دلنوشته
به انواع متن زیبا ، دلنوشته و بیو با موضوعات عاشقانه ، تولد و تسلیت ، سخن بزرگان و... دسترسی داشته باشید و آنها را به دوستان خود ارسال کنید

 منبع بزرگ جملات و متن های زیبا با موضوعات مختلف

حس دلنشین خواندن کلماتی که بر ذهن مخاطب جا خوش می کند همیشه دارای جذابیتی عمیق بوده و اثری ماندگار خواهد داشت.

متن زیبا می تواند یک تبریک تولد، تبریک روز مادر، تبریک روز پدر، تبریک عید و مناسبت هایی از این دست باشد و یا متن عاشقانه که بین عاشق و معشوق رد و بدل می شود.

متن عاشقانه

همه ما مناسبت ها و آدم هایی خاص در زندگیمان داریم که شاید نتوانیم متنی درخور و شایسته برای آن ها پیدا کنیم. گاهی می خواهیم با ارسال متن خنده دار، لبخند بر لبان دوستانمان بنشانیم و گاهی با متن تسلیت، در غم آنها شریک شویم  و یا با ارسال متن تبریک تولد به آن ها نشان دهیم که همیشه به یادشان هستیم.
متن زیبا
زیبا متن به این نیاز پاسخ گفته و با جمع آوری متن های زیبا با موضوعات متن عاشقانه، متن عشق، متن غمگین، متن خاص، متن ناب، متن دوست، دلنوشته و بسیاری از جملات زیبا، این امکان را ایجاد کرده تا کاربران بتوانند با یک جستجو ساده متن مورد نظر خود را بیابند.
علاوه بر این شما هم می توانید متن ها و دلنوشته های خودتان را در صفحه اختصاصی خود منتشر کنید.
 
همچنین علاقه مندان با نصب اپلیکیشن زیبا متن به جملات زیبا ، متن شعر، متن آهنگ ، متن فلسفی، سخن بزرگان، متن پروفایل، متن استوری و متن کوتاه برای بیو شبکه های اجتماعی خود دسترسی داشته و می توانند آنها را به صورت متن پیامک و یا عکس نوشته با دیگران به اشتراک بگذارند.

متن زیبا و دلنوشته به همراه جملات عاشقانه و تبریک تولد

4.540
این مطلب مفید بود ؟364
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی