امیر آقایی و پیمان معادی

بهترین بازیگر مرد جشنواره 38 کیست؟!

تاریخ انتشار : 22 بهمن 1398کد مطلب : 26506تعداد نظرات : 1 نظر
از میان چهره های حاضر در جشنواره فجر 38 کدام بازیگر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد را به خانه خواهد برد؟!

سیمرغ بهترین بازیگر مرد جشنواره 38 متعلق به کیست

جشنواره فیلم فجر یکی از مهم ترین جشنواره های سینمایی است که هر ساله در بهمن ماه برگزار میشود. این جشنواره مهم سینمایی در بخش های مختلف با حضور گسترده آثار سینمایی و هنرمندان سرشناس برگزار میشود و سیمرغ هایی به برگزیدگان آن اهدا خواهد شد.

فیلم های زیادی برای حضور در جشنواره فجر امسال اعلام آمادگی کرده اند و بازیگران شناخته شده دنیای هنر در کنار چهره های جوانتر راهی جشنواره فجر 38 میشوند.

مروری بر بازیگران مرد که در جشنواره امسال حضور دارند داشته ایم و در ادامه به معرفی فیلم های آنها خواهیم پرداخت.

معرفی گزینه های انتخاب بهترین بازیگر مرد جشنواره 38

ساعد سهیلی با روز صفر

ساعد سهیلی بازیگر جوان سینما با فیلم روز صفر ساخته سعید ملکان در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

ساعد سهیلی در فیلم روز صفر ایفاگر نقشی متفاوت است و نقش عبدالمالک ریگی را ایفا میکند و با گریمی متفاوت مقابل دوربین اولین فیلم سعید ملکان رفت و بازی او مورد توجه قرار گرفت و به نظر میرسد یکی از گزینه های اصلی دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد جشنواره امسال باشد.

ساعد سهیلی

امیر آقایی با شنای پروانه

امیر آقایی بازیگر سینما و تلویزیون یکی از هنرمندانی است که امسسال با نقشی متفاوت در فیلم شنای پروانه راهی جشنواره فجر ش و یکی از گزینه های دریافت سیمرغ بلورین جشنواره امسال است.

امیر آقایی

محسن تنابنده با سه کام حبس

محسن تنابنده نقی معمولی سریال پایتخت با فیلم  سه کام حبس به کارگردانی سامان سالور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

محسن تنابنده در سه کام حبس در کنار پریناز ایزدیار به ایفای نقشی جدی می پردازد و  و باید منتظر ماند و دید میتواند سیمرغ جشنواره فجر امسال را به خانه ببرد.

سه کام حبس روایتگر داستانی درباره اعتیاد است و محسن تنابنده برای ایفای نقش در این فیلم از مراکز درمانی مختلفی بازدید و تحقیق کرد.

محسن تنابنده و پریناز ایزدیار

جواد عزتی با  آتابای ، دوزیست و مغز استخوان

جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از بازیگران پرکار جشنواره فجر امسال است که با سه فیلم آتابای ، دوزیست و مغز استخوان در جشنواره 38 حضور دارد.

فیلم آتابای ساخته نیکی کریمی ، دوزیست به کارگردانی برزو نیک نژاد و مغز استخوان ساخته حمیدرضا قربانی فیلم هایی هستند که جواد عزتی با آنها شانس خود را در جشنواره فجر امسال امتحان میکند.

جواد عزتی

پیمان معادی با درخت گردو

پیمان معادی بازیگر سرشناس سینمای کشورمان امسال با فیلم درخت گردو به کارگردانی محمدحسین مهدویان در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

درخت گردو پنجمین تجربه محمدحسین مهدویان است که پیمان معادی ایفاگر نقشی جدی در این فیلم است و یکی از شانس های دریافت سیمرغ بلورین جشنواره امسال است.

پیمان معادی

سعید آقاخانی با فیلم خون شد

سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان کشورمان با فیلم خون شد ساخته مسعود کیمیایی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

سعید آقاخانی در سی و سومین جشنواره فیلم فجر توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را به دست آورد و امسال با نقشی کاملا جدی راهی جشنواره فجر میشود تا سیمرغ جشنواره را از آن خود کند.

سعید آقاخانی

هوتن شکیبا با فیلم عامه پسند

هوتن شکیبا بازیگری که این روزها با نقش حبیب در سریال لیسانسه ها حسابی در دل مخاطبین جا باز کرده است با فیلم عامه پسند راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر میشود.

این بازیگر کشورمان که سال گذشته در جشنواره 37 برای بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد و در جشنواره امسال با فیلم سهیل بیرقی به امید دریافت سیمرغ بلورین حضور دارد.

هوتن شکیبا

امیر جدیدی با فیلم روز صفر

امیر جدیدی یکی دیگر از بازیگران جوان سینما است که با فیلم روز صفر اولین تجربه کارگردانی سعید ملکان در جشنواره فجر امسال حضور دارد.

امیر جدیدی در سالهای گذشته موفق به دریافت دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد در جشنواره 32 و سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر شد و امسال با تجربه ای متفاوت باز هم شانس خود را برای دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد امتحان میکند.

امیر جدیدی

بابک حمیدیان با فیلم روز بلوا

بابک حمیدیان یکی دیگر از بازیگرانی که در جشنواره فجر امسال با فیلم روز بلوا به کارگردانی بهروز شعیبی حضور دارد.

بابک حمیدیان که در سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم روز رستاخیز و چ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را دریافت کرده بود بار دیگر با فیلم روز بلوا شانس خود را در جشنواره فجر امسال امتحان میکند.

بابک حمیدیان

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر امسال به کدام بازیگر مرد رسید

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در جشنواره 38 به امیر آقایی برای بازی در فیلم شنای پروانه رسید و پیمان معادی برای بازی در فیلم درخت گردو سیمرغ بلورین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد.

برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد در جشنواره 38 کیست؟!

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
ا1396-04-01
خوب بود
10
وبگردی