غذا نخوردن

غذا نخورترین زن دنیا ؛ عجیب اما واقعی

تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93628زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک خانم 26 ساله به غذانخور ترین زن جهان تبدیل شده است و سبک زندگی ایشان تمامی مردم دنیا را متعجب کرده است.

زنی که 16 سال است هیچ چیز نخورده؛ نه آبی و نه غذایی

مولوورک آمباو، یک زن 26 ساله اهل اتیوپی، ادعا می کند که 16 سال اخیر عمر خود را بدون خوردن یا نوشیدن سپری کرده است و این یعنی در تمام این سالها او نه چیزی خورده و نه چیزی نوشیده است. اکثر مردم به سختی می توانند چند ساعت بدون خوردن چیزی دوام بیاورند، اما مولوورک آمباو اصرار دارد که او یک روز در حالی که تنها 10 سال داشت، پس از اینکه اشتهایش از بین رفت، برای همیشه خوردن غذا را کنار گذاشت.

او که به عقیده برخی غذا نخورترین زن و حتی انسان دنیا لقب گرفته است ظاهراً زندگی عادی دارد و در سلامت کامل بسر می برد. جالب است که وی انرژی زیادی برای انجام کارهای روزانه خود، که شامل پخت و پز برای دیگران و انجام کارهای مختلف می شود نیز دارد.

غذا نخور ترین زن دنیا

زنی که 16 سال است هیچ غذایی و ابی نخورده

این زن جوان چندین آزمایش پزشکی را در اتیوپی انجام داده است، اما هیچ‌یک واقعاً نمی‌توانند علت بی اشتهایی او را کشف کنند، پزشکان بیمارستانی در آدیس آبابا تأیید کردند که در زمان معاینه هیچ شواهدی از غذا در روده او وجود نداشته اما بدن هم علائمی از ضعف یا نقص خاصی نشان نمیدهد.

این زن 26 ساله می گوید هنوز آخرین باری که غذا از لبانش گذشت را به یاد دارد. آخرین وعده غذایی او خورش عدس قرمز بود، یک غذای معمولی اتیوپیایی که پس از آن اشتهای او به سادگی از بین رفت.

او ابتدا به خانواده اش دروغ میگفت که غذا خورده است، اما در نهایت مجبور شد حقیقت را به آنها بگوید. امباو به یاد می آورد که به یکباره اشتهایش برای آب یا هر غذایی را از دست داد. این زن جوان اتیوپیایی ادعا می کند که به دلیل اینکه 16 سال است هیچ غذا یا آب مصرف نکرده است، در این مدت نیز مجبور به استفاده از توالت نبوده است.

غذا نخورترین زن دنیا ؛ عجیب اما واقعی

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ح
برچسب : عجیب و غریب
وبگردی