باخت لیورپول

ناکامی جوان ترین ترکیب تاریخ تیم لیورپول

تاریخ انتشار : 27 آذر 1398کد مطلب : 73107زمان مطالعه : 1 دقیقه
تیم فوتبال لیورپول در حالی از جام اتحادیه انگلیس حذف شد که با جوان ترین ترکیب تاریخ خود به میدان رفت و متحمل شکست سنگین شد.

جوان ترین ترکیب تاریخ لیورپول ناکام ماند

آفتاب نیوز : لیورپول در حالی در جام اتحادیه برابر استون ویلا با 5 گل شکست خورد که تیم اصلی این تیم باید امشب در جام جهانی باشگاه ها برابر مونتری مکزیک قرار گیرد.

به این ترتیب لیورپول در غیاب یورگن کلوپ و خیلی از ستاره های خود با تیمی جوانان برابر استون ویلا قرار گرفت و با قبول شکست 5 بر صفر از جام اتحادیه حذف شد.

باخت سنگین لیورپول

ناکامی جوان ترین ترکیب تاریخ لیورپول

میانگین سنی بازیکنان این تیم برابر استون ویلا 18 سال و مسن ترین بازیکن لیورپول برابر استون ویلا یک بازیکن 22 ساله بود. این بهترین شرایط برای استون ویلا بود تا بتواند از این موقعیت استفاده کند و با شکست دادن قهرمان اروپا راهی مرحله بعد رقابت ها شود.

فشردگی بازی های لیورپول باعث شد تا سران این تیم تصمیم بگیرند با دو ترکیب متفاوت در جام اتحادیه و جام جهانی باشگاه ها شرکت کنند و اولویت نیز به جام جهانی باشگاه ها اختصاص یافت.

لیورپول امشب چهارشنبه در جام جهانی باشگاه ها به دیدار مونتری می رود و در صورت برتری در این دیدار در دیدار نهایی با فلامنگو برزیل دیدار خواهد داشت.

انتهای پیام/ح.ب

ناکامی جوان ترین ترکیب تاریخ تیم لیورپول

54
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب : لیورپول
وبگردی