نمناک اخبارورزشی کار عجیب وحید امیری با کفش رامین رضائیان! + عکس
پرسپولیس ، بی احترامی
در پیروزی پرسپولیس در برابر ماشین سازی تبریز، امیری که احساساتی شده بود ناگهان مرتکب اشتباه عجیبی شد و به جای کار نمادین با پیراهن تیم بزرگ پرسپولیس کفش رضاییان را واکس زد.
تاریخ انتشار : 13 آذر 1395

بی احترامی به پیراهن پرسپولیس در شادی عجیب پس از گل

 
زننده تک گل سه امتیازی پرسپولیس پس از پایان بازی با ماشین سازی به طرز ماهرانه ای از دست خبرنگاران فرار کرد.
 
پرسپولیس موفق شد با تک گل وحید امیری برابر ماشین سازی تبریز به پیروزی رسیده و دوباره صدر جدول را از تراکتورسازی تبریز پس بگیرد. 

از آنجایی که این گل روی سانتر مواج و تماشایی رامین رضاییان حاصل شد بنابراین امیری نزد مدافع راست نفوذی پرسپولیس رفت تا شادی اش را با او تقسیم کند. 

امیری که احساساتی شده بود ناگهان مرتکب اشتباه عجیبی شد و به جای کار نمادین با پیراهن تیم بزرگ پرسپولیس کفش رضاییان را واکس زد! 

این شادی گرچه از روی عمد نبوده و شتابزده انجام شد اما پسندیده نبود و بهتر است فوتبالیست خوش اخلاق و خوبی مثل امیری حواسش به این چیزها جمع باشد. 

در پایان بازی هم در حالی که اغلب خبرنگاران با دیدن مهدی طارمی در منطقه میکسدزون سراغ مهاجم گل نزن پرسپولیس رفته بودند، امیری هافبک ملی پوش سرخپوشان جیم شد! 

احتمالا امیری از بیم سؤالات خبرنگاران پیرامون حرکت نه چندان شایسته او هنگام شادی پس از گل و واکس زدن کفش رامین رضاییان با پیراهن پرسپولیس تصمیم به فرار گرفت اما هر چه بود جالب نبود. 

این بازیکن خرم آبادی باید به احترام مردم و رسانه ها می ایستاد و در روزی که گل هم زده بود برخورد بهتری با خبرنگاران داشت اما این طور نشد! 

پرسپولیس

شادی پس از گل وحید امیری در کنار رامین رضاییان

پرسپولیس

شادی پس از گل وحید امیری در کنار رامین رضاییان

کار عجیب وحید امیری با کفش رامین رضائیان! + عکس

کار عجیب وحید امیری با کفش رامین رضائیان! + عکس
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 18
برگرفته از جام نیوز-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 12 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف