نمناک ورزشبیوگرافی ورزشکاران بیوگرافی کامل “حسین ماهینی”
hossein mahini ، بیوگرافی Hossein Mahini
حسین ماهینی مدافع شماه 13 تیم پرسپولیس است که ملقب به آچار فرانسه نیز می باشد. بیوگرافی کامل “حسین ماهینی” را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.

بیوگرافی کامل حسین ماهینی

نام :حسین

نام خانوادگی :ماهینی

تاریخ تولد :25 شهریور 1365

محل تولد :بوشهر

پست :دفاع راست

باشگاه کنونی :پرسپولیس

شماره پیراهن :13

حسین ماهینی (زاده 25 شهریور 1365 - بوشهر) بازیکن فوتبال اهل ایران است.

وی سابقه عضویت در تیم های استقلال اهواز و ذوب آهن را دارد، ماهینی در سال 1391 به تیم پرسپولیس تهران پیوست.

کارت پایان خدمت وی در جریان جنجال کارت معافیت بازیکنان فوتبال باطل، و وی به تیم نظامی ملوان بندرانزلی منتقل شد. وی پس از طی دوره آموزشی در پادگان آموزشی نیروی دریایی انزلی وارد تیم فوتبال ملوان از فصل 94/95 شد. او پس از گذراندن خدمت سربازی به پرسپولیس بازگشت و به محض بازگشت به این تیم قرار داد خود را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد. و توانست با این تیم قهرمان لیگ شانزدهم شود.

Hossein Mahini

Hossein Mahini

باشگاه های حسین ماهینی

باشگاه های جوانان
 ایران جوان بوشهر
استقلال اهواز
باشگاه های حرفه ای
سال هاباشگاه هابازی (گل)
2005–2010
2010–2012
2012-
2015–2016
استقلال اهواز
ذوب آهن
پرسپولیس
ملوان انزلی (سربازی)
95 (3)
61 (3)
77 (4)
20 (1)
تیم ملی
2006–2007
2011-
زیر 23 ایران
ایران
2 (0)
22 (0)

 رامین رضاییان و حسین ماهینی

رامین رضاییان و حسین ماهینی

شروع دوران بازی

ایران جوان بوشهر و جوانان استقلال اهواز اولین تیم های او بودند، ذوب آهن و ملون انزلی از دیگر تیم های او بودند، وی در سال 1391 به پرسپولیس تهران پیوست

جنجال کارت پایان خدمت

اون نیز از جمله بازیکنانی بود که برای در رفتن از خدمت سربازی کارت پایان خدمت خود را جعل کرده بود، به همین خاطر بعد از روز شدن این ماجرا برای خدمت به تیم نظامی ملوان انزلی فرستاده شد

پس از طی دوره آموزشی در پادگان آموزشی نیروی دریایی انزلی وارد تیم فوتبال ملوان شد و بعد از یک فصل کارت خدمت اش را دریافت کرد و به پرسپولیس بازگشت.

خانواده همسر

خانواده همسرم پرسپولیسی هستند و در این مدت خیلی به من کمک کردند و روحیه دادند تا به پرسپولیس برگردم. آن روزهایی که من ناراحت بودم، همسرم همیشه سر نماز برایم دعا می کرد و می گفت امیدت را قطع نکن و همه چیز درست می شود. خدا را شکر می کنم که الان در پرسپولیس حضور دارم و امیدوارم هر چه سریعتر بار دیگر در خدمت تیم ملی باشم.

بیوگرافی حسین ماهینی

حسین ماهینی مدافع پرسپولیس

خوب نبودیم اما فوق العاده پیروز شدیم
در دقایق ابتدایی برای صبای قم نتوانستیم عملکرد خوبی نشان دهیم. به هرحال تقابل با پرسپولیس و استقلال و دیگر تیم های مدعی همیشه انگیزه مضاعفی به بازیکنان می دهد. صبا هم بر اساس این مساله و بازی در زمین خانگی و همچنین نیاز به امتیازات این بازی، در 20 دقیقه اول عملکرد خوبی داشت و ما به هیچ عنوان در این لحظات خوب نبودیم و شانس آوردیم که گل نخوردیم. با این حال در ادامه بازی توانستیم عملکرد فوق العاده ای داشته باشیم و برد خوبی کسب کردیم.


شیطنت نکنند، از تغییر پست ناراحت نیستم
قبلا هم گفته بودم و در 4 نقطه خط دفاعی بازی می کنم و مشکلی با پست های دیگر دفاعی ندارم. البته در این مدت یک سری شیطنت می کنند و اطلاعات غلط داده اند که من از حضور در این پست ناراحتم و خدا شاهد است که هرگز این حرف را نزده ام و همیشه در خدمت تیمم هستم و این برانکو ایوانکوویچ است که تصمیم نهایی در خصوص بازیکن و پست او را می گیرد. هرجا که صلاح بداند بازی می کنم. 

محسن مسلمان و حسین ماهینی

محسن مسلمان و حسین ماهینی


پرسپولیس هم اندازه تیم ملی برایم مهم است
اینکه تغییر پست داشته باشم، شاید در تیم ملی تاثیر بگذارد و شانس حضورم در لیست کی روش و تیم ملی را کاهش دهد اما پرسپولیس برای من در این مقطع مهم است. خودم را فدای پرسپولیس می کنم و مشکلی نیست. البته من در سمت چپ دفاعی ذوب آهن بازی می کردم و از زمان دعوت به تیم ملی توسط آقای کی روش به سمت راست رفتم. الان هم مشکلی نیست و اگر دعوت کنند با جان و دل بازی می کنم و اگر هم این افتخار نصیبم نشود برای موفقیت تیم ملی در مسیر صعود به جام جهانی بهترین آرزوها را خواهم داشت.

بازوبند پرسپولیس برآورده شدن آرزوی محال کودکی
در بازی با قشقایی البته من از ابتدا کاپیتان نبودم و بعد از مصدومیت امید عالیشاه، این وظیفه به من محول شد. اما در خصوص بازوبند باید بگویم... اصلا نمی توانم واژه ای برای وصف آن پیدا کنم که حال مرا نشان دهد. بازوبندی که بر بازوی بزرگترین و تاریخ سازترین بازیکنان پرسپولیس بوده و شاید اگر در کودکی یک آرزوی محال داشتم همین بود. البته سقف آرزوهای من به بازوبند نمی رسید و این واقعا جزو آرزوهای محال من بود. حس عجیبی داشتم و خدا را شکر که با لطف او و دعای خانواده و تلاش خودم توانستم از موقعیت های سخت زندگی عبور کنم و اکنون این افتخار بزرگ نصیب من شود.


برای قهرمانی شک و شبهه ای باقی نگذاشته ایم
خیلی زود است بخواهیم درباره قهرمانی حرف بزنیم. بگذارید این را بگویم که من دوستان استقلالی زیادی هم دارم که همیشه بین ما احترام متقابل وجود دارد. همه آنها و حتی دیگر دوستانم در تیم های دیگر می گویند امسال حق پرسپولیس قهرمانی است. ما با عملکردمان جای هیچ بحث و شک و شبهه ای تا این لحظه باقی نگذاشته ایم و البته 11 فینال بزرگ دیگر پیش رو داریم. تیمی با کادر بازیکنان باکیفیت و همدل، کادرفنی باتجربه و بادانش و مدیریت مناسب و هواداران که توانسته ایم به خوبی از فرصت استفاده کنیم و در مسیر موفقیت گام برداریم. 

