بازیگر یوسف پیامبر

نسبت فامیلی بازیگر کودکی یوسف با مصطفی زمانی

کد مطلب : 91293تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
بازیگر خردسال دیروز و جوان امروز نقش کودکی یوسف پیامبر در سریال یوسف پیامبر کیست و چه نسبتی با مصطفی زمانی دارد؟

نسبت حسین جعفری با مصطفی زمانی

با بازپخش سریال یوسف پیامبر با بازی درخشان مصطفی زمانی در نقش جوانی یوسف و حسین جعفری بازیگر یوسف پیامبر در دوران کودکی، توجهات بسیاری نسبت به این دو چهره معطوف شده است و طبق معمول بینندگان این سریال دوست دارند کمی بیشتر آنها را بشناسند. علاوه بر بیوگرافی این دو بازیگر که این روزها پربازدید شده، نسبت فامیلی آنهاست که میتواند برای کاربران جذاب باشد.

در پاسخ به سوال حسین جعفری چه نسبتی با مصطفی زمانی دارد ، باید بگوییم که این دو چهره پسر دایی پسر عمه هستند و مصطفی زمانی، پسر دایی حسین جعفری، بازیگر نقش کودکی یوسف پیامبر می باشد.

حسین جعفری با مصطفی زمانی

مختصر بیوگرافی حسین جعفری

حسین جعفری در مرداد 1371 در فریدون کنار و در یک خانواده چهار نفره متولد شد و با ایفای نقش کودکی های حضرت یوسف (یوزارسیف) در سریال یوسف پیامبر به شهرت رسید. بازیگر نقش کودکی یوزارسیف حالا بزرگ شده و مشغول فیلمسازی و ادامه راه بازیگرست.

مختصر بیوگرافی مصطفی زمانی

مصطفی زمانی که بیشتر او را با نام یوزارسیف می شناسند، در 31 خرداد سال 1361در فریدونکنار متولد شد. او با بازی در سریال یوسف پیامبر به شهرت رسید و بعد از آن در فیلم های بسیاری همچون، سریال شهرزاد و فیلم سارا و آیدا ، نقش آفرینی کرد. مصطفی زمانی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده و عکسهای منتسب به همسر مصطفی زمانی، تا به امروز توسط این بازیگر تایید نشده اند.

نسبت فامیلی بازیگر کودکی یوسف با مصطفی زمانی

4.251
این مطلب مفید بود ؟438
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
1 نظر به ثبت رسیده است
آیناز رادمهر1402-09-03
تو همون سریال و چن سال قبل خوب بودن????بچگی یوسف خوشگل بود،الآن...
یوزارسیف با لنز تیره بهتر بود
12
وبگردی