جواد عزتی
جواد عزتی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون با چهار فیلم در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور خواهد داشت تا بار دیگر به عنوان بازیگر پرکار امسال سینما شناخته شود.

فیلم های جواد عزتی در جشنواره فجر 38

جواد عزتی یکی از بازیگرانی است که در چند سال اخیر به عنوان یکی از پرکارترین چهره های سینمایی شناخته میشود و هر سال در جشنواره فیلم فجر حضور پررنگی را تجربه میکند و در جشنواره فیلم فجر امسال هم یکی از پرکارترین ها است.

این بازیگر جوان سینما و تلویزیون در جدیدترین تجربه سینمایی اش به فیلم جدید مجید مجیدی پیوست و با این فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر میشود.

فیلم های جواد عزتی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به دبیری ابراهیم داروغه زاده تا چند ماه دیگر برگزار میشود و فیلمسازان در حال تلاش برای رساندن فیلمشان به این دوره از جشنواره فجر هستند.

جواد عزتی یکی از بازیگران مشهور سینمای ایران است که چند سالی است حضور پررنگ تری در جشنواره فجر دارد و امسال هم به مانند سال گذشته با چند فیلم میتوان او را از رکوردداران جشنواره فجر دانست.

جواد عزتی

فیلم های جواد عزتی در جشنواره فجر 38

با معرفی فیلم های احتمالی جشنواره فجر 38 جواد عزتی به احتمال زیاد با چهار فیلم در جشنواره فجر امسال حضور خواهد داشت.

جواد عزتی در فیلم خورشید مجید مجیدی

مجید مجیدی کارگردان سرشناس سینما با فیلم خورشید در سی و هشتمین جشنواره فیلم حاضر خواهد شد و جواد عزتی به عنوان بازیگر در اولین تجربه همکاری با مجید مجیدی با این فیلم در جشنواره 38 حضور دارد.

مجید مجیدی

همکاری جواد عزتی با مجید مجیدی در خورشید

مجید مجیدی که فیلم های موفقی چون بچه های آسمان و به رنگ خدا را در کارنامه هنری اش دارد دهمین فیلم خود را با عنوان خورشید جلوی دوربین برد و به نظر میرسد باز هم مسائل کودکان و معضلات اجتماعی را در فیلمش به تصویر کشیده است.

جواد عزتی در فیلم آتابای نیکی کریمی

فیلم سینمایی آتابای به کارگردانی و تهیه کنندگی نیکی کریمی یکی دیگر از گزینه های حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است که تیرماه در خوی، یکی از شهرهای تاریخی استان آذربایجان غربی با جواد عزتی و هادی حجازی فر مقابل دوربین رفت.

فیلم آتابای

جواد عزتی همبازی هادی حجازی فر در فیلم آتابای نیکی کریمی

آتابای پنجمین فیلم نیکی کریمی است که هادی حجازی فر، جواد عزتی، سحر دولتشاهی و دانیال نوروش به عنوان بازیگران اصلی در این فیلم حضور داند.

جواد عزتی در فیلم دوزیست برزو نیک نژاد

برزو نیک نژاد کارگردان سینما و تلویزیون با فیلم دوزیست یکی دیگر از کارگردان هایی است که به احتمال زیاد در جشنواره فجر 98 حضور خواهد داشت.

جواد عزتی

بازی جواد عزتی در فیلم دوزیست

جواد عزتی بازیگری است که در فیلم دوزیست برزو نیک نژاد جلوی دوربین رفت و با هادی حجازی فر، ستاره پسیانی، مجید نوروزی، لیلی فرهادپوری، الهام اخوان، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی و سعید پورصمیمی همبازی شد.

جواد عزتی در فیلم مغز استخوان حمیدرضا قربانی

مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی کارگردان جوان سینما است که یکی از گزینه های حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است و جواد عزتی به عنوان بازیگر در این پروژه سینمایی حضور دارد.

پریناز ایزدیار و جواد عزتی

همبازی شدن پریناز ایزدیار و جواد عزتی در فیلم مغز استخوان

جواد عزتی به همراه پریناز ایزدیار و نوید پورفرج به عنوان بازیگران اصلی به پروژه تازه حمیدرضا قربانی پیوستند و با این فیلم در جشنواره فجر 98 حضور خواهند داشت.

جواد عزتی با چند فیلم در جشنواره فجر 98 حضور دارد؟

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی