شیلا خداداد
عکس هایی دیدنی از کودکی شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون به همراه تصاویری از دختر و پسرش ساتین و سامیار را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.

تصاویری از کودکی شیلا خداداد بازیگر کشورمان

شیلا خداداد بانوی بازیگری که با بازی در نقش سیتا در سریال مسافری از هند در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد این روزها با سریال هیولا مهمان خانه های مردم است.

این بانوی هنرمند اولین بار با فیلم اعتراض مسعود کیمیایی به دنیای سینما راه یافت و بعد از آن در فیلم های زیادی چون آبی ، قلب های ناآرام ، سوغات فرنگ ، پسر آدم دختر حوا ، خیابان بیست و چهارم، اخراجی های 2 ، سن پطرزبورگ ، زنان ونوسی و مردان مریخی ، بادیگارد و ... به ایفای نقش پرداخت.

اگرچه تعداد فیلم های سینمایی شیلا خداداد نسبت به سریال هایش بیشتر است اما هنوز هم بسیاری از مردم او را با نقش سیتا در سریال مسافری از هند می شناسند. سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری سریال جدیدی این بانوی هنرمند در نمایش خانگی است که با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان مواجه شده است.

در ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک تصاویری از کودکی شیلا خداداد و عکس هایی از دختر و پسرش را برایتان گردآوری کرده ایم که مشاهده میکنید.

عکس هایی از کودکی شیلا خداداد و دختر و پسرش

شیلا خداداد

عکسی از دوران کودکی شیلا خداداد

کودکی شیلا خداداد

عکسی از کودکی شیلا خداداد و پسرش سامیار

دختر شیلا خداداد

عکسی از ساتین دختر شیلا خداداد

خانواده شیلا خداداد

شیلا خداداد و همسرش در کنار پسرشان سامیار

خانواده شیلا خداداد

عکسی از خانواده شیلا خداداد

عکس هایی دیدنی از کودکی شیلا خداداد و فرزندانش ساتین و سامیار

3.9101
این مطلب مفید بود ؟7922
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
راضیه1395-03-30
قیافش یه شیرینی خاصی داره
34
وبگردی