نگار جواهریان

فیلم طلا متقاضی اکران در نوروز 99 شد

تاریخ انتشار : 29 بهمن 1398کد مطلب : 38406تعداد نظرات : 1 نظر
فیلم طلا به تهیه کنندگی رامبد جوان با بازی هومن سیدی و نگار جواهریان متقاضی اکران در نوروز 99 شد.

اکران فیلم طلا در نوروز 99

فیلم طلا به کارگردانی پرویز شهبازی و تهیه کنندگی رامبد جوان و محمد شایسته متقاضی اکران در نوروز 99 شد.

این فیلم سینمایی که برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد بعد از گذشت یکسال خواهان اکران در نوروز امسال شد.

تقاضای فیلم طلا برای اکران نوروزی

صفحه رسمی فیلم طلا با انتشار پستی خبر از آمادگی این فیلم برای اکران در نوروز 99 داد و نوشت:

آمادگی فیلم محبوب منتقدان در جشنواره سی و هفتم برای اکران.... «طلا» متقاضی اکران در نوروز 99 شد. پس از گذشت یک سال از اولین نمایش «طلا»، این فیلم متقاضی اکران در نوروز سال آینده شد.

هفتمین فیلم پرویز شهبازی کارگردان با سابقه و معتبر سینمای ایران به تهیه کنندگی رامبد جوان و محمد شایسته سال گذشته در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. این فیلم در اولین اکران خود مورد توجه بسیاری از منتقدان قرار گرفت و مخاطبان هم در سینماهای مردمی از آن استقبال کردند.

هومن سیدی

طلا روایتگر داستان چند جوان است که قصد راه اندازی یک رستوران رادارند اما فوت پدر یکی از آنها و گم شدن مقداری پول ماجراهایی را رقم میزند.

طناز طباطبایی

پرویز شهبازی بعد از ساخت فیلم هایی چون مسافر جنوب، نجوا، نفس عمیق، عیار 14، دربند و مالاریا به سراغ ساخت هفتمین فیلم سینمایی اش با عنوان طلا رفت و این فیلم را به تهیه کنندگی رامبد جوان و محمد شایسته جلوی دوربین برد و باز هم داستانی از معضلات جوانان در جامعه را به تصویر کشید.

طناز طباطبایی و نگار جواهریان

بازیگران فیلم طلا عبارتند از :

بازیگرانی چون نگار جواهریان، هومن سیدی، طناز طباطبایی، هدی زین العابدین، احترام برومند و مهرداد صدیقیان در فیلم طلا به ایفای نقش پرداختند.

 هومن سیدی

آمادگی فیلم طلا برای اکران در نوروز 99

52
این مطلب مفید بود ؟20
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی