نمناک اخبارورزشی بازی تیم ملی ایران و برزیل قبل از جام جهانی روسیه
تیم ملی ایران ، بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال
سفیر برزیل در تهران قول داده است تا پایان سال تیم های ملی ایران و برزیل با هم در تهران یا برزیل بازی کنند تا دیداری تدارکاتی برای آماده سازی تیم ملی کشورمان صورت گیرد.
تاریخ انتشار : 22 آذر 1396

تیم ملی ایران قبل از جام جهانی روسیه با برزیل بازی میکند

مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان خبر از احتمال برگزاری دیدار تدارکاتی ایران و برزیل داد. تیم ملی ایران در حالی در جام جهانی روسیه حضور یافت که در گروه دوم این رقابت ها حریفان سرسختی مثل اسپانیا، پرتغال و مراکش را پیش روی خود می بیند.

بر این اساس یکی از دغدغه های اصلی کارلوس کی روش طی ماه های اخیر و بعد از صعود شاگردانش به این رقابت ها، تدارک دیدارهای دوستانه برای آماده سازی تیم ملی بوده است. مساله ای که تنها با برگزاری دیدار دوستانه با روسیه، مونته نگرو، پاناما تاکنون انجام پذیرفته است. با این حال مازیار ناظمی، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش خبر از برگزاری احتمالی دیدار با برزیل خبر می دهد.

تیم ملی ایران

بازی تدارکاتی ایران و برزیل قبل از جام جهانی 2018

ناظمی با اعلام این خبر در اکانت رسمی خود نوشته است:کمپ تیم ملی ایتالیا در روسیه به ایران رسید. هم خیلی مجهز و هم کامل. یک خبر دیگر هم فدراسیون گفته هرچند قطعی نیست، اما سفیر برزیل در تهران قول داده تا پایان سال تیم های ملی برزیل و ایران با هم در تهران یا برزیل بازی کنند.

رونمایی از دیدارهای تدارکاتی ایران تا جام جهانی

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی پس از جلسه با مهدی تاج در نشست خبری توضیحاتی در مورد دیدارهای تدارکاتی ایران در مسیر جام جهانی 2018 روسیه داد. قرار گفتن ایران در یکی از سخت ترین گروه های جام جهانی 2018 روسیه همراه با دو تیم پرتغال و اسپانیا که از قدرتمندترین تیم های حال حاضر قاره اروپا هستند و همینطور مراکش که بدون گل خورده از قاره آفریقا به جام جهانی راه یافته، کی روش را بر آن داشته تا جدی تر از گذشته برنامه های آماده سازی تیم ملی را دنبال کند.

مشخص شدن حریفان ایران در مرحله گروهی حالا این امکان را در اختیار سرمربی تیم ملی قرار داده تا با شناخت از سبک بازی آنها حریفان تدارکاتی خود را انتخاب کند. کی روش در همین راستا بازی های تدارکاتی را برای حضور قدرتمندتر در جام جهانی به سه دسته تقسیم کرده است. در اولین مرحله سرمربی پرتغالی تیم ملی قصد دارد تا در اردویی که از اواخر اسفندماه آغاز می شود، دو دیدار دوستانه مقابل تیم هایی برگزار کند که سبک بازی آنها شبیه کشورهای آمریکای لاتین و اروپا باشد؛ اگرچه کی روش نامی از تیم های مورد علاقه اش نبرده، اما قطعا این دو تیم می توانند محکی جدی برای شاگردان کی روش پیش از مصاف با اسپانیا و پرتغال باشند.

تیم ملی ایران

بازی تدارکاتی ایران و برزیل قبل از جام جهانی 2018

در مرحله دوم به دلیل اینکه مسابقات مرحله حذفی جام باشگاه های آسیا در روزهای ابتدایی اردیبهشت ماه پیگیری می شود و امکان برگزاری اردوی خارج از ایران وجود ندارد، کی روش به ناچار یک بازی دوستانه با تیم های همسایه در نظر گرفته و از تیم هایی نظیر ازبکستان، سوریه و لبنان برای انجام بازی تدارکاتی در این مرحله نام برد. در مرحله سوم که پیش از جام جهانی و آخرین اردوی تیم ملی برای آماده سازی است، کی روش برگزاری سه بازی تدارکاتی را در نظر دارد و به دلیل رویارویی با مراکش سرمربی پرتغالی تیم ملی از تونس، الجزایر و مصر نام برده تا با حضور مقابل این سه تیم آفریقایی برای اولین دیدار مرحله گروهی که مصاف با مراکش است، شاگردانش را آماده کند. 

بازی تیم ملی ایران و برزیل قبل از جام جهانی روسیه

برگرفته از ورزش سه/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف