باران های عجیب دنیا

بارش باران گوشت خام از آسمان !!

کد مطلب : 81478زمان مطالعه : 3 دقیقه
تا به حال بارش باران های بسیار عجیب و باورنکردنی در جهان رخ داده است که احتمالا در رابطه با این باران های غبر قابل باور حتی چیزی نشنیده اید!

بارش باران عجیب در جهان

آیا تا به حال ضرب المثل باریدن سنگ از آسمان را شنیده اید؟ حتما شنیده اید اما به واقعیت پیوستن آن را ندیده اید ولی شاید در جایی زندگی می کنید که بارش باران های عجیب مثل باران ماهی یا خون را شاهد بوده باشید. شاید تعجب کنید، اما تا به اکنون باران های عجیبی روی زمین باریده است که هرگز در مورد آن ها نشنیده اید. در این قسمت از گوناگون نمناک قصد داریم چیزهای عجیبی که شبیه به باران روی زمین ریخته اند را به شما معرفی کنیم.

گوشت خام

بله درست متوجه شدید، بارش گوشت خام از آسمان مورد اول این لیست جالب است. سالهای گذشته در ویرجینیا از آسمان، گوشت قرمز خام روی زمین ریخته شد و بیشتر آن ها در ارتفاع درختان گیر می کرد. این اتفاق سال بعد هم تکرار شد و بعضی عقیده داشتند که مرغان دریایی مقصر این قضیه بوده اند اما دلیل

ماهی

درست است که ماهی در عمق دریا ها یافت می شود اما در سال 2010، در آسمان استرالیا تعدادی ماهی از آسمان روی زمین ریختند. این اتفاق در نوع خود حیرت انگیز چندین نقطه ی دیگر در جهان نیز اتفاق افتاده است که در بخش های قبلی نمناک به آنها پرداخته شد.

بارش ماهی

خون

حتی تصور این قضیه هم بسیار وحشتناک است اما چنین شگفتی در هند اتفاق افتاد، به این صورت که باران های قرمز شبیه به خون روی زمین ریختند. این اتفاق دو دهه قبل تکرار شده بود و دانشمندان زیادی روی رنگ عجیب و غریب باران تحقیقاتی را به عمل آوردند و بعضی از آن ها بر این عقیده بودند که آلودگی های هوایی باعث تغییر رنگ باران شده است اما طبق انتظار برخی مردم خرافاتی هندوستان نظر دیگری درباره باران خون داشتند.

قورباغه

قورباغه ها هم مانند ماهی ها جزء موارد عجیبی بودند که از آسمان به زمین ریختند. در سال 2009 این اتفاق افتاد و تعدادی قورباغه در قسمت مرکزی ژاپن از آسمان به سمت زمین ریخته شد و به صورت گسترده خبرساز شد.

قورباغه

کوسه

در سال 2012 در قسمت جنوب کالیفرنیا یک کوسه روی زمین افتاد که اهالی منطقه با کمک هم آن را دوباره به اقیانوس انتقال دادند و توانستند جانش را نجات دهند. این کوسه زخم هایی روی بدن خود داشت. مطالعات نشان می دهد که این کوسه توسط یک پرنده شکار شده بود و سپس از بالا به سمت پایین پرت شده بود اما چنین ادعایی در حد ادعا باقی ماند و همه آن را نپذیرفتند.

حلزون

در چندین سال گذشته اتفاقی عجیب افتاد، یک گروه 120 تایی از حلزون ها از آسمان یک ورزشگاه روی زمین ریختند و نام باران حلزون را به لیست باران های عجیب اضافه کرد.

بارش حلزون

توپ گلف

شاید برایتان عجیب باشد اما در سال 1969 در ساحل فلوریدا، توپ های گلف از آسمان روی زمین می ریخت که هنوز هم این اتفاق ترسناک ناشناخته باقی مانده است و هیچ کس نمیتواند دلیلی برای آن عنوان کند.

پول

یک خانم آلمانی مقدار زیادی پول که از آسمان به سمت پایین ریخته بود را حین رانندگی جمع آوری کرد. این اتفاق؛ عجیب اما شیرین به نظر می رسد. او بعد ها همه پول را به پلیس پس داد. نظرات مختلفی درباره ی دلیل این باران دوست داشتنی منتشر شد که هیچ یک نتوانست به طور اطمینان علت را بیان کند.

بارش عجیب باران

عنکبوت

عنکبوت ها نمی توانند پرواز کنند اما قادر هستند تا به راحتی برای خودشان چتر نجات بسازند. در سال 2007، گروهی از عنکبوت ها در آرژانتین از آسمان به سمت پایین ریختند و در یک اتفاق تعجب آور بارش باران عنکبوتی را نیز در میان وقایع جالب تاریخ ثبت کردند.

لجن

چند سال پیش، در 12 آوریل سال 1902 در پنسیلوانیا، آبی از لجن و گِل شبیه یک طوفان بارانی روی زمین بارید و جالب اینجاست که دوباره سال بعد هم، همین اتفاق در نیوزلند تکرار شد.

باران های عجیب دنیا ؛ از باران خون تا پول و عنکبوت

4.424
این مطلب مفید بود ؟213
منبع : mentalfloss / بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : عجیب و غریب
وبگردی