رضا عطاران

سومین فیلم اکران آنلاین مشخص شد

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1399کد مطلب : 15873زمان مطالعه : 1 دقیقه
فیلم سینمایی زیرنظر به کارگردانی مجید صالحی به عنوان سومین گزینه قطعی اکران آنلاین اعلام شد.

اکران آنلاین فیلم زیرنظر

فیلم سینمایی زیرنظر به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی مشترک محمد شایسته و رامبد جوان سال 97 ساخته شد و از دی ماه 98 اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد.

شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها باعث نیمه کاره ماندن اکران فیلم زیرنظر شد و عوامل این فیلم تصمیم به اکران آنلاین گرفتند.

فیلم زیرنظر سومین گزینه قطعی اکران آنلاین

فیلم زیرنظر به عنوان سومین گزینه قطعی اکران آنلاین معرفی شد تا بعد از فیلم خروج و طلا تجربه ای متفاوت را در سینمای آنلاین کسب کند.

فیلم زیرنظر

مجید صالحی در اولین تجربه کارگردانی فیلم زیرنظر را مقابل دوربین برد و در مدت کوتاه اکران در سینماها توانست به فروشی بیش از 8 میلیون تومان دست یابد.

امیر جعفری و رضا عطاران

رامبد جوان و محمد شایسته به صورت مشترک تهیه کنندگی فیلم طلا را هم برعهده داشتند و این فیلم به عنوان دومین گزینه اکران آنلاین به نمایش درآمد و به نظر میرسد موفقیت این اکران باعث شده است تا زیرنظر هم به صورت آنلاین اکران شود.

بازیگران فیلم زیرنظر

بازیگران فیلم زیر نظر عبارتند از :

رضا عطاران، امیر جعفری، مهران احمدی، سروش جمشیدی ، آزاده صمدی ،علی استادی، امیر نوری، سیاوش چراغی پور، سیاوش مفیدی، علی صالحی، عباس جمشیدی، حیدر رضایی، مالک آبسالان ، سامیه لک و مصطفی راد بازیگران زیر نظر را تشکیل میدهند.

بازیگران زیرنظر

امیر جعفری و رضا عطاران

آغاز اکران آنلاین فیلم زیرنظر از 29 اردیبهشت

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
منبع : عکاس: آزاده امیرخان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی