ورزش مناسب ماه تولد

باحال ترین ورزش واسه متولدین ماه تولدت

کد مطلب : 20330تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 6 دقیقه
ورزش کردن یکی از مفید ترین کارهایی است که میتوانید انجام دهید کافیست ورزشی مناسب با روحیه خود پیدا کنید و آن را با لذت انجام دهید.

بهترین ورزش مناسب ماه تولد متولدین 12 ماه سال

همه ما می‌دانیم؛ ورزش کردن یکی از مفید ترین کارهایی است که می‌ توانیم در زندگی انجام دهیم اما خیلی از ما آن را پشت گوش می اندازیم. علت هم این است که هنوز ورزش مورد علاقه خود را پیدا نکرده ایم. در این قسمت از نمناک قصد داریم به شما توضیح دهیم که متولدین ماه های مختلف باید چه ورزش هایی را به انجام برسانند. پس در این مطلب جذاب و خواندنی با ما همراه باشید.

ورزش متولدین فروردین ماه (برج حَمَل)

فروردین ماهی ها باید ورزش ‌هایی مانند هنر های رزمی یا گلف، دوچرخه سواری، تنیس، وزنه برداری و دوی آهسته را به انجام برسانند، زیرا این ورزش ها مهارت هایی هستند که حس رقابت جویی را در آن ها بالا می‌ برد و آن ها را به چالش می‌ کشد که یک ورزش مناسب برای فروردینی ها است. در کنارِ این ورزش ها؛ شنا هم می‌ تواند یکی از کارهای مفید برای فروردین ماهی ها باشد، زیرا استعدادش را دارند.

البته ناگفته نماند چنانچه مشکل خاص جسمانی داشته باشید قبل از انجام بعضی از این ورزش ها با پزشک خود مشورت نمایید.

تنیس

ورزش متولدین اردیبهشت ماه (برج ثور)

ورزش دو، صخره نوردی، کار با وزنه، شنا و قایقرانی از بهترین ورزش ها برای اردیبهشت ماهی ها هستند. آن ها افرادی هستند که دوست دارند به دنبال چیز های راحت و جدید بروند و در میان ورزش ها، شاید این چند مورد برایشان بهترین باشد، زیرا کم‌تر عرق می‌ ریزند و کم‌تر انرژی خرج می‌ کنند که البته در مورد دو و قایقرانی کمی شرایط سخت‌تر است.

ورزش هایی همچون تنیس، پیاده‌روی، اسکی و موج سواری نیز با روحیات اردیبهشت ماهی ها سازگار است. شما به راحتی میتوانید با انجام ورزش های متنوع، ورزش مورد علاقه خود را پیدا کنید و آن را به طور منظم انجام دهید.

ورزش متولدین خرداد ماه (برج جوزا)

از آنجایی که خرداد ماهی ها برنامه ورزشی هدفمندی ندارند و صبر و حوصله کمتری دارند به همین خاطر همیشه به دنبال تجربه شرایط جدید و متفاوتی هستند تا روحیه و انگیزه خود را حفظ کنند.

بدمینتون، یوگا، پیلاتس و تنیس از جمله ورزش هایی است که برای خرداد ماهی مناسب است، زیرا استعداد زیادی در آن دارند. حس رقابتی را در آن ها بیدار می‌ کند و خیلی نیاز به بودنِ در جمع های شلوغ و فعالیت زیادی ندارند، بلکه تمرکز می خواهد؛ که خرداد ماهی ها در انجام این کار استاد هستند.

ورزش متولدین تیر ماه (برج سرطان)

متولدین تیر ماه دارای عادت های منظمی هستند اما متأسفانه استعداد زیادی در ریزه خواری دارند بنابراین بیشتر از همه مستعد چاق شدن هستند. پیلاتس و ورزش های مربوط به مرکز بدن و یوگا جزء بهترین ورزش ها برای تیر ماهی ها می باشد زیرا افرادی که احساساتی هستند، خیلی نمی توانند رقابت جویی کنند و باید ورزش های آرام به انجام برسانند.

شنا، قایقرانی، پیاده‌روی در ساحل نیز از جمله ورزش های مناسب برای متولدین این ماه می باشد.

یوگا

ورزش متولدین مرداد ماه (برج اسد)

داشتن روحیه خوب و زیبا بودن از مشخصه های بارز مرداد ماهی ها است. متولدین این ماه ممکن است ساعت ها جلوی آینه بنشینند و همین شخصیت آن ها باعث شده است که با جدیت به ورزش های روزانه خود ادامه دهند.

ورزش های هوازی و حرکاتِ زومبا به خاطر این که هیجان بسیار بالایی دارند، جزو بهترین ورزش ها برای مرداد ماهی ها می باشند و انرژی آن ها را بالا می برد و باعث می ‌شود که این افراد خیلی خوب انرژی بیش از حد بالای خود را تخلیه کنند. علاوه بر این ها متولدین مرداد به ورزش های قدرتی همچون بدنسازی، کیک بوکسینگ و یوگا علاقه مند هستند.

ورزش متولدین شهریور ماه (برج سنبله)

از آنجایی که متولدین برج سنبله افرادی دقیق و وسواسی هستند پیش از شروع ورزش خود تمام جوانب و جنبه ها را به دقت بررسی می کنند و به خوبی به این موضوع واقف هستند که چه نوع تغذیه ای مناسب بدن آنهاست. آن ها با هر نوع ورزشی خود را تطبیق می دهند اما پیلاتس، دوچرخه سواری، فوتبال و یوگا برای شهریوری ها عالی است.

آن ها دوست دارند که همیشه در هر کاری بهترین باشند. معمولاً با انجام یوگا یا پیلاتس از لحاظ جسمی، روحی و ذهنی حس بهتری دارند و بهتر به کار هایشان می‌ رسند. تنیس هم یک ورزش قدرتی است که آن ها را قوی می‌ کند و از طرفی هم نیاز به فعالیت خیلی زیادی ندارند.

ورزش متولدین مهر ماه (برج میزان)

متولدین مهر ماه از آن دسته افراد منطقی هستند که با هر مسئله ای منطقی برخورد می کنند و ورزش نیز از این امر مستثنی نیست و همیشه سعی می کنند ورزش هایی را انتخاب کنند که از عهده آن بر می‌آیند. فوتبال و فوتسال و ورزش های تیمی برای مهر ماهی ها یکی از بهترین‌ ها است.

مهر ماهی ها دوست ندارند که به صورت انفرادی ورزش کنند و به خاطر همین باید در این ورزش ها حضور داشته باشند و مهم تر از همه این که پای آن ها بسیار قوی است و برای ورزش های این چنینی بسیار عالی خواهند بود. تنیس و ژیمناستیک نیز گزینه مناسبی برای مهر ماهی ها می باشد.

فوتبال

ورزش متولدین آبان ماه (برج عقرب)

متولدین آبان ماه همه چیز را سیاه و سفید میبینند و افراد بسیار سخت کوشی هستند. ورزش بوکس یا کراس فیت، دوی استقامت و در کل؛ ورزش های تیمی و رزمی از بهترین گزینه ها برای آبان ماهی ها می باشد. آن ها می‌ توانند از طریق این ورزش ها بدن خود را تقویت کنند و مهم تر از همه این که با مشکلات ذهنی مبارزه نمایند؛ زیرا از لحاظ ذهنی آن ها را آرام می کند و خشم درونی شان را کم خواهد کرد.

ورزش متولدین آذر ماه (برج قوس)

متولدین آذر ماه همیشه ورزش را به عشق مسافرت گره زده اند و آزادی ذهنی آنها باعث شده است که به راحتی و بدون وقت کشی کارهای طولانی و جدیدی را شروع کرده و به اتمام برسانند. موج سواری، دوندگی و ورزش های هیجانی برای آذر ماهی ها عالی است. آن ها می توانند طبیعت گردی را به نوعی ورزش برای خود تبدیل کنند.

هر کاری که نیاز به ماجراجویی داشته باشد، اعم از ورزش می تواند حال آن ها را خوب کند که البته؛ صخره نوردی هم یکی از همین ورزش ها است. پیاده‌روی تند، اسب سواری در طبیعت، دوچرخه سواری و اسکی از ورزش های مورد علاقه دیگر آذر ماهی ها است.

ورزش متولدین دی ماه (برج جدی)

از آنجایی که متولدین دی ماه اهل عمل و مسئولیت پذیر هستند و هیچ وقت در رسیدن به اهداف خود کوتاهی نمی کنند بنابراین از پس تمامی ورزش ها بر می آیند. اما ناگفته نماند ورزش دو در مسافت های طولانی و صخره نوردی هم جزء ورزش هایی می باشد که دی ماهی ها به بهترین شکل می‌ توانند آن را به انجام برسانند، چراکه از لحاظ جسمی آن ها را به چالش می کشد و از لحاظ روحی حالشان را خوب می کند و باعث می شود که رقابت را بهتر احساس کنند.

ورزش ماه تولد

ورزش متولدین بهمن ماه (برج دلو)

بهمن ماهی ها سعی می کنند تا حد امکان خود را از مسائل تکراری دور نگه دارند و این تنوع طلبی آنها باعث شده است که در امر ورزش نیز به سمت ورزوش های متنوع سوق پیدا کنند. دوچرخه سواری و پارکور از جمله ورزش هایی است که نیاز به قدرت زیاد در قسمت پا دارند و باعث می شوند که این افراد انرژی بیشتری را احساس کنند.

از طرفی آن ها دوست دارند که حس آزادی داشته باشند که ورزش به آنها همین حس را می‌ دهد و نظمی را به همراه خودش دارد که مورد پسند بهمن ماهی ها می باشد. چتربازی، دوی آهسته، اسکی، حرکات موزون و... از دیگر ورزش های مورد علاقه بهمن ماهی ها است.

ورزش متولدن اسفند ماه (برج حوت)

دمدمی مزاج بودن اسفند ماهی ها باعث شده است که در ورزش و فعالیت های سخت ثابت قدم نباشند. بنابراین با ورزش های ساده بهتر ارتباط می گیرند. کایاک، یوگا و پیلاتس؛ از بهترین ورزش ها برای اسفند ماهی ها می باشد و باعث می‌ شود که آن ها حس شادی و سرزندگی را تجربه کنند.

شنا هم می تواند جزو ورزش های مورد علاقه آن ها باشد و از لحاظ ذهنی اسفندی ها را آرام خواهد کرد. شنا، قایقرانی، زومبا و همچنین موج سواری از جمله ورزش های شادی بخش دیگری هستند که برای اسفند ماهی ها توصیه می شود.

باحال ترین ورزش واسه متولدین ماه تولدت

3.8225
این مطلب مفید بود ؟17154
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
برچسب : ماه تولد
2 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1401-01-06
اشتباهه تیر ماهی ها تو هر ورزشی بهترینن چون ذاتا ورزشکارن
58
مارال تبریزی1401-02-19
آبان منم و 15 سالمه وخیلی درست گفتن ورزش های منو
40
وبگردی