یوسف تیموری

شوخی دردسر ساز بازیگر جوکر با خبر فوت یک بازیگر

تاریخ انتشار : 10 اسفند 1400کد مطلب : 86282تعداد نظرات : 5 نظر
تعداد اخبار و شایعاتی که در مورد بازیگران در فضای مجازی منتشر می شود کم نیست ولی اگر یکی از خود بازیگران این شایعه دردسر ساز را ساخته باشد چطور؟

دلخوری یوسف صیادی و همسرش از یوسف تیموری

یوسف تیموری بازیگر سرشناس فیلم های کمدی یکی از شرکت‌کنندگان فصل چهارم برنامه جوکر است. او در یکی از قسمت های این برنامه با اجرای حرکات عجیب و غریب و طنزبا استفاده از کاکتوس سخنگو و تقلید رفتار یوسف صیادی توجهات را به خود جلب و غوغا به پا کرد اما تقلید رفتار او این شایعه را ایجاد نمود که آیا یوسف تیموری و یوسف صیادی با یکدیگر اختلاف دارند؟ با ما در این بخش از چهره ها در نمناک همراه شوید تا جزئیات این ماجرا و مصاحبه ی جدید یوست تیموری درمورد پیامک و شوخی دردسر سازش با یوسف صیادی را بخوانید.

یوسف تیموری

حرفهای یوست تیموری در مورد پیامک خبر فوت یوسف صیادی

یوسف تیموری در مصاحبه ای که اخیرا انجام داده است، در مورد شایعه دلخوری یوسف صیادی و خانواده اش به دلیل تقلید رفتار او در جوکر توضیح داد. این بازیگر به سؤال مجری در مورد ماجرای اختلافش با یوسف صیادی گفت:

من هیچ اختلافی با آقای صیادی ندارم. من و یوسف صیادی دوست صمیمی هستیم با هم دیگه، شوخی می کنیم، میگیم، می خندیم، چرا قبلا یک شیطنت هایی کردم که بابت آن هم عذرخواهی کردم، سنم پایین‌تر بود، ما بچه محل بودیم، با هم کار می کردیم، یکی از کسانی که واقعا تاثیر داشت من بیام تو کار تلویزیون و کار تصویر، یوسف صیادی بود.

یوسف تیموری در ادامه صحبت هایش در مورد دلخوری قبلی یوسف صیادی از او و ماجرای پیامک فوت توضیح داد:

من برگشته بودم از انگلیس و برای یوسف سوغاتی آورده بودم، بهش زنگ می زدم و جواب نمی داد، به خاطر شوخی قبل از مسافرتم ناراحت بود، یه شوخی دیگه قبلش کرده بودم، چون جواب نمی داد.

سرکار منوچهر هادی بودم، طراحی شیطنت رو یکی دیگه کرد و من اجراش کردم، بعد مسیج زدم که جواب نمیدی، زبونم لال، ان شاالله که داداش گلم صد سال سایه اش بالای سر من باشه، مسیج دادم که فوت کرده و برای همه سند کردم، واقعا حق داشت شاکی شه و می تونست بره به خاطر این قضیه از من شکایت کنه ولی یه گله ای در مقابل دوربین کرد و من هم ازش عذرخواهی کردم، ولی الان که من به این سن رسیدم و سال ها از این ماجرا گذشته من و یوسف با یکدیگر خیلی خوب هستیم و مشکلی نداریم.

شوخی دردسر ساز بازیگر جوکر با خبر فوت یک بازیگر

4.343
این مطلب مفید بود ؟376
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
5 نظر به ثبت رسیده است
آزاد1400-12-10
یوسف تیموری واقعا شورشو درآورده همه رو مسخره میکنه مخصوصا آقای صیادی
1024
مژی1400-12-11
واقعا یوسف تیموری بی شعوره .....خیلیم یخ و بی مزه س .....برو ادای خودتو در بیار ک سر تا پا عیبی ....جناب آقای یوسف صیادی هنرمند اصیل هستن ...
925
راز ابدیت1400-12-12
آقای صیادی جنبه دارند و من هم اگر انقدر آدمی به این با جنبه بودن می شناختم با ایشان شوخی می کردم با شما که شوخی نکردند
202
جواد1400-12-15
اینقد حرکات این یارو تیموری لوس و بی مزه س من بدم اومده جوکر رو نگا کنم ....تروخدا تیموری رو بیرونش کنید .......متنفرم ازت تیموری
518
سحر1401-01-05
اقای تیموری ازش اجازه گرف جلو همه جلو دوربین دیگه ناراحت شدن نداره اگه قراربود این بشه خب اجازه نمیداد مقصر صیادیه
73
وبگردی