نمناک دنیای مددکوراسیون منزل جدیدترین مدل های میزناهارخوری + عکس
میزناهارخوری ، مدل میز ناهار خوری
جدیدترین و مدرن ترین مدلهای میزناهارخوری را در سایت نمناک مشاهده نمایید. زیباترین و شیک ترین مدلهای میز ناهار خوری همراه با نکاتی درباره انتخاب میز ناهار خوری مناسب را برای شما عزیزان ارائه مینماییم.

انتخاب میزناهارخوری شیک

برای خرید میز ناهارخوری جدید حتما از هماهنگ بودن آن با سبک دکوراسیون مطمئن شوید. در صورتی که فضای مورد نظر کلاسیک و سنتی است، بیش تر به دنبال میزهای کلاسیک باشید.


مدل های میز ناهار خوری شیک

جدیدترین میزهای ناهارخوری 

فضای مورد نظر را هنگام انتخاب میز ناهارخوری در نظر بگیرید. این فضا چه اتاقی جداگانه باشد چه آشپزخانه؛ فاصله لازم برای رفت وآمد و نشستن را در نظر بگیرید.

مدل میز ناهار خوری جدید

میزهای چوبی ناهارخوری 

طرح میز نیز به سبک به کار رفته در اتاق بستگی دارد. اما این موضوع انتخاب شما را محدود نمی کند چون فرم و شکل میزها امروزه بسیار متنوع است. بعضی حالت ابتکاری و بعضی رویه جالبی دارند.
 

میز غذا خوری زیبا و مدرن

میز شیشه ای 

میز ممکن است شیشه ای باشد یا ترکیب موادی مانند چوب و شیشه فرم زیبایی به آن داده باشد. طرح پایه ها و رویه میز آن را زیباتر می کند.
 

مدلهای جدید و جذاب میز غذا خوری

میزهای ناهارخوری 

میزهای چوبی همیشه زیبا بوده اما نگه داری آن ها سخت تر است. این که آب نخورند، مراقبت بیش تری می خواهند. از آن جا که میزهای شیشه ای اثر انگشت را سریع نشان می دهند، همیشه باید تمیز شوند.

مدل میز غذا خوری چوبی

میزناهارخوری شیک


  در صورت کوچک بودن اتاق، از میزهای کشویی استفاده کنید تا در مواقع غیرضروری با بستن آن، از فضای موجود بیش تر استفاده کنید.

مدل های میز ناهار خوری 2013

مدل میز ناهارخوری 

برای خرید یک دست میز و صندلی استاندارد، باید توجه کنید که ارتفاع میز با مشخصات فیزیکی شما سازگار باشد. مثلا اگر شما قدزیاد بلندی ندارید نباید سراغ میزهایی بروید که از حد عادی کوتاه ترند.

مدلهای میز نا هار خوری بسیار زیبا

شیک ترین میزهای ناهارخوری 

مدلهای میز ناهار خوری جدید و زیبا

میزناهارخوری شیک

جدیدترین مدل های میزناهارخوری + عکس

جدیدترین مدل های میزناهارخوری + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 182
این مطلب مفید بود ؟ 161 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف