شکستن قلب
قلب گنجینه هر فرد است که باید از آن به درستی مراقبت کند اما برخی متولدین ماه ها نسبت به بقیه افراد بیشتر قلب شما را می شکنند که بهتر است مراقب این اشخاص باشید.

متولدین کدوم ماه ممکنه قلب شما رو بشکنن

شکستن قلب یک تجربه دردناک است که شاید زندگی عادی و خواب راحت را از شما بگیرد، هیچ چیز دوباره لبخند را بر لبان شما نخواهد آورد که این یک بخش اجتناب ناپذیر از زندگی است؛ بخشی که گفته می شود ما را قوی تر می کند. جالب است بدانید که این موضوع هم به ماه تولد افراد بستگی دارد‌ که در این قسمت از نمناک به شما خواهیم گفت متولدین کدام ماه ممکن است که بیش از بقیه قلب اطرافیان خود را بشکنند. طبق روال توضیحات همیشگی این دسته مطالب، خاطرنشان می شود که اطلاعات جنبه سرگرمی داشته و قطعا برای همه متولدین ماههای ذکر شده در این لیست صدق نمیکند.

آبان

آبان ماهی ها افرادی هستند که علاقه خود را ابراز می کنند؛ اما خیلی سریع هم رفتارشان را تغییر می دهند. یک آبان ماهی به گونه‌ ای رفتار می کند که انگار بیشترین تعهدات قلبی را نسبت به شما دارد، حتی اگر خیلی از دوران نامزدی تان نگذشته باشد؛ اما زمانی که متوجه شود با او تفاهم ندارید، خیلی راحت جدا می شود که احتمالا این موضوع شما را شوکه کند؛ اما او در چنین حالتی منطقی تصمیم می گیرد.

جدا شدن

بهمن

بهمن ماهی ها کم ترین میزان رمانتیک بودن را دارند. معمولاً به استقلال خودشان بیشتر از احساس در زندگی زناشویی توجه می کنند. این که بخواهند به یک نفر متعهد باشند، آنها را می ترساند؛ بنابراین ممکن است در یک رابطه عاشقانه زناشویی به یکباره همه چیز را خراب کنند و همین باعث می‌ شود که خیلی غیر قابل پیش بینی باشند و در این مسیر؛ قلب شما را بشکنند.

آذر

آذر ماهی ها خیلی ماجراجو هستند؛ همیشه به دنبال یک کار جدید یا حتی رفتن به یک شهر و کشور جدید هستند. آن ها اغلب به دنبال آزادی می باشند و به خاطر همین؛ خیلی به دردِ زندگی زناشویی و تعهد نمی خورند و همین باعث می شود گاهی اوقات مجبور شوند دلتان را بشکنند و خیلی هم بابت این موضوع حس بد و عذاب وجدان ندارند، زیرا منطقی فکر می کنند و نیاز های خود را در اولویت قرار می دهند.

فروردین

فروردین ماهی ها همیشه به دنبال هیجان، چالش و ایده پردازی هستند. به نیازهای خودشان بیشتر اولویت می دهند و کمی غیر قابل پیش بینی می باشند. ممکن است یک ماه به طور کامل شما را دوست داشته باشند و عشق بورزند و رابطه زناشویی عمیقی برقرار کنند؛ اما فردا روز بدون دلیل بخواهند از شما جدا شوند و بروند؛ البته احتمال این وجود دارد که دوباره به سمت تان برگردند اما بالاخره ممکن است که خیلی راحت قلب تان را بشکنند.

قهر کردن

اسفند

اسفند ماهی ها به شدت رمانتیک هستند. واقعا عاشق می شوند و عشق آن ها خیلی عمیق است و شما هم به خاطر این سطح بالا از عاشق پیشگی به آن ها جذب می شوید؛ اما زمانی که از زندگی و رابطه زناشویی دور و سرد می شوند، می توانند خیلی راحت همه چیز را فراموش کنند و از شما فاصله بگیرند و ارتباط خوبی برقرار نکنند که این اتفاق؛ قلب تان را خواهد شکست.

خرداد

خردادی ها به شدت کنجکاو می باشند و این که بخواهند از یک نفر جدا شوند؛ برایشان خیلی سخت و پیچیده نیست و این کار را ساده می دانند. وقتی با شما هستند، به گونه ‌ای رفتار می‌ کنند که انگار فقط شما در این جهان وجود دارید اما اگر ببینند که توافق و تفاهمی در زندگی مشترک با هم ندارید، خیلی راحت همه چیز را کنار می‌ گذارند.

متولدین کدوم ماه ممکنه با حرفهاشون دلتو بشکنن؟

4.132
این مطلب مفید بود ؟266
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
وبگردی