دیگران چه می خوانند..؟
نمناک دنیای مدگوناگون نقطه جذابیت صورت زن از نظر مردان کشف شد
جذابيت زن ، نظر مردان در مورد جذابیت زنان
بخش اعظم جذابیت زنانه در چهره و صورت خلاصه می شود . محققان در جدیدترین بررسی ها توانستند جذاب ترین چیز در صورت یک زن از نظر مردان را کشف کنند.
بازدید : 40,942 نفر

مغز مردان جذابیت زنانه را چطور تعریف می کند؟

 زیبایی جنبه ها و تعاریف متعددی دارد که بخشی از آن مربوط به چهره است ، همان بخشی که زنان را مجبور به انجام انواع تغییرات می سازد ولی به راستی و در واقعیت ذهن مردان جذابیت زنانه را چطور تعریف می کند؟ 

جذاب ترین چیز در صورت یک زن چیست؟

زیبایی و جذاب بودن یک مفهوم بسیار نسبی است که در مکان های متفاوت معنایی متفاوت دارد و در طول زمان تغییر می کند. پژوهش گران از طریق مشاهده ی علمی و مطالعه قادر بوده اند تاثیر منطقه را بر تعریف زیبایی از بین ببرند.مطابق با پژوهشی که اخیرا در ژورنال رویال سوسایتی اوپن ساینس منتشر شد،در آن چه که از نظر مردان سراسر جهان جذاب دیده می شود، یک وجه مشترک وجود دارد.

 جذابیت زن

نقطه جذابیت چهره زنانه در ذهن مردان

سادگی صورت راز اصلی جذابیت زنانه است

 این مطالعه نشان داد که مردان سادگی صورت زن را جذاب ترین ویژگی جهانی می دانند.هر چه قدر این ویژگی ها ساده تر باشند، تصویر به لحاظ شناختی راحت تر پردازش می شود.
مغز انسان به سمت محرک های ساده گرایش دارد.این تیم قصد داشتند ویژگی هایی را که مردان زمان قضاوت درمورد جذابیت صورت یک زن در نظر می گیرند، بهتر درک کنند.آنها 169 مرد را از جنوب فرانسه انتخاب کردند و به آنها یک مجموعه ی تصادفی از چهره ی زنان را در صفحه ی نمایش نشان دادند.از آنها خواسته شد که چهره ها را در یک مقیاس از صفر تا بیست رده بندی کنند. صفر غیرجذاب ترین چهره و بیست جذاب ترین چهره بود. پژوهش گران سپس الگوریتمی ساختند برای مشخص کردن ویژگی هایی که از نظر مردان مطلوب بود.

جذابیت و زیبایی مطلوب زنان از دید آقایان داشتن پوست بدون چربی است

این الگوریتم به طور خاص به دنبال یک ویژگی بود به نام بی چربی بودن. یک ارتباط قوی میان سطح جذابیت و بی چربی بودن صورت ها.رنالت به مدیکال دیلی گفت:“یک صورت بی چربی صورتی است که به طور موثر در مغز کدگذاری می شود- یعنی تنها با استفاده از چند نورون.
به عبارت دیگر، پردازش چنین صورتی در مغز آسان است.صورت های بی چربی معمولا ساده هستند، همراه با بافت صاف پوست، چین و چروک کم، و خطوط کانتوری نرم.
ما متوجه شدیم که بی چربی بودن چهره می تواند بین 10 تا 15 درصد تنوع در جذابیت را توجیه کند
و عرصه را برای بسیاری از دیگر فاکتورهای بیولوژیکی، فرهنگی و فردی که بر انتخاب مردها تاثیر گذار است باز کند.

جذابیت زن , زیباترین جای صورت زن از دید مردان

برگرفته از higherperspectives /ن
این مطلب مفید بود ؟ 137 36
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف