محسن یگانه

خاطره محسن یگانه از روزهای سخت 17 سال پیش!

تاریخ انتشار : 26 آبان 1397کد مطلب : 30262زمان مطالعه : 3 دقیقه
محسن یگانه خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان صفحه اینستاگرامش را با خاطره ای تلخ از روزهای سخت 17 سال پیشش به روز کرد.

خاطره محسن یگانه از روزهای تلخش در 17 سال پیش

محسن یگانه خواننده جوان موسیقی پاپ است که طرفداران زیادی در دنیای موسیقی دارد . این چهره سرشناس دنیای موسیقی کشورمان تفاوتهای زیادی با خانواده اش دارد و پدرش محمدرضا یگانه در عملیات والفجر در سال 64 به شهادت رسید.

رویا یزدان پناه مادر محسن یگانه یکبار به عنوان مهمان در برنامه علی ضیاء حاضر شد و درباره خواننده شدن پسرش توضیح داد و این بار محسن یگانه خاطره ای از روزهای سخت 17 سال قبلش گفت.

خاطره ای از روزهای تلخ محسن یگانه در 17 سال پیش

محسن یگانه با انتشار کلیپی در صفحه اینستاگرامش نوشت :

١٧ سال پیش بنا به دلایلی نمیتونستم تو خونه ساز بزنم.

ولی تو هر شرایط آب و هوایی میرفتم تو یه پارک و یه گوشه ای که کسی منو نمیدید ساز میزدم! بعد چند وقت ساز زدن باز لو میرفتم که کجام و به هر نحوی میومدن اذیتم میکردن و از پارک مینداختنم بیرون!

یادمه یه بار اسپری فلفل زدن تو صورتم و گیتارمو برداشتم و کل پارک رو دویدم! نمی دونم چند نفر که احتمالا آینده هنری بهتر از من خواهند داشت الان دارن با همین مشکلات سر میکنن تا اگه دووم آوردن یه روزی بشن سرمایه های این کشور! ١٧ سال گذشت و ما هنوز تو همون نقطه گیر کردیم!

محسن یگانه

خاطره محسن یگانه از شروع خوانندگی

محسن یگانه به دلیل متولد شدن در خانواده ای که پدرش از شهدای هشت سال دفاع مقدس بود شرایط ویژه ای را برای ورود به دنیای هنر تجربه کرد.

محسن یگانه

محسن یگانه خواننده سرشناس موسیقی پاپ

محسن یگانه برخلاف مخالفت خانواده با توجه به علاقه ای که به دنیای موسیقی داشت نوازندگی و خوانندگی را آغاز کرد و توانست در مدت زمانی کوتاهی به عنوان یکی از محبوب ترین چهره های دنیای موسیقی شناخته شود.

مادر محسن یگانه

رویا یزدان پناه مادر محسن یگانه

مادر محسن یگانه درباره راهی که محسن یگانه انتخاب کرده بود و چالشی که در جامعه با آن مواجه شد گفت :محسن از بچگی فرزند بسیار مقبولی بود. اگر ما از شیوه های کسب مقبولیت اجتماعی در جامعه آن زمان برای جوانانی که می خواستند در جامعه پذیرفته شوند صحبت کنیم، محسن دقیقا در همان مسیر بود اما در دانشگاه با فضای جدیدی مواجه شد که با فضای خانوادگی ما کاملا غریب و متفاوت بود و این تاثیر زیادی روی محسن گذاشت و باعث تغییر مسیر او شد و باید اعتراف کنم که از مسیری که من برای او تکلیف کرده بودم دور شد. من به عنوان یک مادر برای او تعیین کرده بود که مهندس شود اما انتخاب اول محسن هنر بود.

هنر زیباست، خدا زیباست و زیبایی را هم دوست دارد اما انتخاب محسن برای ورود به دنیای هنر برای من و خانواده چالش بزرگی بود که هنوز هم ادامه دارد اما محسن این انتخاب را کرد و موفق شد. هنوز هم این چالش برای او وجود دارد . پذیرش برخی چیزها در جامعه ما سخت شده است زیرا جامعه ارزشی ما افراط رو در پیش گرفته است و نمیخواهد بپذیرد که او اول یک انسان است بعد یک جوان و بعد محسن یگانه و فرزند شهید.

محسن یگانه

محسن یگانه خواننده جوان موسیقی پاپ

خاطره محسن یگانه از روزهای سخت 17 سال پیش!

520
این مطلب مفید بود ؟200
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : محسن یگانه
وبگردی