نمناک ورزشگوناگون تبلیغ مواد مخدر با عکس بهداد سلیمی!
بهداد سلیمی ، سوءاستفاده از عکس بهداد سلیمی
یک رسانه ی آلمانی از عکس وزنه بردار کشورمان بهداد سلیمی سوءاستفاده کرده است و کمیته المپیک در حال رسیدگی به این موضوع می باشد.
تاریخ انتشار : 26 دی 1395

رسانه آلمانی از عکس بهداد سلیمی سوءاستفاده کرد

پس از انتشار عکس بهداد سلیمی در یک رسانه آلمانی و ارتباط دادن او با ماری‎جوانا (یک ماده مخدر)، مسئولان فدراسیون وزنه‎برداری ایران در نامه‎ای رسمی به کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک ایران خواستار پیگیری جدی این موضوع شدند. مسئولان فدراسیون وزنه‎برداری در نامه خود خواستار این شدند که کمیته ملی المپیک ایران به وظیفه ذاتی خود یعنی حمایت و صیانت از ورزشکاران قهرمان المپیک عمل کرده و با مرجع بالادستی خود یعنی کمیته بین‎المللی المپیک در این خصوص مکاتباتی را داشته باشد.

نایب رییس فدراسیون وزنه برداری گفت:کمیته ملی المپیک را برای رسیدگی به موضوع سوء استفاده از عکس بهداد سلیمی توسط یکی از رسانه های آلمانی ارجح دانستیم و منتظر پاسخی از کمیته هستیم. 

بهداد سلیمی

سوءاستفاده از وزنه بردار کشورمان

 داود باقری در گفت وگویی درباره پیگیری سوء استفاده از نام بهداد سلیمی توسط یکی از سایت های آلمانی، بیان کرد:ما به کمیته ملی المپیک نامه ای ارسال کرده ایم که موضوع پیگیری شود، چرا که آن عکس مربوط به المپیک لندن بود و بهداد هم یکی از قهرمانان المپیکی است. بنابراین به این نتیجه رسیدیم که کمیته ملی المپیک ارجح است و ابتدا کمیته ملی المپیک این موضوع را پیگیری کند.

نایب رییس فدراسیون وزنه برداری در پاسخ به این پرسش که فکر می کند کمیته ملی المپیک بتواند به این مساله ورود پیدا کند؟ تصریح کرد:باید ببینیم کمیته ملی المپیک چه جوابی به ما می دهد. اگر پاسخ شان مبنی بر این بود که باید از ارگان های دیگر موضوع را پیگیری کنیم این کار را انجام خواهیم داد، اما تشخیص مان بر این بود که ابتدا کمیته ملی المپیک می تواند سریع تر به نتیجه برسد. 

بهداد سلیمی

سوءاستفاده از وزنه بردار کشورمان

 او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر این که بهداد سلیمی خودش قصد شکایت از آن سایت آلمانی را ندارد؟ گفت :بهداد از ما خواست که موضوع را پیگیری کنیم و ما قبل از این که خودش صحبت کند طبق وظیفه ذاتی که داریم این کار را انجام دادیم.

اخیرا یکی از رونامه های آلمانی با سوء استفاده از عکس بهداد سلیمی به تبلیغ ماده مخدر ماری جوانا پرداخته بود. 

تبلیغ مواد مخدر با عکس بهداد سلیمی!

تبلیغ مواد مخدر با عکس بهداد سلیمی!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از ایسنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف