نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون پایان شایعه اختلاف مهران مدیری با برنامه دورهمی
برنامه دورهمی ، تهیه کننده برنامه دورهمی
بعد از اعلام خداحافظی مهران مدیری با برنامه دورهمی ماجرای اختلاف او با سازندگان این برنامه مطرح شد که تهیه کننده برنامه دورهمی به آن پاسخ داد.
تاریخ انتشار : 16 خرداد 1396

پاسخ تهیه کننده برنامه دورهمی به شایعه اختلاف با مدیری

هفته گذشته اعلام شد که آخرین قسمت از برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ضبط شده و مهران مدیری دیگر قصد ادامه همکاری با سازندگان دورهمی را ندارد ، همین صحبت ها زمینه ساز شایعات اختلاف مدیری با تیم دورهمی شد که تهیه کننده این برنامه به آنها پاسخ داد.

تهیه کننده برنامه دورهمی به شایعات پایان داد

در پی طرح شایعات مختلف در باره اختلاف گروه دورهمی و توقف کار تیم مهران مدیری، تهیه کننده این برنامه درتوضیحی اعلام کرد:دوست داشتیم برنامه با مهران مدیری ادامه پیدا کند اما خودشان این طور صلاح دانستند که با طرح و برنامه دیگری ادامه بدهند. نه می توان گفت بین گروه اختلافی وجود داشته نه می توان پایان برنامه را به این بحث های سیاسی مرتبط دانست.
حمید رحیمی نادی گفت:این که برنامه ادامه پیدا کند یا نه، به تصمیم سازمان بستگی دارد و ما مطیع این تصمیم هستیم. اگر بخواهند ادامه می دهیم و اگر هم نظرشان بر ادامه برنامه نباشد ما طرح دیگری را ارائه خواهیم داد.
او در گفتگو با سینما در پاسخ به این که شخص خاصی را به عنوان جایگزین مهران مدیری در نظر دارند؟ گفت:سه چهار گزینه هستند که به آن ها فکر کرده ایم اما به هیچ عنوان نمی توان نامی از کسی برد.
وی ادامه داد:باید ببینیم اتاق فکرمان چه طرحی ارائه خواهد داد، شاید به این نتیجه برسیم که دیگر برنامه را ادامه ندهیم. از طرف دیگر نحوه ادامه برنامه نیز به شخصی که به برنامه اضافه می شود بستگی خواهد داشت.

 برنامه دورهمی

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی

نادری اظهار داشت:خبر به پایان رسیدن برنامه دورهمی ناگهانی نبود، از قبل اطلاع داشتیم که باید 156 برنامه بسازیم. شاید برای مخاطب اعلام خبر پایان تصویربرداری مجموعه ناگهانی باشد، ولی ما بر اساس برنامه ریزی ها جلو رفته ایم و هیچ اتفاق ناگهانی نیفتاده است.
وی تصریح کرد:در مورد آقای مدیری هم ما خیلی دوست داشتیم برنامه با خود ایشان ادامه پیدا کند اما خودشان این طور صلاح دانستند که با طرح و برنامه دیگری ادامه بدهند. نه می توان گفت بین گروه اختلافی وجود داشته نه می توان پایان برنامه را به این بحث های سیاسی مرتبط دانست.

پایان شایعه اختلاف مهران مدیری با برنامه دورهمی

پایان شایعه اختلاف مهران مدیری با برنامه دورهمی
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
برگرفته از ایران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف