کودک خوشتیپ
خوشتیپ و جذاب بودن کودک به سلیقه والدین بستگی دارد و سلیقه کودکان در آینده با توجه آن ایجاد می شود پس والدین باید در انتخاب لباس کودکان به سن و نکات مهم دیگر توجه کنند.

برای این که یک کودک خوشتیپ و جذاب داشته باشید چه کنیم؟

همه والدین دوست دارند که کودکشان آراسته و خوش تیپ به نظر برسد. سلیقه والدین در خوش تیپ بودن کودک نقش اساسی دارد . باید بدانید نحوه لباس پوشیدن فرزندتان در آینده و موقعیت او تاثیر گذار خواهد بود زیرا والدین نقش اساسی در ایجاد سلیقه کودکان خود برای آینده دارند .

پس بهتر است لباس هایی را برای کودکتان انتخاب نمایید تا منعکس کننده ی معصومیت و سادگی دنیای کودکان باشد و او را خوش تیپ و جذاب نشان دهد . در این بخش از دنیای مد نمناک ما راز داشتن یک کودک خوش تیپ و جذاب را برای شما آورده ایم .

چطور کودک خوش تیپ داشته باشیم ؟

نظافت شرط اول زیبایی

نظافت شرط اول زیبا بودن است و کوچک و بزرگ هم ندارد بنابراین اگر می خواهید کودکتان زیبا به نظر برسد بهتر است ابتدا به نظافت او اهمیت دهید و از همان کودکی به او حمام کردن، شستن دست و صورت، مسواک زدن، تمیز نگه داشتن ناخن ها و .. را بیاموزید زیرا هیچکس کودک کثیف را دوست ندارد.

کودک خوشتیپ

نظافت کودک خوشتیپ و جذاب

لباس سال گذشته

هیچگاه لباسی را که برای کودکتان کوچک شده است به او نپوشانید زیرا بلوز آستین کوتاه شده و شلوار قد بالای قوزک کودک را بد تیپ می کند . لباس های سال گذشته ی کودکتان را به خیریه بدهید و یا برای فرزند بعدیتان استفاده کنید.

یک لباس همه جایی

لباس مهمانی کودک شما باید تنها مختص به مهمانی باشد و نباید لباس را هنگام بازی و پارک رفتن به او بپوشانید چرا که لباس رن و رو رفته و فرسوده می شود و کودک هنگام بازی با آن راحت نیست پس همیشه در هر مکانی لباس مناسب به کودک بپوشانید مثلا هنگام رفت به پارک برای راحت بودن کودک به او بلوز و شلوار بپوشانید.

تیپ کودک خوشتیپ

راز لباس پوشیدن کودک خوشتیپ

مثل مامان بزرگ ها شدن

لباس هایی که مدل بزرگانه دارند و کودک را بزرگتر از سنش نشان می دهد به او نپوشانید همچنین از پوشاندن لباس های کار شده و پر زرق و برق به کودک خودداری نمایید و لباسی در خور سن و سال فرزند تان به او بپوشانید.

رنگ و لعاب ممنوع

کودکان با همان معصومیت و سادگی زیبا هستند پس هیچگاه زیبایی کودکان معصومی را که زیر رنگ و لعاب های مصنوعی پنهان نکنید و او را آرایش نکنید حتی اگر این روزها آرایش کودک مد شده باشد . بدانید کودکتان با آرایش کردن زیباتر نمی شود و دیگران با انزجار به کودک آرایش کرده می نگرند.

تیپ اسپرت دخترانه

کودک خوشتیپ و جذاب چگونه لباس میپوشد؟

از جوراب شلواری غافل نشوید

با هر لباسی می توانید جوراب شلواری مناسب آن لباس را به کودک خود بپوشانید پس برای اینکه یک کودک شیک پوش داشته باشید انواع رنگ ها و طرح های جوراب شلواری را تهیه کنید و مناسب با هر لباسی به او بپوشانید.

دخترتان را مانند یک خانم بزرگ کنید

از دوران کودکی فرزند شما باید مطابق با جنسیتش لباس بپوشد ، مادرانی که دوست دارند فرزند دخترشان در کودکی مثل پسرها لباس بپوشد ، موهایش را مدل پسرانه بزند و کفش اسپرت به پا کند ، سبب می شوند کودکشان در دوران نوجوانی و جوانی هم به دنیای پسرانه گرایش پیدا کند و در او رفتار های پسرانه هم شکل بگیرد زیرا عادت به این رفتار دارد. پس از همین دوران کودکی، او را مانند یک خانم بزرگ کنید و از دنیای دخترانه دور نکنید و لباس های دخترانه و جوراب شلواری و موهای بلند را از او نگیرید.

