جناب خان

منتظر خبر های خوب از جناب خان باشید !

تاریخ انتشار : 3 بهمن 1395کد مطلب : 43081زمان مطالعه : 5 دقیقه
سعید سالارزهی مالک جناب خان درباره حواشی پیش آمده توضیحاتی میدهد و وعده ی خبرهای خوب از جناب خان را به مردم داد.

جناب خان بعد از جدایی از خندوانه

بی شک عروسک «جناب خان» در جذابیت برنامه «خندوانه» بی تاثیر نبوده و می توان گفت رامبد جوان بهتر از هر کسی می داند برنامه متبوعش از نبودن «جناب خان» لطمه خواهد دید.

در پی حاشیه های پیش آمده برای جدایی عروسک «جناب خان» از برنامه خندوانه و اولین همکاری این عروسک با یک محصول تجاری، بحث هایی در محافل رسانه ای درباره عملکرد مالک این عروسک صورت گرفت.

سعید سالارزهی صاحب عروسک «جناب خان» در گفت وگو می گوید:

من با بازگشت جناب خان به «خندوانه» مشکل خاصی ندارم، ولی انگار طرف مقابل فقط یک راه برای این برگشت می شناسد و آن هم واگذاری مالکیت جناب خان و خداحافظی با آن است. «جناب خان» با صداپیشگی محمد بحرانی، یک شخصیت عروسکی است که در این دو سال در برنامه «خندوانه» جای خود را بین مردم باز کرد؛ عروسکی که اگرچه در شبکه نسیم دیده شد، ولی پیش از آن در مجموعه ای در شبکه نمایش خانگی با نام «کوچه مروارید» شکل گرفته بود.

جناب خان

جناب خان در خندوانه

خبرهای جناب خان

حضور جناب خان از شروع فصل اول «خندوانه» به تدریج در برنامه پررنگ و پررنگ تر می شد تا جایی که یک روز نبودش باعث ایجاد حاشیه می شد.چندی پیش اما بیشترین حاشیه برای این شخصیت عروسکی رقم خورد؛ زمانی که سعید سالارزهی به عنوان کارگردان مجموعه نمایش خانگی «کوچه مروارید» که جناب خان اولین بار در آنجا متولد شد، از اعتراض ها و گلایه های خود نسبت به حضور این شخصیت عروسکی در فصل چهارم خندوانه گفت و اینکه مالکان اولیه این عروسک، تاکنون مورد توجه قرار نگرفته اند.
این حاشیه ها چند ماهی ادامه پیدا کرد و در نهایت به جدایی جناب خان از خندوانه انجامید. اما مخاطب «خندوانه» که از دور شاهد این اختلافات بوده، همچنان به بازگشت «جناب خان» امید دارد.

این در حالی است که اختلاف بین صاحب عروسک و سازندگان برنامه تا به حال کمرنگتر نشده است و حتی پادرمیانی برخی هنرمندان هم تا امروز جوابگو نبوده است. عروسک محبوب تلویزیونی که بر اثر اختلاف میان صاحب اثر و تهیه کننده از برنامه «خندوانه» کنار گذاشته شد، حال سر از تبلیغات اتوبوس های شهری درآورده است و به عقیده بسیاری « جناب خان » که به دلیل اختلاف مالک آن با تولیدکنندگان برنامه «خندوانه» دیگر در شبکه نسیم و این برنامه حضور ندارد، سرانجام تلخی پیدا کرده است.

سعید سالارزهی، در این زمینه توضیح می دهد:

آنچه که دوستداران واقعی جناب خان باید بدانند، این است که اتفاقا تصمیم ما برای تفاهم تبلیغاتی به منظور ارتقای هر چه بهتر ساخت فیلم سینمایی و مجموعه سریال «جناب خان» بوده و خیلی زود اخبار بسیار خوبی را در این مورد به اطلاع مردم میرسانیم.
او معتقد است که برای بازگشت جناب خان در برنامه «خندوانه» دو نگرانی وجود دارد که باید رفع شود ولی هنوز هیچ پیشنهادی در این خصوص به او ارائه نشده است.

