قطع برق

آغاز قطع برق مشترکان پرمصرف اداری دولتی و غیردولتی در تهران

تاریخ انتشار : 24 تیر 1398کد مطلب : 2619زمان مطالعه : 2 دقیقه
ادارات پرمصرف دولتی و غیردولتی تهارن از امروز با قطعی برق مواجه خواهند شد.

قطع برق ادارات پرمصرف تهران

ایسنا:امروز برق ادارات پرمصرف اداری دولتی و غیردولتی پایتخت در راستای بخشنامه استانداری مبنی بر کاهش مصرف انرژی، قطع خواهد شد. 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت:در راستای مصوبه هیئت وزیران و ابلاغ بخشنامه استانداری تهران مبنی بر کاهش مصرف انرژی در زمان اوج بار، برق تعدادی از ادارات و سازمان هایی که الگوی مصرف را رعایت نکرده اند، قطع خواهد شد. 

حسین صبوری افزود:با توجه به وظیفه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ درباره کنترل پایش مصرف انرژی، این شرکت در راستای نظارت بر حسن اجرای بخشنامه مذکور با اعزام 250 اکیپ فنی و مهندسی به سازمان ها و ادارات شهر تهران نسبت به ارزیابی و پایش مصرف انرژی و رعایت الگوی مصرف برق در ادارات، اقدام کرد. 

وی اضافه کرد:ارزیابان این شرکت همچنین با مراجعه به سازمان ها و ادارات شهر تهران و ارزیابی مواردی چون تنظیم دمای محیط کار در مدت زمان کار اداری حداقل روی 25 درجه سانتی گراد، اطمینان از به مدار آمدن دیزل ژنراتورهای تمامی سازمان ها، صنایع، کشاورزی و … از ساعت 12 تا 16 و اصلاح سیستم های روشنایی محیط کار، نسبت به صدور اخطار به اداراتی که موارد مذکور را رعایت نکرده اند، اقدام کردند. 

بنا بر اعلام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ بر کاهش 10 درصدی مصرف برق نسبت به قبل، استفاده از مولد اضطراری در ساعت پیک مصرف و تنظیم درجه سیستم سرمایشی حداقل 25 درجه تاکید کرد و افزود:با توجه به اهمیت موضوع انرژی و رفاه و آسایش شهروندان و پیشگیری از هرگونه مشکل در تأمین برق پایدار پایتخت، برق تمامی سازمان های دولتی، غیردولتی، مؤسسات و بانک هایی که با دریافت اخطار همچنان نسبت به اصلاح الگوی مصرف و اجرای بخشنامه مذکور اقدام نکردند، امروز قطع می شود.

انتهای پیام/م

آغاز قطع برق مشترکان پرمصرف اداری دولتی و غیردولتی در تهران

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
برچسب : مصرف برق
وبگردی