ست کت شلوار
کت و شلوار مشکی همراه همیشگی آقایان در مهمانی ها و مجالس است، انتخاب پیراهن مناسب با رنگ کت شلوارتان نیازمند رعایت یک سری نکات است.

کت و شلوار مشکی را با چه پیراهنی ست کنیم؟

کت شلوار مشکی از عمده لباس های کلاسیکی است که بعد سالیان سال به دلیل شیک بودن و سادگی هنوز از عرصه مد کنارگیری نکرده و در مناسبات رسمی به عنوان برازنده ترین لباس به کار میرود. در این قسمت از دنیای مد نمناک میخواهیم چند قانون راجع به ست کردن کت شلوار مشکی با پیراهن های رنگی بیان کنیم.

ست کت شلوار

پیراهن مشکی

این تئوری درست است که اگرسر تا پا یک رنگ بپوشید کشیده تروبلند قامت دیده میشوید اما این استایل به تن خیلی از آقایون زیبا جلوه نمیکند. پوشیدن لباس مشکی به همراه کت و شلوار مشکی به هر حال ترکیب جالبی برای مراسم های عزاداری وحتی مراسم های رسمی است ولی در انتخاب کراوات بی شک فقط کراوات مشکی استفاده کنید وسعی نکنید که با کراوات رنگی این تیپ را ست کنید زیرا دمده و شلخته به نظر میرسد.

ست کت شلوار

پیراهن طوسی

طوسی و مشکی چون از یک طیف رنگی هستند شما هرتناژی از رنگ طوسی را به کار ببندید دلنشین است. شما میتوانید در این ترکیب از کراوات های رنگی واکسسوری های خاص استفاده کنید.

پیراهن صورتی

این ترکیب هرچه پیراهن صورتی لطیف تر و روشن تر باشد جذاب تر میشود. همچنین استفاده از اکسسوری های با رنگ های خنثی مثل طوسی جذابیت ست راچندین برابر میکند. پیشنهاد ما برای این ست فقط کراوات مشکی پهن است.

ست کت شلوار

پیراهن بنفش

همان طور که در ست با پیراهن صورتی گفتیم هرچقدر که رنگ روشن تر و لطیف تر باشد ست شما زیبا تر است شما قدرت انتخاب بیشتری در اکسسوری ها و کراوات دارید. بنفش خیلی تیره نزدیک به آبی تیره نیز گزینه مناسبی برای ست با این استایل است.

پیراهن آبی

پیراهن آبی با کت شلوار مشکی ترکیبی سرزنده و شاد و جذاب است که میتواند برای موقعیت های رسمی و محل کار مناسب باشد. پیراهن آبی با کت شلوار مشکی این روزها یکی از گزینه های روی میز مد وفشن اروپاست که میتوان آن را با کراوات راه راه سفید مشکی و یاکراواتی لاجوردی رنگ ست کرد.

ست کت شلوار

پیراهن سفید

پیراهن سفید و کت وشلوار مشکی گزینه خوبی برای تمام طیف پوستی میباشد ولیکن باید در انتخاب کراوات دقت کنید پیشنهاد نمناک به شما کراوات های به رنگ های عنابی، زمردی، مشکی، آبی تیره است که میتوانید در این طیف از کراوات های طرح دار نیز استفاده کنید. کراوات مات استایل اصیل تری به شما میدهد تا کراوات براق.

ست کت شلوار

نکات مهم در انتخاب رنگ پیراهن

1. قانون اول رنگ شناسی ترکیب رنگ میگوید که شما نسبت به رنگ پوستتان لباس هایتان را انتخاب کنید.یعنی هر چه رنگ پوست شما روشن تر باشد طیف رنگی بیشتری به پوست شما می نشیندو هرچه پوست شما تیره تر باشد دایره انتخاب رنگ شما محدود تر است. برای مثال رنگ کرمی به پوست سبزه کمتر ازپوست روشن می نشیند. پس وقتی رنگی به برادر شما می آید لزوما برای شمامناسب نیست.

2. برازنده استایلتان کت وشلوار بپوشید این تئوری که رنگ مشکی لاغر تر شمارا نشان میدهد درست است ولی مثلا وقتی شکم و پهلوی بزرگی اصلا کت وشلوار مناسب شما نیست ولی میتوانید با باز گذاشتن دکمه کتتان شکمتان را کمی دچار خطای دید کنید.

کت شلوار مشکی را با چه پیراهنی ست کنیم؟

3.914
این مطلب مفید بود ؟113
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ن.ح
وبگردی