مالک جناب خان درباره رفتن این عروسک از خندوانه می گوید:

من با برگشت جناب خان به «خندوانه» مشکل خاصی ندارم، ولی انگار طرف مقابل فقط یک راه برای این برگشت می شناسد و آن هم واگذاری مالکیت جناب خان و خداحافظی با آن هست. هیچکس از طرف مقابل سوال نمی کند که چرا تنها راه اینکه جناب خان به تلویزیون برگردد، واگذاری مالکیت بوده؟ چرا تنها شرط اینکه مردم بتوانند از دیدن جناب خان در تلویزیون محروم نشوند این است که من و همکارانم با کاراکتری که خلقش کردیم، خداحافظی کنیم. آیا این عادلانه است…؛ حتی این درخواست با یک روش صحیح و محترمانه هم پیشنهاد داده نمی شود و جز تهدید، ممانعت از فعالیتهای آتی من و از طرفی دیگر صرفا با دادن اطلاعات ناقص و غلط با احساسات مردم بازی می کنند تا من تحت فشار، این مالکیت را به چه کسی یا کسانی واگذار کنم؟

صاحب عروسک «جناب خان» در ادامه مطرح کرد:

خواهش می کنم این سوال از طرف مقابل پرسیده شود که آیا به غیر از درخواست مالکیت جناب خان هیچ پیشنهادی دیگری به بنده داده شده؟ حتی یک بار؟ هیچ توجهی ندارند و فقط من را مانع می دانند. نمی دانم چرا این طور شد؟ او در پاسخ به اینکه اگر پیشنهادی از سوی تلویزیون برای بازگشت جناب خان مطرح شود، می پذیرد، اظهار کرد:حتما جواب من مثبت خواهد بود، وقتی دو مساله حل بشود. اول نگرانی من از یکنواخت شدن جناب خان و همچنین از سری چهارم و دوم برنامه خندوانه به ما هم سهمی از درآمدهای اسپانسرهای برنامه تعلق بگیرد. منظور من از سهم اسپانسرها در واقع یعنی داشتن درآمد… منظورم دقیقا سهمی از اسپانسرها نیست.

جناب خان

خبرهای جدید از جناب خان

خبرهای جناب خان

اما در سازمان صداوسیما به آورنده اسپانسر درصدی از کل مبلغ اسپانسر به عنوان سهم بازاریابی تعلق می گیرد. وی درباره اقدام اخیرش در قبال جناب خان مبنی بر استفاده تبلیغاتی از این عروسک اظهار کرد:فکر می کنم به اشتباه این جو و فضا ایجاد شده که این تفاهم تبلیغاتی به معنای ایجاد درآمد و به منظور جدا کردن جناب خان از مردم است، در حالی که اصلا اینگونه نیست؛ ما به زودی اخبار بسیار خوبی درباره فعالیت های فرهنگی و نمایشی جناب خان را به اطلاع مردم خواهیم رساند. سالارزهی در قبال اقدامات اخیرش اظهار کرد:
اگر من به جای اسپانسرهای «خندوانه» تفاهم می کردم، مشکل حل بود؟ چطور در دو سال گذشته در برنامه خندوانه برای این برندها تبلیغ صورت گرفته و اشکالی نبوده است؛ می دانید چرا؟ چون دوستان با ذهن و احساسات مردم بازی می کنند تا به خواسته های خودشان برسند.

زیرکانه به جای اینکه تبلیغات یک شرکت شوینده را با یک شرکت تولیدکننده وسایل برقی خانگی مقایسه کنند، آن را با حضور در «خندوانه» مقایسه می کنند و آنها را مقابل هم قرار می دهند. در حالی که باید این تصمیم من را درخصوص اینکه به جای حضور در «خندوانه» ترجیح داده ام مجموعه سریال جناب خان و همچنین فیلم سینمایی جناب خان را مد نظر قرار دهند و نکات مثبت و منفی و همچنین دلایل این تصمیم را بررسی کنند. اتفاقا تصمیم ما برای تفاهم تبلغاتی به منظور ارتقای هر چه بهتر ساخت فیلم سینمایی و مجموعه سریال «جناب خان» بوده و خیلی زود اخبار بسیار خوبی را در این مورد به مردم عزیز اطلاع می رسانیم.

منتظر خبر های خوب از جناب خان باشید !

58
این مطلب مفید بود ؟80
برگرفته از ایسنا -/ح
برچسب : جناب خان
وبگردی