نمناک ورزشفوتبال واکنش مربیان تیم های لیگ اروپا بعد از قرعه کشی لیگ قهرمانان 2016
تیم های لیگ اروپا ، قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا
مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا 2016 انجام شد و بعد از اعلام نتایج مربیان تیم های لیگ اروپا واکنش هایی از خود نشان و مصاحباتی در این راستا انجام دادند.
تاریخ انتشار : 24 آذر 1394

نظر مربیان تیم های لیگ اروپا به نتیجه قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا 2016

بعد از مشخص شدن نتایج قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا 2016 برخی از مربیان در این رابطه صحبت هایی انجام دادند که نشان از نظر انها در مورد تیم های حریف است.

قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بعد از ظهر دوشنبه در شهر نیون سوئیس انجام شد و 16 تیم حاضر در این مرحله حریفان خود را شناختند.پس از قرعه کشی اظهار نظرهایی درباره نتیجه قرعه کشی هم مطرح شد که در زیر به مواردی اشاره می شود.
یوونتوس- بایرن مونیخ
پپ گواردیولا یوونتوس را "یکی از بهترین تیم های اروپا" توصیف کرد و گفت:آنها فصل گذشته در فینال لیگ قهرمانان بودند و می توانند با یا 5 دفاع بازی کنند.
همگروهی با یووه ، در کنار پاری سن ژرمن، احتمالا سخت ترین قرعه بودمسابقه هیجان انگیزی خواهد بود.
آنها ذهنیت بسیار خوبی دارند و نگرششان فقط پیروزی است. آنها شروع خوبی در لیگ نداشتند اما رفته رفته خود را پیدا کردند. او شانس پیروزی دو تیم را 50-50 دانست.
رم- رئال مادرید
رودی گارسیا سرمربی رم می گوید رم کار سختی برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دارد.
گارسیا گفت:رئال بخت اصلی صعود است. ما در مرحله گروهی بارسلونا مواجه شدیم و در حالا با رئال مادرید، اما ما به همین دلیل در لیگ قهرمانان هستیمدر ماه فوریه چند بازیکن آسیب دیده ما برمی گردند و ما آماده ایم برای این مسابقه تمام توان خود را بگذاریم. همه بازیکنان با اشتیاق منتظر این بازی هستند.
پی اس وی آیندهون- اتلتیکو مادرید
فیلیپ کوکو، سرمربی تیم PSV
این یک رویارویی بزرگ است و ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا به اوج و سطح لازم برسیم. می فهمم که چرا طرفداران ما آرزو نداشتند با اتلتیکو همگروه شویم. بسیاری از مردم بارسلونا و بایرن را تیم های سطح جهانی می دانند زیرا این دو تیم نگاه ها را جلب می کنند.
از نظر بسیاری از طرفداران اتلتیکو هنوز تیم بزرگی نیست، اما آنها در سال های اخیر نمایش عالی داشته اند و به سطح بسیار بالایی رسیده اند. آنها یک تیم حقیقی هستند، و از نظردفاعیمستحکم اند. قرعه بسیار دشواری است، اما درعین حال یک چالش فوق العاده است.

قرعه کشی لیگ اروپا

واکنش ها به نتیجه قرعه کشی لیگ اروپا 2016

دینامو کیف – منچستر سیتی
سرهی ربروف، سرمربی تیم دینامو
این یک قرعه عادی برای ما است. ما برای هر مسابقه ای در 16 تیم پایانی با بیشترین تمرکز آماده ایم. سیتی تیمی مستحکم است، اما ما قبلا با آنها بازی کرده و موفقیت های داشته ایم.

هرتیمی نقاط ضعفی دارد - کار ما این است که آنها را با دقت مطالعه و پیدا کنیم. مردم چلسی را بعد از قرعه کشی مرحله گروهی ستایش می کردند، اما ما دو بازی شایسته در برابر آنها داشتیم. امیدوارم که ما بتوانیم رعب و ترس به یکی دیگر از تیم های انگلیسی وارد کنیم.

ما سال را با مسابقات لیگ قهرمانان شروع خواهیم کرد. این ی چیز جدیدی برای دینامو نیست. ما می دانیم که چگونه برای چنین بازی هایی آماده شویم. ما از گروه خود صعود کردیم اما هنوز هم نیاز به تقویت تیم داریم.
پاری سن ژرمن- چلسی
لوران بلان، سرمربی تیم پاری سن ژرمن
مسابقه بزرگی بین دو تیم بزرگ خواهد شد ، اما قبل از آن ما مسابقات زیادی داریم باید برای آنها خود را آماده کنیم، بخصوص در ماه ژانویه، که ماه سختی برای ما است. من امیدوارم که همه بازیکنانم برای مسابق مقابل چلسی آماده باشند و هدف ما را محقق کنند.
ما در فصل گذشته نشان دادیم که تیمی رقابتی هستیم. امسال هم همینطوریم. اگرچه چلسی دوران چالشی را سپری می کند ، آنها هنوز هم تیمی بزرگ با مربی بزرگ هستند.
خنت - وولفسبورگ
دیتر هکینگ، سرمربی تیم ولفسبورگ
خنت خود را در گروه والنسیا و لیون نشان داد و، علاوه بر خود ما، شگفتی دوم در دور 16 تیمی هستند. ما برای آنها احترام زیادی قائئلیم. برای هر دو تیم، مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا قلمرویی ناشناخته است. بنابراین من پیش بینی می کنم دیدار جالبی باشد که در آن ما باید برای رسیدن به دور بعدی همه توان خود را به کار ببندیم.
هین ونهائزبروک، سرمربی تیم خنت:
برای من واقعا مهم نیست با چه تیمی بازی کنم. با نگاهی به واکنش های بازیکنان من، مدافعان ولفسبورگ را ترجیح می دادند در حالی که دیگران بارسلونا یا رئال مادرید را ترجیح می دادند. شما می توانید ولفسبورگ را در بسیاری ازجهات با ما مقایسه کنید، اما آنها در سطحی بالاتر هستند:آنها از لحاظ فیزیکی قوی هستند.. آنها یک تیمی جوان و رو به پیشرفت، بدون موفقیت اروپایی قبلی هستند، درست مثل ما. اما آنها بازی، همراه با اسپانیا، در بهترین رقابت ها در اروپا بازی می کنند، در حالی که ما در یک سطح پایین تر بازی می کنیم.
زنیت- بنفیکا
آندره ویلاش بواش سرمربی زنیت
ما در برابر تیمی بسیاربا تجربه بازی خواهیم کرد که در 5سال گذشته دو بار در فینال و دو بار در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا بوده است.ما حریف خود را خیلی خوب می شناسیم زیرا در فصل گشته لیگ قهرمانان با آنها بازی کردیم.ما می دانیم برای کسب پیروزی باید خیلی بهتر شویم.
از طرف دیگر این بازی ها برای ما سخت خواهد بود زیرا تعطیلات نیم فصل لیگ روسیه را از دست خواهیم داد.

رویی ویتوریا، سر مربی تیم بنفیکا
آبازی دشواری خواهد بود اما برای هر دو تیم یکسان است. زنیت حریفی قدرتمند است که در مرحله گروهی بسیار عالی کار کرده است. آنها بازیکنان با کیفیت عالی دارند که چندین سال است کنار هم بازی می کنند.

واکنش مربیان تیم های لیگ اروپا بعد از قرعه کشی لیگ قهرمانان 2016

واکنش مربیان تیم های لیگ اروپا بعد از قرعه کشی لیگ قهرمانان 2016
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف