترین آنها به دلیل رعایت نکردن بهداشت اتفاق افتاد و در حقیقت 8 هفته حمام نرفتن منجر به طلاق یک زوج شد. 

طلاق به خاطر مخارج زیاد

ولخرجی و هزینه های بالا را می توان یکی از دلایل طلاق های امروزی هم دانست مثل مورد یک زوج که هزینه تلفن 42 هزار دلاری برای مشاوره تلفنی منجر به طلاق آنها از شد. 

مخارج زیاد

طلاق به خاطر جدی شدن یک شوخی

خانم و اقایی در لاتاری شرکت کرده بودند اما برنده نشدند و مرد تصمیم گرفت که با همسرش یک شوخی در این زمینه داشته باشد. به همین دلیل شماره ثبت نام لاتاری فرد برنده را روی یخچال زد و همسرش هنگامی که میخواست از یخچال چیزی بردارد، با صدای بلند گفت:باید بروم لاتاری را چک کنم. بعد از اینکه عدد را داخل سیستم وارد کرد، متوجه شد که برنده شده  زیرا شماره فرد برنده را وارد کرده بود اما هرگز به روی خودش نیاورد و همسرش هم از دور شاهد ماجرا بود.

این خانم به یک باره دست فرزندانش را گرفت و به همسرش گفت:" یادم نبود به تو بگویم ما قرار است به خانه مادرم برویم و سپس خانه را ترک کرد. تا چند روز هیچ خبری از او نشد و تماس های همسرش را پاسخ نمی داد اما بعد از چند روز به خانه برگشت و متوجه شده بود که برنده نشده و همین باعث شد که مرد برای طلاق اقدام کند."

طلاق به خاطر پرسش سوال تکراری

یک زن و شوهر به خاطر این که خانم به مدت 7 سال هر روز صبح از همسرش می پرسید که چگونه قهوه درست کند، از یکدیگر جدا شدند. 

سوال تکراری

طلاق به خاطر نصب پرده حمام

زن و مردی به خاطر اینکه آقا در نصب پرده حمام به همسر کمک نکرده بود ، از یکدیگر طلاق گرفتند. 

طلاق به خاطر علاقه زیاد به بازی

یک خانم به خاطر این که همسرش بیشتر از اینکه به او توجه کند، به بازی پینت بال علاقه داشت، از او طلاق گرفت. 

عجیب ترین طلاق های دنیا با دلایل باورنکردنی

3.950
این مطلب مفید بود ؟3911
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ف.ن
وبگردی