فوندیشن
این روزها محصولات زیبایی جدید با نام‌های متفاوتی وارد بازار شده‌اند که فوندیشن یکی از این محصولات آرایشی است که می‌تواند کمک بسزایی در زیبایی ما کند.

فوندیشن دقیقا چیست؟

داشتن پوست صاف و درخشان اولین خواسته هر خانمی است که باعث زیبایی آنها می‌شود، اما اگر شما هم مثل خیلی از افراد پوست خوبی ندارید نگران نباشید امروزه با محصولات آرایشی جدید هر شخصی می‌تواند صاحب پوستی صاف و بدون مشکل شود.

چنانچه در دنیای مد نمناک می‌خوانید، فوندیشن یک محصول آرایشی است که برای داشتن پوست شفاف و زیبا کمک بسیار بزرگی می‌کند و می‌توان گفت فوندیشن یک معجزه آرایشی است که جوش ها، لکه ها، قرمزی، کبودی، ضایعات و فرو رفتگی‌های پوست صورت را به خوبی می‌پوشاند و ناپدید می‌کند؛ به همین دلیل این روزها استفاده از آن بسیار رایج شده است.

فوندیشن

انواع فوندیشن و نحوه انتخاب آن

  • فوندیشن مایع
  • فوندیشن پودری
  • فوندیشن کفی

فوندیشن‌ها رنگ‌های مختلفی دارند که هر شخصی، باید متناسب با رنگ پوست خود آن را انتخاب کند، برای اینکه بهترین فوندیشن را برای خود انتخاب کنید بهتر است قبل از خرید چند رنگ از فوندیشن‌ها را روی پوست تان امتحان کنید و نزدیک ترین رنگ به پوستتان را انتخاب کنید.

فوندیشن

چگونه از فوندیشن استفاده کنیم؟

روش استفاده از فوندیشن

ابتدا صورتتان را به خوبی بشویید و سپس مرطوب‌کننده بزنید، مرحله بعدی باید پرایمر بزنید تا آرایش تان ماندگاری بیشتری داشته باشد. بعد از پرایمر نوبت به کانسیلر می‌رسد که باید زیر چشم‌ها و قسمت هایی از پوست که لکه دارد از کانسیلر استفاده کنید.

اکنون زمان استفاده از فوندیشن است با یک براش آرایشی مناسب شروع کنید و فاندیشن را به خوبی روی پوست خود پخش کنید، برای اینکه تفاوت رنگ صورت و گردن آشکار نباشد بهتر است به گردن تان هم فوندیشن بزنید. بعد از فوندیشن سراغ پنکیک بروید و آرایش پوست صورتتان را تکمیل کنید.

فوندیشن چیست و دقیقا چطور استفاده می‌شود؟

4.458
این مطلب مفید بود ؟517
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ش
وبگردی