تقویت قلب
در این مطلب شما با ترکیبی از چهار ماده طبیعی آشنا می شوید که هریک جداگانه خواص فراوانی دارند اما وقتی این مواد را با یکدیگر ترکیب می کنیم معجون بی نظیری برای تقویت قلب به دست می آوریم.

ترکیب شفا بخش عسل و کشمش برای تقویت قلب

مواد طبیعی تاثیر فوق العاده ایی در درمان و پیشگیری از بیماریها دارند . یکی از این مواد عسل است که همه ما با خاصیت درمانگری آن آشنا هستیم در این مطلب می خواهیم شما را با ترکیب شفا بخشی برای تقویت قلب آشنا کنیم این تر کیب را در منزل درست کنید وبرای تقویت قلبتان نوش جان بفرمایید.

معجونی از عسل و کشمش برای تقویت قلب

این نوشیدنی ازچهار مواد طبیعی بسیار عالی تهیه شده است.و باید شب آماده سازی شود. در ظرفی یک فنجان کشمش را شسته یک لیتر آب بریزید. کشمش را درحرارت کم می گذارید بماند. پس از ده دقیقه، از حرارت

برداشته4 قاشق چای خوری چای سبز، دو قاشق عسل و دو قاشق چای خوری زنجبیل تازه رنده شده می ریزیم.دربش را گذاشته و رویش یک پارچه پشمی می گذاریم تا گرم بماند 8 ساعت همینطور یماند شب درست می کنیم

که تا صبح بماند در صبح آبش را استفاده میکنیم قبل از وعده های غذایی 150-200 گرم دو بار در روز بنوشید.

کشمش حاوی مقدار زیادی پتاسیم و منیزیم، است که برای قلب و عروق مفید است.

تقویت قلب
معجونی فوق العاده برای تقویت قلب

چای سبز و زنجبیل یک آنتی اکسیدان قوی است

عسل، که حاوی مقدار زیادی گلوکز، است از مواد فعال بیولوژیکی است که در بدن برای مقابله با عفونت ذخیره می شود

این به بدن انرژی بیشتری داده و قدرت ماهیچه ها را افزایش میدهد . دقیقا با همین 4 ترکیب از قلب بخوبی مراقبت میکند.

سلامت قلب با معجون عسل و دارچین

مصرف عسل و دارچین در وعده صبحانه باعث کاهش کلسترول و جلوگیری از بروز حمله قلبی  و تقویت ضربان قلب می شود و بیماران مبتلا به حمله قلب ی با مصرف روزانه این مخلوط از حمله قلبی بعدی در امان می مانند.

با بالا رفتن سن، شاهرگ های حیاتی و سیاهرگ ها خاصیت انعطاف پذیری خود را از دست می دهند، این مخلوط تا حدودی باعث حفظ قابلیت ارتجاعی دیواره رگ ها می شود. عسل طبیعی به علت جذب سریع در داخل دستگاهگوارش، تخمیر الکلی ایجاد نمی کند و وجود اسیدهای آزاد در آن جذب مواد چربی شده و بدین ترتیب در پایین آوردن کلسترول خون نقش ایفا می کند.نباید از تاثیر مواد معدنی موجود در عسل در حفظ انعطاف طبیعی دیواره ها چشم پوشی کرد.

تقویت قلب با معجون بی نظیر عسل و کشمش

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از دکتر سلام / ایسنا / ف
نظرات
وبگردی