نمناک سبک زندگیکار و زندگی بهترین استخرهای تهران را بشناسید
استخرهای تهران ، بهترین استخرهای تهران
در گرمای تابستان یکی از فعالیتهایی که پر طرفدار میباشد شنا در استخر می باشد ؛ اما با فراوانی استخرها یافتن استخرهای لوکس و مناسب در استخرهای تهران کار مشکلی است.
بازدید : 13,362 نفر

رپورتاژ آگهی :بهترین استخرها و لوکس ترین استخرهای تهران معرفی شده توسط وبسایت تخفیفان

در فصل تابستان هیچ لذتی بالاتر آب تنی در یک استخر تمیز و مجهز نیست. در شهر تهران انواع استخرها از جمله روباز، سرپوشیده، چهارفصل، لوکس و ... وجود دارد که بسته به سلیقه و بودجه مورد نظرتان می توانید یکی از آنها را برای تفریح آخر هفته خود انتخاب کنید. اما این تنوع زیاد و تعداد بالای استخرها، انتخاب را دشوار می کند. در این مطلب قصد داریم شما را در انتخاب بهترین استخرهای تهران کمک کنیم.

استخر شهید کشوری 

1. استخر مجموعه ورزشی شهید کشوری

یکی از استانداردترین و مجهزترین استخرهای تهران، استخر شهید کشوری است که در خیابان میرداماد تهران واقع شده است. این مجموعه علاوه بر استخر اصلی، دارای دو حوضچه جکوزی، سونای خشک و بخار، استخرکودکان، دو مجموعه رختکن، سالن بدنسازی و تراس آفتاب است. اگر به دنبال تجربه ای متفاوت از شنا هستید، استخر مجموعه شهید کشوری را تجربه کنید!

 استخر شهید چمران

2. مجموعه ورزشی شهید چمران

یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین مجموعه های تفریحی تهران بدون شک مجموعه ورزشی چمران است که نام پیشین آن بولینگ عبدو است. این مجموعه از بخش های فرهنگی، ورزشی، تفریحی و تجاری تشکیل شده است. به همین دلیل بعد از یک آب تنی آرامش بخش می توانید از فودکورت، سینما و دیگر مراکز این مجموعه استفاده کنید و تفریح آخر هفته خود را کامل کنید. از امکانات استخر بولینگ عبدو می توان به این موارد اشاره کرد:استخر به ابعاد 25*12، سونا خشک و بخار، بیلیارد، فوتبال دستی، تونل مه، حوضچه آبسرد و ...

این استخر را در خیابان شریعتی تهران بالاتر از پل صدر می توانید پیدا کنید.

 استخر حس خوب زندگی

3. استخر حس خوب زندگی

قطعا یکی از لوکس ترین و زیباترین استخرهای تهران استخر مجموعه «حس خوب زندگی» است. شفافیت و کیفیت آب این استخر در نوع خود بی نظیر است و جالب است که در این استخر هرگز بوی کلر و یا هرماده نامطبوع دیگری احساس نمی شود و پارامترهای فیزیکی و شیمیایی آن دائما توسط تکنسین های مجموعه کنترل می شود. از ویژگی های جالب دیگر این مجموعه تجربه شنا در زیر باران است که در نوع خود مشابهی ندارد.

در این استخر علاوه بر شنا، می توانید از امکانات دیگر مجموعه مانند آبدرمانی، سونا، ویرپول و آبشار و حمام سنتی، ماساژ و بدنسازی بهره مند شوید.

این استخر در میدان آرژانتین، بلوار بیهقی واقع شده است.

 استخر هودین و هورام

4. استخر چهارفصل هودین و هورام

مجموعه تفریحی ورزشی هودین و هورام دارای یکی از معدود استخرهای روباز چهارفصل تهران است. این مجموعه امکاناتی دارد که می توانید یک روز کامل را در آن به تفریح بپردازید. از جمله این امکانات می توان به ساحل ماسه ای ویژه حمام آفتاب، غار سنگی آب درمانی، حمام نمک جهت انرژی درمانی، ماساژ تایلندی اختصاصی توسط ماساژور مجرب تایلندی و از همه مهمتر رستوران سنتی با موسیقی زنده اشاره کرد.

 استخر آفتاب قدس

5. استخر روباز آفتاب قدس

اگر دنبال استخر روباز لوکس و نوساز می گردید، بهترین گزینه شما استخر روباز آفتاب قدس است که لقب مجهزترین استخر روباز غرب تهران را داراست. این استخر از ساعت 10 صبح تا ساعت 18 پذیرای بانوان و از ساعت 19 تا 24 پذیرای آقایان می باشد.

استخر آفتاب در خیابان ایران زمین شهرک غرب واقع شده است.

 

استخرهای لوکس تهران ، بهترین استخرهای تهران را بشناسید

بهترین استخرهای تهران را بشناسید
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 15
برگرفته از تخفیفان / ص
این مطلب مفید بود ؟ 9 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .