کریستین رونالدو

راز محبوبیت کریستین رونالدو بالاخره فاش شد

تاریخ انتشار : 17 دی 1401کد مطلب : 89555زمان مطالعه : 3 دقیقه
کریستین رونالدو، فوق ستاره دنیای فوتبال یکی از محبوب ترین افراد در جهان می باشد. دلیل این محبوبیت خصوصیات خاصی است که رونالدو دارد.

کریستین رونالدو و راز محبوبیت فوق ستاره دنیای فوتبال

بدونِ شک شما می دانید که رونالدو جزء محبوب ترین و معروف ترین افراد دنیا است و خیلی ها در رنجِ سنیِ مختلف عاشقانه او را دوست دارند؛ اما سوال اینجاست که دلیل این همه عشق و علاقه چیست و چرا همه رونالدو را دوست دارند. ویژگی های خاصی در او وجود دارد که در این قسمت از نمناک در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

هوش بالا

هیچ کس نمی تواند هوش بالای رونالدو را انکار کند؛ البته شاید او نخواهد که خیلی باهوش به نظر برسد اما کاملاً مشخص است که تواضع بالا و محبوبیت زیادی که دارد را مدیون هوش بالای خودش است.

کریستین رونالدو

پیشرفت

او از همان سنین پایین به خودش قول داده که به بازیکن بزرگی تبدیل شود و مدام در حال پیشرفت بوده است. در واقع این پتانسیل بالا و این پیشرفت زیاد می‌ تواند نقطه قوت و جذابیت هرکسی محسوب شود.

حمایت از خانواده

رونالدو بسیار خانواده دوست است و قبل از معروفیت زندگی فقیرانه ای داشتند، او در دوران حرفه ای اش به افتخارات زیادی دست پیدا کرد اما بزرگترین حسرتش این است که پدرش تبدیل شدن او به یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال را ندید. مادر رونالدو در گذشته در خانه های دیگران آشپزی می کرد.

رونالدو همیشه به مادرش، ماریا دولورس ادای احترام کرده و در مورد او گفته است:«بهترین مادر جهان، جنگجویی که همیشه به من آموخت که تسلیم نشوم، بهترین مادربزرگی که فرزندانم می‌توانستند آرزوی داشتنش را داشته باشند.» او همچنین با کمک و حمایت هایش برادرش را از دام اعتیاد نجات داده است.

مادر کریستین رونالدو

مهربانی و گریه هایش

کریستیانو رونالدو جزء افرادی است که زمانی که قهرمانی های بزرگ را رقم می‌ زند؛ از خوشحالی گریه می‌ کند و این گریه های از روی خوشحالی جزء جذابیت‌ هایش محسوب می شود.

مهارت ها

همه در مورد مهارت های او در فوتبال شنیده اید. او کاملاً ماهرانه عمل می‌ کند و خلاقیت بالایی دارد و کمتر کسی می تواند مقابل او قوی ظاهر شود‌.

ساخت مدرسه

کریستیانو رونالدو پس از دریافت کفش طلا در سال 2011، آن را برای کمک به خیریه به حراج گذاشت، این کفش با قیمت خیره کننده 1٫2 میلیون پوند به فروش رسید. این پول صرف ساخت تعدادی مدرسه در غزه جنگ زده شد.

کمک به بیماران

رونالدو کارهای خیر زیادی نموده و تا کنون به بیمارستان‌های پرتغال مبلغ قابل توجهی جهت تامین دارو و... کمک کرده است. همچنین حراج توپ طلای 2013 رونالدو باعث شد تا مبلغ 530 هزار پوند برای بنیاد کودکان جمع شود.

طرفداران رونالدو

اهدای خون

رونالدو هیچ تتو و خالکوبی روی بدنش ندارد زیرا به طور منظم خون اهدا می‌کند و در کمپین‌های متعددی شرکت کرده تا دیگران را هم تشویق به این کار کند. رونالدو همچنین بعد از اینکه از مشکل هم‌تیمی‌اش باخبر شد مغز استخون خود را هم اهدا کرد.

نوعِ صحبت کردن

وقتی که صحبت های رونالدو را می شنوید، متوجه خواهید شد که فقط با یک بازیکن خوب روبرو نیستید، بلکه او یک انسان واقعی است و با روح و جسمش تلاش می کند.

توجه به طرفداران

رونالدو با طرفدارانش بسیار خوب رفتار کرده و با آنها عکس می گیرد. او اغلب پیراهنش را به میان جمعیت پرت می‌کند، امضا می‌کند و با هواداران در ورزشگاه ارتباط برقرار می کند.

دلجویی از هواداران

دو کودک تماشاگر در جریان شوت رونالدو دچار ناراحتی شدند، وقتی ضربه آزاد رونالدو باعث شکستن دست چارلی سیلوروود 11 ساله شد؛ رونالدو پیراهن امضا شده‌اش را به او داد. همچنین وقتی در جریان لیگ قهرمانان رونالدو با شلیک توپ به میان جمعیت باعث گریه یک پسربچه شده بود، او به جایگاه هواداران رفته و لباس تمرینی خود را به پسربچه داد.

راز محبوبیت کریستین رونالدو بالاخره فاش شد

4.226
این مطلب مفید بود ؟224
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی