یکتا ناصر

راز خیانت در استوری جنجالی یکتا ناصر

کد مطلب : 92283تعداد نظرات : 5 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
یکتا ناصر بازیگر نیسان آبی که چند وقتی است از همسر کارگردانش منوچهر هادی طلاق گرفته است در فضای مجازی پست های عجیب و غریبی به اشتراک گذاشته که با واکنش همسر سابقش همراه بوده است.

یکتا ناصر و منوچهرهادی اختلافات خانوادگی را به فضای مجازی کشاند

یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار یک استوری جنجال به پا کرد و به صورت غیر مستقیم علت جدایی خود از منوچهر هادی را لو داد. منوچهر هادی نیز به استوری همسر سابقش جواب داد و اختلافات خانوادگی را به فضای مجازی کشاند. در ادامه این بخش از نمناک استوری این زن و شوهر هنرمند را می بینید.

یکتا ناصر بازیگر نقش زری در نیسان آبی 2 که مدتی پیش از منوچهر هادی کارگردان معروف جدا شده بود، با انتشار یک استوری معنادار درباره خیانت خبرساز شد، بسیاری از کاربران معتقدند که خانم بازیگر با انتشار این استوری غیر مستقیم به علت طلاقش اشاره کرده است، متن استوری یکتا ناصر اینگونه بود:

اولش فکر میکردم بهم خیانت کرده بعد که دیدم کیا دورشن فهمیدم به خودش خیانت کرده نه به من :)

یکتا ناصر

استوری یکتا ناصر

منوچهر هادی بازیگر و کارگردان کشورمان پاسخ همسر سابق خود را با انتشار پستی در فضای مجازی داد و نوشت:

عزیز دل پدر

آنانکه قدر بودنت را ندانستند

رفتنت را خیانت می پندارند.

پست منوچهر هادی

پست منوچهر هادی

کامنت های زیر پست منوچهر هادی شوخی هایی را به راه انداخت، برخی از فالوورهای آقای هادی معتقدند که یکتا ناصر او را بلاک کرده و به همین خاطر منوچهر هادی در فضای مجازی جواب همسر سابقش را می دهد و برخی دیگر منتقد کشاندن اختلافات خانوادگی این زوج به فضای مجازی بودند.

ازدواج و طلاق یکتا ناصر و منوچهر هادی

یکتا ناصر و منوچهر هادی 20 اسفند 1394 زندگی مشترکشان را آغاز کردند و یکسال بعد از ازدواجشان در 22 آذرماه سال 95 صاحب دختری به نام سوفیا شدند،این زوج سال پیش از یکدیگر جدا شده اند.

یکتا ناصربازیگر سینما و تلویزیون متولد 12 آبان 1357 در تهران است و در فیلم هایی چون حدود هشت صبح، آینه بغل، من سالوادور نیستم، شب طلایی، رحمان 1400، کاگر ساده نیازمندیم، نیسان آبی، عاشقانه و... به ایفای نقش پرداخته است. منوچهر هادی کارگردان و بازیگر نیز زادهٔ 28 مرداد 1351 در تهران است و ساخت فیلم و سریال هایی چون خداحافظ بچه، دلدادگان، عاشقانه، دل، گیسو، رحمان 1400، آینه بغل، من سالوادور نیستم، کارگر ساده نیازمندیم، یکی میخواد باهات حرف بزنه و... را در کارنامه هنری اش دارد.

راز خیانت در استوری جنجالی یکتا ناصر

3.824
این مطلب مفید بود ؟186
منبع : عکاس معین باقری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
5 نظر به ثبت رسیده است
مجید1403-01-06
یعنی خانم یکتا پد ری که داره خرج و مخارج شما وبچه شومی پردازه حق نداره فرزندخودشوچندروزپیش خودش نگهداره وبایدبه بچه دزدی متهم بشه شرم کن یکتا شرم کن مطمئن باش سوفیا هم پدر میخواد هم مادرپنجاه پنجاه پس بی خودی شلوغش نکن اگه دلت هادی میخادبگواشتیتون میدیم
133
ننه آقا1403-01-06
مردشور همشون رو ببرن.
112
مژگان .م1403-01-06
بنده سوالی از خانم یکتا ناصر دارم ، زمانی که از زندگی شخصی و خصوصیتون فیلم گرفتید و در فضای مجازی پخش کردید به آبرو و آینده ی دختر عزیزتون فکر کردید ؟ به این فکر کردید که دخترتون وفتی بعد از عید به مدرسه بره شاید سوژه و موضوع بحث دوستانش بشه و از رفتار مادرش خجالت زده بشه و جوابی برای همکلاسی هاش نداشته باشه ؟ .... به این فکر کردی که چقدر حاشیه برای ذهن و فکر و آینده ی فرزند عزیزتون درست کردید ؟ یک بچه به خصوص دختر وابستگی عاطفی شدیدی به پدر و مادرش به خصوص پدر خود دارد و شما با این کار وجهه ی خودتون رو در نظر فرزندتون هم بد کردید ، در آینده واقعا شاید پاسخی برای این کارتون نداشته باشید ، زمانی که از ایشون غیابی طلاق گرفتید و منزلشون رو هم به نامتون کردند چرا در فضای مجازی این موضوع را پخش نکردید ؟ فقط کمی انصاف داشته باشید و مادرانه رفتار کنید به طوری که در آینده بتوانید پاسخگوی رفتارتون باشید ، کمی به صوفیای عزیزتون فکر کنید همین
141
ناشناس1403-01-07
تورا به خدا قسم حیفه این زندگی اینجا تموم بشه گذشت کنید تا خدا از شما بگذره به خاطر دخترتون همدیگه رو ببخشید و برگردید به زندگی نگذارید اختلاف شما نقل و نبات محافل دشمناتون بشه قطعا سوفیای عزیز بعدها قدر این ایثارتونو خواهد فهمید یا علی حق نگهدار و نگهبان زندگیتون باشه
90
امیر1403-01-13
بابا خیلی جو گیر نشو بین اهالی سینما اینا عادی شده
30
وبگردی