آتش سوزی پارکینگ

آتش سوزی در پارکینگ ساختمان مسکونی در تهران

تاریخ انتشار : 26 بهمن 1397کد مطلب : 1909زمان مطالعه : 2 دقیقه
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی چند خودرو در پارکینگ یک ساختمان مسکونی در خیابان فلاح خبر داد.

آتش سوزی خودروها داخل پارکینگ مسکونی

ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی چند خودرو در پارکینگ یک ساختمان مسکونی خبر داد. 

سید جلال ملکی در باره این آتش سوزی اظهار کرد:حوالی ساعت شش صبح امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در خیابان فلاح به سامانه 125 آتش نشانی شهرداری تهران اعلام شد که در پی آن بلافاصله چهار ایستگاه به همراه خودروهای پشتیبانی از جمله نردبان هیدرولیکی، تشک نجات و خودروهای حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند. 

وی افزود:با توجه به حساسیتی که آتش سوزی در ساختمان های مسکونی در ساعات میانی شب یا ابتدایی روز به علت حضور حداکثر ساکنان در ساختمان ها دارد، ستاد فرماندهی این نیروها را به محل اعزام کرد. آتش نشانان در مدت زمان سه دقیقه در محل حاضر شدند و با حضور در محل مشاهده کردند که یک ساختمان پنج طبقه ده واحدی، که طبقه همکف آن را هم پارکینگ تشکیل می داد دچار آتش سوزی شده است. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اینکه در پارکینگ این ساختمان پنج خودرو سواری و یک دستگاه موتور سیکلت وجود داشت، گفت:دو دستگاه خودرو پژو و سمند و یک دستگاه موتورسیکلت کاملاً شعله ور بودند و آتش در حال سرایت به سایر خودروها بود. همچنین دود بسیار غلیظی که ناشی از سوختن این خودروها بود نیز به طبقات بالایی سرایت کرده و تقریباً تمام ساکنان در وضعیت نا ایمن بوجود آمده محبوس شده بودند. 

وی با اشاره به مدیریت عملیات توسط آتش نشانان گفت:آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش همراه با دستگاه های تنفسی به طبقات بالایی اعزام شدند و27 نفری که ساکن این ساختمان بودند را بدون هیچ مصدومیتی خارج کردند. در ادامه نیز آتش نشانان پس از انجام ایمن سازی های لازم محل را به عوامل مربوط تحویل دادند.

انتهای پیام/م

آتش سوزی پارکینگ در خیابان فلاح تهران

04
این مطلب مفید بود ؟04
برچسب :
وبگردی