hossein mahini

کمال کامیابی نیا و سروش رفیعی و فرشاد احمد زاده و حسین ماهینی بازیکنان پرسپولیس


آقایان به عملکرد پرسپولیس کم لطفی نکنند

با حرف و حدیث هایی که طی این چند وقت اخیر به وجود آمده تنها می توانم بگویم این یک کم لطفی بزرگ نسبت به ماست. اینکه بگویند داوری به نفع ما بوده عجیب و غیرقابل باور است. در بازی با فولاد یک گل و یک پنالتی ما را در بازی رفت ندیدند. این اتفاق در بازی برگشت هم رخ داد و بازی با ماشین سازی هم آفساید حریف تبدیل به پنالتی برای آنها شد. این چیزهایی که من به خاطر دارم و مسلما اتفاقات دیگر هم به ضرر ما بوده است. اینکه می گویند ما از عوامل بیرونی سود برده ایم نهایت بی انصافی است و با عملکردمان تمام ایران را به این باور رسانده ایم که لیاقت قهرمانی را دارا هستیم. اینکه می گویند چرا بازی پرسپولیس بعد از آنهاست مگر کسی از کورس قهرمانی باخبر بود؟ این برنامه از قبل انجام شده بود و هیچ کس نمی دانست ما و تراکتور در کورس قهرمانی خواهیم بود. ما از خدا می خواهیم که زودتر از تراکتورسازی بازی کنیم و هیچ مشکلی هم با این مساله ندارم و طی هفته های آینده این اتفاق برای ما رخ می دهد. این حرف ها فقط برای کم کردن ارزش موفقیت و عملکرد ماست و این در حالی است که خیلی ها کاملا به این مساله اذعان دارند که ما لایق قهرمانی هستیم و بدون حرف و حدیث به کارمان ادامه می دهیم. اینکه تراکتور موفق نشده طی هفته های اخیر حریفان خود را شکست دهد مسلما به برنامه ریزی و ما مربوط نبوده و ما مقصر نبوده ایم.

دوست دارم احمد نوراللهی بهترین بازیکن تراکتورسازی باشد
جدال با تراکتورسازی و بازیکنانی که با سابقه پرسپولیسی در این تیم حضور دارند یکی از اتفاقات خوب بازی هفته آینده است. محسن بنگر، امید عالیشاه، محمد نوری و احمد نوراللهی برای پرسپولیس زحمت کشیده اند. فوتبال بالا و پایین دارد و آنها از این تیم رفته اند؛ مثل خیلی های دیگر که آمده اند و رفته اند. مطمئنا آنها با تعهد و غیرت و احساس مسئولیتی که دارند بهترین بازی را در هفته انجام خواهند داد. دوست دارم احمد نوراللهی بهترین بازی اش را مقابل پرسپولیس کند و مسلما نیز همینطور خواهد بود. او یک پرسپولیس دوآتشه است که مجبور به ترک پرسپولیس شد و مطمئنا بهترین بازی اش را مقابل ما انجام خواهد داد.

 حسین ماهینی و شجاع خلیل زاده

شجاع خلیل زاده و حسین ماهینی در تمرینات پرسپولیس

افتخارات حسین ماهینی

باشگاهی

ذوب آهن اصفهان

دختر حسین ماهینی

مایسا دختر حسین ماهینی

پرسپولیس تهران

  • نایب قهرمان جام حذفی 92–1391
  • نایب قهرمان لیگ برتر 93–1392
  • قهرمان لیگ برتر 96–1395

 

 حسین ماهینی و کمال کامیابی نیا

علیرضا بیرانوند و کمال کامیابی نیا و فرشاد احمدزاده وحسین ماهینی

حسین ماهینی و امید عالیشاه

حسین ماهینی و کاوه رضایی و امید عالیشاه

امید ابراهیمی و حسین ماهینی

دیدار ایران - لبنان (مجتبی جباری - غلامرضا رضایی - حسین ماهینی - امید ابراهیمی)

 ترکیب فصل جاری پرسپولیس

ترکیب فصل جاری پرسپولیس با حضور گادوین منشا و شجاع خلیل زاده و سید جلال حسینی و

صادق محرمی و وحید امیری و حسین ماهینی و علی علیپور

 زندگینامه حسین ماهینی

حسین ماهینی و همسرش

گادوین منشا و صادق محرمی

حسین ماهینی و گادوین منشا و صادق محرمی

حسین ماهینی ، زندگینامه و عکس های حسین ماهینی

بیوگرافی کامل “حسین ماهینی”
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
منبع : نمناک - /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف