نمناک اخبارجامعه کدام مدارس و دانشگاه ها فردا 1 اسفند تعطیل است؟
مدارس ، تعطیل مدارس فردا
مدارس و دانشگاه های برخی از استان ها فردا یکشنبه اول اسفند ماه به دلیل بارش سنگین برف و سیلاب تعطیل اعلام شد.
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1395

تعطیلی مدارس و دانشگاه ها فردا 1 اسفند 95

بارش برف سنگین و لغزندگی معابر و سیلاب باعث تعطیلی تعدادی از مدارس و دانشگاه های برخی استان های کشور شد. 

فردا همه مدارس گیلان تعطیل است

اداره کل آموزش و پرورش گیلان گفت :به دلیل بارش برف و سرمای هوا و یخبندان همه مقاطع تحصیلی شیفت صبح و عصر مدارس شهرهای مختلف استان گیلان فردا یکشنبه اول اسفند تعطیل است . 
 

تعطیلی مقاطع ابتدایی و متوسطه مشهد

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت:مدارس شهر مشهد در مقاطع ابتدایی و متوسطه نوبت صبح فردا یکشنبه اول اسفند ماه تعطیل است. 
 

تعطیلی مدارس شهرستان فاروج در نوبت صبح و بعدازظهر

روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان فاروج در خراسان شمالی اعلام کرد :به دلیل بارش برف، برودت هوا، لغزندگی معابر و جاده ها، تمامی مدارس شهرستان فاروج در نوبت صبح و بعدازظهر در شهر و روستا، فردا یکشنبه اول اسفند ماه تعطیل است. 
 

تعطیلی مدارس در برخی مناطق آذربایجان غربی و مهاباد

اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت :با توجه به برودت هوا ، کولاک و مسدود بودن راههای ارتباطی بعضی روستاهای استان ، مدارس برخی مناطق استان، فردا یکشنبه اول اسفند ماه، در نوبت صبح به این شرح تعطیل اعلام می شود. 

سیلوانا و صومای برادوست:تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل است. 

نواحی 1 و 2 ارومیه:فقط مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول روستایی تعطیل است . 

انزل ، نارلو ، سردشت :کلاس های درس مدارس با یک ساعت تاخیر آغاز می شود. 

بوکان:مدارس ابتدایی شهری و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی تعطیل و متوسطه دوره اول و دوم با یک ساعت تاخیر آغاز می شود . 

چالدران :مدارس ابتدایی با یک ساعت تاخیر آغاز می شود . 
 

برخی از مدارس روستاهای آزادشهر گلستان تعطیل شد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر گفت :به دلیل سرما و یخبندان، مدارس در همه مقاطع صبح و عصر روستاهای نراب، سیب چال، وامنان، کاشیدار، رحیم آباد و نرگس چال فردا یکشنبه اول اسفند ماه تعطیل است. 
 

اعلام تعطیلی برخی از مدارس استان بوشهر در روز یکشنبه

مجید اجرایی، روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت :تا کنون ، تعطیلی مدارس بردخون به علت بارندگی اعلام شده است . 

همچنین تمامی مدارس گناوه نیز به علت گردوخاک تعطیل اعلام شد . 
 

اطلاعیه تعطیلی مدارس اردبیل

روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اردبیل اعلام کرد :روز یکشنبه اول اسفند ماه، نوبت صبح در اردبیل، ارشق، خلخال، سرعین، نمین و نیر پیش دبستانی و ابتدایی و در هیر پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول و در مشکین شهر، لاهرود و کوثر پیش دبستانی به علت برودت هوا، یخبندان و مشکل تردد تعطیل اعلام شد. 

همچنین در روستاهای اردبیل و روستاهای نمین تمامی مقاطع تحصیلی ومدارس روستاهای کوثر ابتدایی تعطیل است و در ارشق و خلخال (متوسطه دوره اول و دوم) و در مشکین شهر و لاهرود (سایر مقاطع تحصیلی ) ساعت 9 صبح و با تاخیر آغاز می شود . 
 

تاخیر در شروع مدارس استان مرکزی

آموزش و پرورش استان مرکزی اعلام کرد :تمامی مدارس ابتدایی شهر و روستای شهرستان های اراک، تفرش و خمین با تاخیر و در ساعت 9 صبح آغاز به کار خواهند کرد. 

همچنین مدارس همه دوره های تحصیلی شهر و روستای شهرستان های شازند، خنداب، کمیجان، فراهان و منطقه سربند در ساعت 9 صبح دایر هستند. 
 

سرما برخی از مدارس استان زنجان را به تعطیلی کشاند

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اعلام کرد :بنا بر ابلاغ کمیته بررسی و پیگیری تعطیلی مدارس استان زنجان به دلیل برودت شدید هوا ، مدارس مقطع ابتدایی و پیش دبستانی نواحی یک و دو ، ایجرود، سجاسرود و خدابنده شیفت صبح فردا یکشنبه اول اسفند ماه تعطیل اعلام شد . 
 

جزئیات تعطیلی مدارس کردستان

روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش کردستان اعلام کرد :به دلیل لغزندگی معابر ، برودت شدید هوا و حجم وسیع برف در معابر عمومی و مسدود بودن برخی از مسیرهای روستایی ، بنا به تصمیم و پیشنهاد فرمانداران و مدیران آموزش و پرورش فردا یکشنبه اول اسفند ماه ، تمامی مقاطع تحصیلی و مدارس شهرستان های سقز ، بانه و منطقه زیوبه در سطح شهر و روستا و در نوبت صبح تعطیل است . 

هم چنین آغاز بکار مدارس سطح شهر و متوسطه اول و دوم روستایی مریوان ساعت 9 صبح بوده و مدارس ابتدایی روستایی مریوان نیز در نوبت صبح تعطیل است . 

مدارس اهواز در نوبت صبح فردا یکشنبه تعطیل است

مدارس و مراکز آموزش عالی اندیمشک، دزفول، رامشیر، سوسنگرد، ماهشهر، امیدیه و هندیجان، شادگان، شوشتر، خرمشهر، گتوند در نوبت صبح فردا یکشنبه اول اسفند ماه تعطیل است. 

تعطیلی مدارس شهرستان بهمئی

مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:به علت ورود گرد و غبار به شهرستان بهمئی و آلودگی 7 برابری بیشتر از حد مجاز هوا ، تمامی مقاطع تحصیلی نوبت صبح این شهرستان فردا یکشنبه اول اسفند ماه 1395 تعطیل است. 

تعطیلی برخی مدارس استان کرمان

بر اساس اعلام آموزش و پرورش استان کرمان ، فردا (اول اسفند ماه) تمامی دوره های تحصیلی شهرستان بردسیر به دلیل آبگرفتگی معابر و تبدیل آنها به ستاد اسکان موقت تعطیل است. 

همچنین تمامی دوره های تحصیلی مدارس بخش نگین کویر شهرستان فهرج نیز به دلیل خطر سیل و تبدیل مدارس به ستاد اسکان ، تعطیل است.

وضعیت تعطیلی مدارس و دانشگاه ها فردا یکشنبه 1 اسفند

کدام مدارس و دانشگاه ها فردا 1 اسفند تعطیل است؟
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 48
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 29 19
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف