تزیین دیوار پذیرایی
تزیین دیوار پذیرایی با وسایل ساده و شیک نیاز به ایده های خلاقانه دارد. تزیین خانه بااستفاده از استیکر و برچسبهای مدرن رازهایی دارد که باید رعایت شود.

تزیین دیوار اتاق پذیرایی و نشینمن با استیکرهای شیک و جدید

ایده های تزیین اتاق پذیرایی و نشینمن بسیارند . استفاده از تابلوها و آویزهای شیک مدرن و تردیشنال برای تزیین دیوار یکی از رایج ترین مدلهای تزیین دیوار اتاق پذیرایی و نشینمن است اما اگر صد صرف هزینه بالایی برای این منظور را ندارید استیکرهای گزینه ای عالی برای تزیین خواهند بود.

تزیین دیوار اتاق پذیرایی

تزیین دیوار اتاق پذیرایی

تزیین دیوار اتاق پذیرایی

چه استیکری برای تزیین دیوار اتاق پذیرایی و نشینمن مناسب است؟

به تناسب طرح و سبک دکوراسیون اتاق پذیرایی و نشینمن بایستی استیکر مناسب انتخاب شود. اگر رنگ و لعاب این بخش از دکوراسیون داخلی خانه شما به شاد و پر انرژی است پس بهتر است برای ایجاد تعادل رنگهای ملایم را وارد تزیینات دیوار اتاق پذیرایی کنید. اما اگر رنگهای جیغ مثل رنگ خاص قرمز و یا مشکی دامنه اصلی رنگی دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی منزل شما را در دست دارد پس رنگهای نزدیک به همین رنگها را برگزینید اما اگر زمینه رنگی دیوار رنگی ملایم است تضاد سایه روشن را در این مورد اجرا کنید.

تزیین دیوار اتاق پذیرایی

تزیین دیوار اتاق پذیرایی

تزیین دویار اتاق پذیرایی

تزیین دیوار اتاق پذیرایی

تزیین دیوار اتاق پذیرایی

 

چه طرح استیکری برای تزیین اتاق پذیرایی و نشینمن مناسب است؟

طرح خلوت یا طرح شلوغ؟ واضح است که شلوغی و یا خلوتی طرح استیکر در نمای دیوار موثر خواهد بود. یک دکوراتور حرفه ای هرگز از طرح های شلوغ و درشت برای یک دیوار کوچک استفاده نمی کنند و همچنین طرح های خلوت و بی رنگ را هم برای دیوارهای بزرگ برنمی گزینند.به تناسب لوزام و مبلمانی که در مقابل دیوار مورد نظر خواهید چید استیکر را انتخاب کرده و بچسبانید.می توانید از استیکرهایی با طرح نوشته استفاده کنید. این سبک استیکرهای یکی از گزینه های مناسب برای تزیین دیوار اتاق پذیرایی با دکوراسیون مدرن هستند.نماهای طبیعی و طرح های زیبایی از گل های رنگا رنگ و یا مشکی هم ایده ای زیبا برای تزیین دیوار اتاق پذیرایی خانه شما خواهد بود.

تزیین دیوار اتاق نشینمن

تزیین اتاق پذیرایی

مدل تزیین دیوار پذیرایی

تزیین دیوار اتاق پذیرایی

تزیینات زیبا

اتاق پذیرایی مدرن

تزیینات اتاق پذیرایی

استیکر جدید

تزیین دیوار پذیرایی

 استیکرهای خاص برای تزیین دیوار های اتاق پذیرایی و نشینمن:

گوشه ای از خانه شما محل چیدن یک میز و چند صندلی ساده برای یک گپ صمیمی است. دیوار کنار این فضای دوستانه محلی برای چسباندن استیکرهایی با طرح و نوشته های مناسب و مرتبط است.

 تزیین دیوار اتاق پذیرایی

استیکر جدید

تزیین دیوار پذیرایی

تزیین دیوار پذیرایی ، مدل تزیین دیوار پذیرایی با استیکر و برچسب های مدرن

4.681
این مطلب مفید بود ؟747
منبع : دنیای مد نمناک /ن
وبگردی