خرید لباس کودک

کودک خوشتیپ و با کلاس با لباس های دخترانه

یک پیراهن مردانه

برای رسمی تر به نظر رسیدن پسرتان در در یک مجلس مهمانی به جای بلوز و تیشرت به او یک پیراهن مردانه راه راه یا چهار خانه به همراه یک شلوار لی بپوشانید. برای انتخاب کفش نیز یک کفش کالج واکس خورده، برایش در نظر بگیرید و برای تکمیل شدن تیپ رسمی او ساعت مچی فراموشتان نشود.

پیراهنی با دامن چین چینی

پیراهنی با رنگ شاد و دامن چین چینی از بهترین لباس ها برای دخترهای کوچک است . همانطور که بخش دنیای مد نمناک اشاره کرده است می توانید این لباس زیبا را با یک جوراب شلواری با طرح زیبا به دخترتان بپوشانید و یا برای پوشاندن لباس بدون جوراب شلواری بهتر است دامن لباس تا سر زانو باشد تا کودک بهتر بتواند جست و خیز نماید . با این لباس به دخترتان یک کفش همرنگ با طرح لباس یا کفش عروسکی بپوشانید اما هیچ گاه برای فرزندتان کفش های پاشنه دارانتخاب نکنید.

مدل موی مناسب کودکان

دامن چین چینی بهترین لباس کودک خوشتیپ

مدل مو

بهترین مدل مو برای پسران مدل موهای ساده و جذاب هستند زیرا همه کودکان زیبا هستند و به مدل های عجیب و غریب مو نیاز ندارند پس مدل موهای نا متعارف مثل مدل خروسی و... که امروزه انتخاب برخی از نوجوانان است برازنده کودکتان نیست.

اگر فرزند دختر دارید بهترین مدل مو برای او موهایی کمی بلند و ساده است که به صورت باز، دور شانه ی یک دختر بچه بریزد پس موهای دخترتان را خیلی کوتاه نکنبید و او را از دنیای دخترانه دور نکنید و موهای او را نه آنقدر بلند کنید که رشد قد دخترتان مختل شود.

بی خیال همرنگی شوید

اگر همیشه برای زیبا به نظر رسیدن کودکتان از لباس های همرنگ استفاده می کنید و از یک طیف رنگی کمک می گیرید برای متفاوت شدن او می توانید به ترکیبی که اصول همرنگی در آن رعایت شده یک رنگ شاد و متفاوت اضافه کنید و کودک تان را یک شیک پوش کوچولو معرفی کنید.

تیپ کودکانه

راهنمای انتخاب لباس کودک خوشتیپ

فصل شناس باشید

اینکه کودک شما چقدرشیک به نظر برسد، بستگی زیادی به فصل دارد. در هر فصل لباس مناسب آن را به تن فرزندتان کنید و هیچ گاه لباس های فصل دیگر را به تن فرزندتان نکنید حتی اگر او از این لباس شکایتی نداشته باشد. مثلا پوشاندن کفش ساق دار به کودک حتی اگر او شکایتی از گرمای آن کفش نمی کند، اشتباه است.

معجزه بادی های دکمه دار

اگر فرزند پسر دارید و او هنوز چهار دست و پا راه می رود، پیراهن ها و تی شرت های زیر دکمه داری که با حرکات او از شلوار بیرون نمی آیند، می توانند انتخاب خوبی برای او باشند زیرا اجازه شلخته شدن ظاهر کوچولوی تان را به او نمی دهد.

لباس مناسب کودک

کودک خوشتیپ و زیبا با لباس های زیر دکمه داری

جزئیات را به رسمیت بشناسید

جزئیات در آراسته شدن کودک شما بسیار تاثیرگذار است پس در انتخاب جزئیات مانند دکمه های لباس، بند کمر شلوار، دوخت روی پارچه نیز دقت کنید و نگویید کسی نمی بیند و متوجه این جزئیات نمی شود. 

اگر کودکتان دختر است برای او هدبندی انتخاب کنید که گل هایش همرنگ لباس باشد تا او را زیباتر و آراسته تر نشان دهد. یک دستبند از گل های رنگی نیز انتخاب خوبی برای استفاده از زیورآلات است. به جای استفاده از گوشواره های بزرگ نیز با یک گل کوچک میخی گوش کودک تان را بیارایید.

ترفندهای خوشتیپ شدن کودک دلبندتان با کمترین هزینه

3.9103
این مطلب مفید بود ؟8122
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : مدلینگ
وبگردی