نمناک اخبارحوادث انفجار مرگبار خانه قدیمی در محله خزانه تهران
محله خزانه تهران ، انفجار در تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از انفجار مرگبار در یک خانه قدیمی در محله خزانه تهران خبر داد.
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1397

مرگ یک نفر در انفجار خانه قدیمی در محله خزانه تهران

میزان:سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک خانه قدیمی و فوت یک نفر خبر داد. 

جلال ملکی اظهار داشت:ساعت 5:59 دقیقه امروز گزارش انفجار و حریق در یک واحد مسکونی در محله خزانه به سامانه 125 آتش نشانی رسید و در کم تر از 4 دقیقه سه تیم اتش نشانی در محل حاضر شدند. 

وی افزود:محل حادثه یک خانه سه طبقه بود که انفجار در طبقه دوم رخ داده بود. شدت انفجار باعث تخریب در و شیشه ها و پرت شدن آن ها روی یک دستگاه خودروی پارک شده در کنار خیابان و همچنین آتش سوزی شده بود. 

ملکی افزود:آتش در طبقه دوم و سوم شعله ور بود و طبق گزارش های به دست آمده سه نفر نیز محبوس شده بودند. آتش نشان با آغاز عملیات اطفا وارد ساختمان شدند و یک زن و مرد مسن و یک جوان 26 ساله را که اعضای خانواده بودند بیرون آوردند. زن و مرد مسن با اینکه به شدت دچار سوختگی شده بودند زنده بودند و تحویل اورژانس شدند، اما متاسفانه پسر جوان به دلیل شدت سوختگی جان خود را ازدست داده بود. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد:آتش مهار و از سرایت آن به محل های دیگر جلوگیری شد. طبق نظر اولیه کارشناس آتش نشانی نشت گاز شهری باعث بروز این حادثه مرگبار بوده است.

انتهای پیام/م

جزئیات انفجار مرگبار در یک خانه قدیمی در محله خزانه بخارایی تهران

این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف