روشویی

جدیدترین مدلهای روشویی

کد مطلب : 3874زمان مطالعه : 1 دقیقه
انتخاب یک روشویی مناسب که با محیط و سرویس بهداشتی همخوانی داشته باشد کار مشکلی است . بامشاهده مدلهای روشویی بسیار شیک و مدرن در سایت نمناک انتخاب برای شما آسان خواهد شد.

متناسب فضایی که دارید روشویی خانه تان را انتخاب کنید و سعی کنید رنگ و جنس سرویس با کف پوش و دیوار های محل هماهنگی لازم را داشته باشد.
 

مدلهای روشویی مدرن

 

سعی کنید روشویی از جنس سنگ انتخاب نمایید. طرح های متنوعی از  روشویی ها با جنس شیشه ای و پلاستیکی موجود است اما این جنس روشویی ها به مرور زمان دچار لک هایی می شوند که پاک کردنشان دشوار است و از طرفی زیبایی آنها را می گیرد .


مدلهای روشویی شیک و زیبا

 

اگر فضای کوچکی دارید، بهتر است رنگ های براق را به جای مات انتخاب کنید تا فضا بزرگ تر به نظر بیاید و فراموش نکنید که تناسب تجهیزاتی که انتخاب می کنید به لحاظ اندازه با فضای شما باید متناسب باشد تا جلوه بهتری بدهد.

تصاویری از مدلهای روشویی

 

مدلهای روشویی بسیار زیبا

 

با یک نورپردازی اصولی می توانید هم به زیبایی محیط کمک کنید و هم نور بیشتر و بهتری برای زمان اصلاح خود در آیینه ایجاد کنید .

مدلهای روشویی کابینت دار با طراحی زیبا

 

بدین منظور تنها کافی است دو عدد لامپ مهتابی با نور گرم که امروزه به نام افتابی آنها را می شناسند در دو طرف آیینه نصب نمایید همچنین میتوانید از وسایل تزئینی چون شمع های زیبا صابوونهای معطر روی روشویی استفاده نمایید.

مدلهای روشویی کابینت دار ساده

 

 اگر فضا کم است، کابینت های جمع و جور و کوچک با آینه های بلند و کشیده انتخاب کنید.

مدل روشویی با جنس سنگ

 

ابتدا محل قرار گیری آینه،جای حوله و...را تعیین کنید و بعد به نصب آنها مبادرت ورزید،تا دیوار ها را به اشتباه زخمی ننمایید.

مدلهای روشویی با دکوراسیونی زیبا

 

انواع روشویی کابینت دار

 

مدلهای متنوع روشویی

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی

جدیدترین مدلهای روشویی

4.6176
این مطلب مفید بود ؟16115
وبگردی