دکوراسیون روشویی
دکوراسیون سلطنتی و لاکچری روشویی سرویس بهداشتی به سلیقه بهترین دکوراتورها مخصوص خانه های لوکس امروزی.

دکوراسیون و دیزاین روشویی سرویس بهداشتی

امروزه طراحی و دکوراسیون روشویی سرویس بهداشتی برای دکواتورها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و سعی دارند با استفاده از سبک های مدرن آن ها را به بهترین نحو دکور و دیزاین کنند. روشویی های سنگی و کابینتی از پرطرفدارترین مدل های روشویی هستند که طراحان دکوراسیون انتخاب میکنند, برای دکوراسیون روشویی و دیزاین آن ایده های مختلفی وجود دارد که در این مطلب به آن ها میپردازیم.

بهترین سبک برای دکوراسیون روشویی سرویس بهداشتی سبک سلطنتی و لوکس است که فضا را بینهایت شیک میکند, اگر به این سبک علاقه دارید مدل دکوراسیون های روشویی 2018 را در ادامه مشاهده کنید.

دکوراسیون روشویی

دکوراسیون روشویی سفید رنگ

کاغذ دیواری برای دکوراسیون روشویی های امروزی یک آیتم ضروری است که باید متناسب با سبک و رنگ دکوراسیون روشویی انتخاب شود. کاغذ دیواری های گلدار, ساده, براق و لوکس انتخاب های مناسبی برای این فضا هستند.

انتخاب آینه برای دکوراسیون روشویی انتخابی مهم و هیجان انگیز است که باید برای سبک سلطنتی آینه های بزرگ و شیک انتخاب کنید, آینه تاثیر زیادی در دکور روشویی دارد پس سعی کنید زیباترین آینه را انتخاب کنید.

دکوراسیون روشویی

دکوراسیون روشویی سلطنتی 2018

از بین روشویی های سنگی و کابینتی یکی را انتخاب کنید, این انتخاب سلیقه ای است اما میتوانید از مدل روشویی های زیر ایده بگیرید. از اکسوری ها و وسایل تزیینی استفاده کنید تا دکوراسیون روشویی تان تکمیل و زیبا شود.

دکوراسیون روشویی

دکوراسیون و تزیین روشویی دستشویی 

دکوراسیون روشویی

مدل کاغذ دیواری سرویس بهداشتی

دکوراسیون روشویی

دکوراسیون روشویی سرویس بهداشتی

دکوراسیون روشویی

مدل روشویی های شیک و سلطنتی

چیدمان روشویی

چیدمان روشویی به سبک مدرن

چیدمان روشویی

دکوراسیون روشویی 2018 شیک و جدید

دکوراسیون روشویی 2018 با تزیینات لوکس + تصاویر

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی