نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی فوت کوزه گری تست عطر مطمئن
تست عطر ، از بین بردن بوی عطر از مشام
وقتی برای خرید و تست عطر وارد فروشگاه می شوید دیگر نیازی نیست که برای پاک شدن حس بویایی قهوه بو کنید ، مشامتان را با یک روش جدید و جالب پاک کنید.

آموزش بهترین روش برای تست عطر

حتما برای شما هم پیش آمده که برای تست عطر احساس کلافگی کرده باشید چرا که بعد از بو کردن چند عطر با رایحه ی متفاوت شامه برای تشخیص بوها دچار مشکل می شود و در نهایت عطری که واقعا مورد پسند شماست شاید انتخاب نشود. یکی از روش هایی که فروشندگان به شما پیشنهاد می کنند استفاده از کاغذ تست عطر یا همان بلاتر ها هستند.

در حقیقت یکی از این روش ها که بسیار باب شده و ایرادات فراوانی نیز بر آن وارد است، انجام تست بر روی کاغذهایی با نام بلاتر است. بلاتر کاغذی با ضخامت و پهنای تقریباً مشخص است که عطر بر روی آن پاشیده می شود تا مصرف کننده به واسطه آن رایحه را بوئیده و همچنین بتواند آن را برای مدت زمانی نسبتاً طولانی که قصد تصمیم گیری دارد با خود به همراه داشته باشد.

اکنون می خواهید عطر همیشگی تان را عوض کنید. اما داخل فروشگاه های عطر فروشی با بوها و عطرهای مختلفی مواجه می شوید و این شما را سر درگم می کند. و زمانی که این بوها با هم ترکیب می شوند دیگر از تصمیم خودتان برمی گردید و دوباره همان عطر همیشگی را می خرید. می خواهم شیوه ای به شما آموزش بدهم که دیگر دچار چنین مشکلی نشده و به راحتی بتوانید عطر مناسب را انتخاب کنید.

تست عطر

تست عطر بدون بو کردن قهوه

برای تست عطر ساعت مچی تان را بو کنید

وقتی می خواهید نمونه یک عطر جدید را تست کنید مقداری از آن روی کاغذهای مخصوص تستر بزنید و بو کنید. سپس به جای این که بینی تان را به سمت یک بطری قهوه ببرید تا بوی آن عطر از مشام تان برود، ساعد دست را بو کنید. و سپس به سراغ عطر بعدی بروید.پوست شما بویی کاملا خنثی برای خودتان دارد. بنابراین بو کردن آن در فاصله بین عطرها هر رایحه ای که در بینی باشد را پراکنده می کند و تشخیص دادن عطرهای مختلف را آسان می کند.به همین راحتی دیگر برای این کار نیازی به بو کردن قهوه ندارید. 

تست عطر , روشی عالی برای تست عطر و ادکلن

فوت کوزه گری تست عطر مطمئن
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از بدونیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف