راهنمای خرید عید
خرید لباس برای عید نوروز از قدیم در میان ایرانی ها باب بوده و هست، برای اینکه عید نوروز خرید مناسب و راحتی داشته باشید باید نکات مهمی را رعایت کنید.

راهنمای خرید لباس عید نوروز

اسفند ماه زمانی است که تمام ما ایرانی ها شروع میکنیم به خرید برای عید نوروز، معمولا خرید لباس عید وقت زیادی از ما میگیرد و در شلوغی های اسفند ماه حسابی خسته میشویم اما با راهنمایی های این بخش از نمناک خرید عید آسان میشود.

راهنمای خرید عید

راهنمای خرید لباس در ایام عید

- قبل از خرید لباس به کمد لباس هایتان سر بزنید شاید لباس هایی داشته باشید که آن ها را فراموش کرده بودید، اینطوری از خرید لباس منصرف میشوید.

- قبل از رفتن به خرید برای لباس بودجه معینی کنار بگذارید که هنگام خرید بیشتر از آن بودجه خرج نکنید، همچنین زودتر شروع به خرید کنید زیرا آخر های اسفندماه بسیار شلوغ میشود.

- لباس هایی که نیاز دارید را در یک لیست بنویسید و فقط همان ها را بخرید، وقتی بدون لیست به خرید میروید امکان دارد چیزهایی که ضروری نیستند بخرید و هزینه اضافی کنید.

نکات خرید لباس

نکات مهم خرید لباس عید نوروز

- پول نقد برای خرید بهتر است و میزان پولی که خرج میکنید را کنترل میکنید اما کارت بانکی کنترل را از دست تان خارج میکند و ممکن در خرید زیاده روی کنید و بعدا پشیمان شوید.

- آخر هفته را برای خرید انتخاب نکنید زیرا فروشگاه های لباس بسیار شلوغ هستند و نمیتوانید به راحتی لباس ایده آل تان را پیدا کنید و بخرید.

راهنمای خرید لباس

راهنمای خرید لباس عید

- هنگام انتخاب رنگ لباس حواس تان باشد رنگی را انتخاب کنید که تا به حال نداشته اید، همچنین دقت کنید آن لباس را میخواهید با چه رنگی ست کنید.

- تنها به خرید بروید زیرا تنها خرید کردن باعث میشود لباسی که انتخاب میکنید کاملا به سلیقه خودتان باشد، اگر با دوستان تان به خرید بروید هر کدام از آن ها میخواهند نظر بدهند و شما گیج میشوید.

خرید عید نوروز

ترفندهای خرید لباس مناسب

- هرگز لباس را بدون پرو کردن نخرید، قبل از خرید لباس آن را بپوشید و مطمئن شوید که سایز آن لباس مناسب شما است زیرا لباس تنگ یا گشاد هرگز به دردتان نخواهد خورد.

- خیلی به مد سال توجه نکنید و با توجه به سلیقه خودتان خرید کنید، سعی کنید لباسی که انتخاب میکنید طرح ها خاص و مدل متفاوتی نداشته باشد هرچه ساده تر بهتر.

خرید لباس مناسب

نکات خرید لباس با صرفه جویی در هزینه ها

- میتوانید برای صرفه جویی در هزینه ها به فروشگاه هایی که لباس هایشان را حراج گذاشته اند سر بزنید و لباسی ایده آل با قیمت مناسب بخرید.

- از اولین مغازه خرید نکنید کمی بگردید و صبور باشید قطعا مدل لباس های زیباتر با قیمت های مناسب تر پیدا خواهید کرد.

راهنمای خرید لباس عید و شیکپوشی با کمترین هزینه + عکس

3.882
این مطلب مفید بود ؟6319
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی