برو به :
نمناک سبک زندگی

کار و زندگی

اقتصاد خانواده

رازهای مدیریتی بهبود وضعیت اقتصاد خانواده


تعامل مناسب اعضای خانواده و اولویت بندی نیازهای اقتصادی سبب تقویت اقتصاد خانواده می شود،نباید این طرز تفکر بین اعضای خانواده بخصوص فرزندان ایجاد شود که تنها پدر یا مادر مسئول حل مشکلات اقتصادی هستند.
رسید عابر بانک

رسید عابر بانک مدرک قانونی است؟


آیا رسید عابر بانک ها که از دستگاه های خودپرداز دریافت می شود و اثبات کننده واریز وجوه به حساب قید شده در برگه های صادر شده است مدرک معتبر و قانونی است .
مثبت اندیشی

مثبت اندیشی زیاد هم ضرر دارد


تحقیقات روان شناسان نشان داده مثبت اندیشی در طولانی مدت تأثیرات وخیمی بر عملکرد زندگی انسان ها دارد،ممکن است تفکر مثبت در کوتاه مدت باعت شود احساس بهتری داشته باشیم اما در درازمدت ریشۀ انگیزۀ ما را می خشکاند.
روستای باستانی شواز

تصاویری زیبا از روستای باستانی شواز


جای جای استان یزد حکایت از حضور مردان و زنان سخت کوشی دارد که حاصل تلاششان گوهر های گرانبهایی را برجای گذاشته است،روستای باستانی شواز یکی از روستاهای دیدنی استان یزد می باشد که گردشگران زیادی از آنجا دیدن می کنند.
دوستان ناباب

راه دور کردن دوستان ناباب از جوانان چیست؟


دوستان ناباب چه تأثیری در گرایش به انحراف دارند؟گروه همسالان و دوستان الگوهای مورد قبول یک فرد در شیوه گفتار،کردار،رفتار و مَنِش هستند،فرد برای اینکه مقبول جمع دوستان و همسالان افتد و با آنان ارتباط و معاشرت داشته باشد،ناگزیر از پذیرش هنجارها و ارزش های آنان است.
باتری اسیدی

عمر مفید باتری اسیدی ماشین


معمولا” عمر مفید باتری اسیدی ویا باتری های مختلف اتومبیل بستگی به چگونگی استفاده ما دارد که این موارد عبارتست از نگهداری، شارژ و دشارژ و دمای محیطی باتری ها.
فرزندآوری

دلیل ترس زوجین برای فرزندآوری چیست؟


دوره و زمانه عوض شده؛ در گذشته یکی از دم دستی ترین گره گشایی ها برای اختلاف زناشویی، بچه دار شدن بود.اما اکنون زوج های جوان زیادی با وجود وضع مالی مناسب، تن به فرزندآوری نمی دهند،دلیلش چیست؟
علت پولدار نشدن

5 دلیل اصلی که علت پولدار نشدن شماست


برای بسیاری از ما سوال است که علت پولدار نشدن ما چیست؟ کجای کار ما اشکال دارد که نمی توانیم مانند برخی افراد زندگی بدون دغدغه و عاری از بدهکاری داشته باشیم؟ شاید جواب این سوال در اشتباهات خود ما نهفته باشد.
سنگ قبر

سنگ قبر 32 میلیون تومانی در ویترین مرگ!


سفارش و نصب سنگ قبرهای گران و تجملاتی در میان بسیاری از مردم به یکی از مسائل مهم و حیاتی و البته به گفته برخی موجبات آبروداری صاحبان مجالس به حساب می آید که افراد را مجاب می کند برای حفظ آبرو به قیمت های باورنکردنی تن دهند.