بیمه های عجیب

عجیب ترین چیز بیمه شده در دنیا

کد مطلب : 91389زمان مطالعه : 2 دقیقه
وقتی به بیمه فکر می‌کنید، احتمالاً چند نوع بیمه ذهن شما را درگیر خواهد کرد اعم از خانه، ماشین و ... اما چیزهای خیلی عجیب تری هم در دنیا بیمه شده اند.

عجیب ترین بیمه های جهان به بهانه روز جهانی بیمه

انسان ها از ازل با مشکلات و کمبودهای بسیار زیادی دست و پنجه نرم می‌کردند به همین خاطر از دیرباز تاکنون به دنبال راهی برای جبران هزینه‌های درمانی خود بوده اند، بنابراین بیمه را تاسیس کردند که کمک بسیار زیادی به بشر امروزی کرد.به بهانه روز بیمه در این بخش از نمناک عجیب ترین بیمه های جهان را عنوان کرده ایم.

تاریخ دقیق روز بیمه در ایران

در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز 13 آذر، روز صنعت بیمه نامگذاری شده است. به مناسبت روز بیمه در ادامه به عجیب ترین بیمه های جهان می پردازیم.

بیمه پاهای کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو ستاره فعلی تیم النصرعربستان و ستاره پیشین تیم‌های منچستریونایتد، رئال مادرید و یوونتوس است که یک شرکت بیمه پاهای او را 140 میلیون دلار بیمه کرده است و در صورتی که این بازیکن با آسیب دیدگی جدی مواجه شود،غرامت دریافت خواهد کرد.

کریستیانو رونالدو

بیمه صورت دیوید بکهام

بکهام اسطوره فوتبال انگلیس دارای چهره جذابی است، این فوتبالیست سابق بریتانیایی حتی چهره جذاب خود را هم بیمه کرده است و اگر در صورت هر حادثه ای صورتش دچار تغییر شکل شود کمپانی بیمه کننده باید به دیوید195 میلیون دلار خسارت پرداخت کند.

موهای فرفری تروی پولامالو

تروی پولامالو بازیکن فوتبال آمریکایی تیم پترز بورگ استیلرز است که موهای فرفری و جذابی دارد. این بازیکن در اقدامی عجیب موهای خود را به مبلغ 1 میلیون دلاربیمه کرده است!

سبیل مری هیوز

مری هیوز بازیکن کریکت استرالیا سبیل پرپشت و چخماقی عجیبی دارد، او وقتی که در تیم ملی کشورش از سال 1985 تا 1994 بازی می کرد سبیل خود را 370 هزار دلار بیمه کرد.

دندانهای جرجینا فر

دندانهای جرجینا فر بازیگر آمریکایی یکی دیگر از کسانی است که بدن خود را بیمه کرده، بیمه دندان های جرجینا فر10 میلیون دلار می باشد.

صدای راد استیوارت

رادریک دیوید یکی از پرفروش‌ترین هنرمندان موسیقی تاریخ است که بیش از 100 میلیون نسخه در دنیا فروش رفته است.گفته می شود راد استیوارت خواننده انگلیسی صدای خود را 6 میلیون دلار بیمه کرده است.

راد استیوارت

زبان ژن سیمونز

جن سیمونز نوازندهٔ گیتار بیس، خواننده، هنرپیشه که به خاطر حرکات نمایشی‌اش در کنسرت‌های گروه شهرت دارد، گفتنی است زبان ژن سیمونز خواننده 1 میلیون دلار بیمه شده است.

غدد چشایی اگون رونای

اگون رونای یکی از منتقدان غذایی برجسته که شهرت جهانی دارد، در سال 1993 غدد چشایی خود را 400 هزار دلار بیمه کرد تا با خیال راحتتر غذاهای مختلف را بچشد ودر باره آنها نظر دهد.

عجیب ترین چیز بیمه شده در دنیا

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ا.ن
وبگردی