هانیه توسلی
هانیه توسلی در فیلم تلویزیونی سه ماهی نقش زنی مبتلا به عارضه مغزی را بازی میکند که قرار است در نوروز 93 پخش شود. آخرین حضور توسلی در تلویزیون در مجموعه شمس العماره بود.

فیلم تلویزیونی «سه ماهی»  به کارگردانی حمیدرضا قربانی در حال آماده سازی برای ایام نوروز میباشد. این فیلم مضمونی اجتماعی دارد و به قلم نیلوفر محلوجی داستان زنی به نام الهام است که مبتلا به عارضه مغزی است و او در پذیرش یا عدم پذیرش عمل جراحی مردد است تا اینکه...

هانیه توسلی در فیلم تلویزیونی سه ماهی

 

تصویربرداری فیلم تلویزیونی« سه ماهی» به کارگردانی حمیدرضا قربانی و محصول سیمافیلم به نیمه رسید. در حال حاضر مریم نراقی به طور همزمان تدوین این فیلم را آغاز کرده و تصویربرداری نیز طبق برنامه ریزی های انجام شده تا هفته آینده به اتمام می رسد تا کار برای پخش در ایام نوروز آماده شود.
 

علیرضا کمالی نژاد در فیلم سه ماهی

 

هانیه توسلی، علیرضا کمالی نژاد، شیوا ابراهیمی، بهرام شاه محمدلو، رویا افشار، بابک کریمی، امید روحانی، طوفان مهردادیان، صمد عدالت زاده، مینو شیخان، زهرا طاهری منش، یدا... شادمان بازیگران اصلی این تله فیلم هستند.

هانیه توسلی در فیلم سه ماهی

 

حمیدرضا قربانی در کارنامه کاری خود تا کنون دستیار فیلمسازان بزرگی چون اصغر فرهادی ، داریوش مهرجوی ، حسن فتحی و مهدی فخیم زاده بوده است او همچنین دستیار تدوین مرحوم مهدی رجاییان در سریال های «تنهاترین سردار» و «ولایت عشق» بوده است. قربانی همچنین تدوین سریال «خواب و بیدار» را نیز بر عهده داشته است. او سال گذشته برای تدوین فیلم «دهلیز» نامزد دریافت سیمرغ بلورین از سی و یکمین جشنواره فیلم فجر بوده است و «سه ماهی» نخستین تجربه کارگردانی بلند او محسوب می شود.

هانیه توسلی


آخرین حضور توسلی در تلویزیون در مجموعه «شمس العماره» به کارگردانی سامان مقدم در سال 88 بوده است.

هانیه توسلی ، عکسهای هانیه توسلی در فیلم سه ماهی

2.664
این مطلب مفید بود ؟3331
برگرفته از شبکه ایران - / ک
برچسب :
وبگردی