نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی تفاوت رنگ مو آمبره و سامبره و بالیاژ + عکس
آمبره و سامبره ، رنگ مو آمبره
آمبره و سامبره و بالیاژ سه مدل از پرطرفدارترین رنگ موها در سال 2017 - 2018 هستند که میخواهیم تفاوت آن ها را با هم بررسی کنیم.

 فرق رنگ مو آمبره و سامبره و بالیاژ

تنوع در رنگ موها یکی از روش هایی است که با کمک آن می توان به سادگی ظاهر خود را تغییر داده و از تکراری شدن آن جلوگیری کرد. خوشبختانه امروزه روش های زیادی برای رنگ کردن موها معرفی شده است که یکی از این روش ها، رنگ مو آمبره است. در این روش تنها قسمت پایینی موها آمبره شده و به همین دلیل به ریشه موها هیچ آسیبی وارد نمی شود.

خانم ها همیشه به دنبال جدید ترین روش ها برای رنگ کردن موهایشان هستند اما متاسفانه چون با روش های مختلف آشنا یی ندارند در این خصوص موفق نمی شود. سایت نمناک در این مقاله شما را با متدهای مخلتلف رنگ کردن مو آشنا میکند.

1. آمبره : این روش از جمله محبوب ترین متد های رنگ میباشد که طرفداران بسیاری داشته و دارد.در رنگ مو آمبره، دکلره کردن موها یکی از اصلی ترین مراحل است. موها را به این دلیل دکلره می کنند که ریشه ی اصلی موهایتان پیدا باشد و رنگ قبلی از بین برود. مراقب باشید که موهایتان خیلی دکلره نشود.

آمبره و سامبره

رنگ مو آمبره

برای رنگ کردن موهایتان به روش آمبره باید ریشه موهایتان تیره تر بوده و هرچه به ساقه می رسیم رنگ موهایتان به سمت روشنی برود.

2. بالیاژ :یک لغت فرانسوی می باشد و حالت پیشرفته روش سنتی یعنی فویل می باشد.

آمبره و سامبره

رنگ مو بالیاژ

در این روش آرایشگر آزادانه به هر صورتی که بخواهد مو را رنگ می کند و مزیتی که این مدل رنگ نسبت به دیگر روش ها دارد این است که با رشد مو و بیرون زدن ریشه ها در ظاهر شما تغییری ایجاد نشده و احتیاجی به ریشه گیری نمیباشد.

3. سامبره : این روش نسبت به آمبره جدید تر میباشد.

آمبره و سامبره

رنگ مو سامبره

سامبره در واقع ترکیبی از آمبره و بالیاژ میباشد با این تفاوت که رنگ مو در آمبره از ریشه به شمت ساقه مو ملایم تر می باشد.

تفاوت رنگ مو آمبره و سامبره و بالیاژ + عکس

برگرفته از آرایشگری - ای میکاپ -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 38 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف