نمناک تکنولوژیگوناگون راهنمای خرید سامانه پیامکی و ارسال اس ام اس تبلیغاتی
سامانه پیامکی ، ارسال اس ام اس تبلیغاتی
طی چند سال گذشته، استفاده از پیامک با اهداف تبلیغاتی و خدماتی بسیار رواج پیدا کرده است و در نتیجه بسیاری از کسب و کارها به استفاده از سامانه های پیامکی رو آورده اند

و با خرید پنل پیام کوتاه، اقدام به ارسال پیامک های انبوه می کنند. اما متاسفانه به دلیل عدم وجود آموزش درست، بسیاری از این پیامک ها فقط مزاحم مخاطب خود هستند و چندان سودی برای او ندارند. ما در اینجا قصد داریم به شما نشان بدهیم که چگونه می توانید یک سامانه پیام کوتاه مناسب را انتخاب کنید، پنل اس ام اس مناسبی را خریداری کنید و در نهایت، اس ام اس هایی بفرستید که مزاحم مشتری نیستند.

 
شاید در ابتدا این عبارت کمی ترسناک به نظر برسد. اما بعد از اینکه به خوبی با کارکرد یک سامانه پیامکی آشنا شوید، از سادگی آن شگفت زده می شوید.
حتماً شما هم تجربه ساخت ایمیل و استفاده از پنل آن را دارید. این پنل به شما اجازه ارسال و دریافت ایمیل را می دهد. سامانه پیامکی هم دقیقاً یک پنل در اختیار شما قرار می دهد که به نام پنل اس ام اس شناخته می شود و دقیقاً مشابه یک پنل ایمیل کار می کند. یعنی یک محیط کاملاً ساده است که به کمک آن می توانید به ارسال و دریافت پیامک انبوه بپردازید. در تصویر زیر می توانید یک پنل پیام کوتاه را مشاهده کنید:
 
 ارسال اس ام اس تبلیغاتی
سامانه پیام کوتاه چه کمکی به شما خواهد کرد؟
 
کسب و کار شما نیاز به فروش بیشتر دارد تا بتواند زنده بماند. برای این منظور باید:
  • مشتریان فعلی را به برند خود وفادار نگه دارید.
  • مشتریان جدیدی برای خود بدست آورید.
پنل اس ام اس می تواند در هر دو مورد به شما کمک کند. با پیروی از اصول درست، پیامک می تواند به یکی از ساده ترین، موثرترین و البته، کم هزینه ترین روش های بازاریابی برای شما تبدیل شود.
 
تبلیغات پیامکی چه زمانی معجزه آسا است و مزاحمت ایجاد نمی کند؟
 
معجزه واقعی ارسال اس ام اس تبلیغاتی، زمانی است که شما یک خبرنامه پیامکی ایجاد کنید. به این ترتیب، شماره مشتریان علاقه مند به برند خود را دریافت می کنید. یعنی کسانی که دوست دارند پیشنهادهای برند شما را دریافت کنند و به طور مداوم با شما در ارتباط هستند. به این ترتیب، نه تنها بازدهی تبلیغات پیامکی تان را افزایش می دهد، بلکه دیگر مزاحمتی برای مخاطب ایجاد نمی کنید.
ساده اگر بخواهم بگویم:اوج قدرت تبلیغات پیامکی، زمانی است که از خبرنامه پیامکی استفاده می کنید. برای اینکه دقیقاً متوجه منظور من از خبرنامه پیامکی شوید، پیشنهاد می کنم عدد 1 را به شماره 2188003373 ارسال کنید تا در خبرنامه ملی پیامک عضو شوید و این نوع بازاریابی را از نزدیک ببینید. خیالتان راحت، هر زمان خواستید، با ارسال عدد 0 می توانید از این خبرنامه انصراف دهید. (یک رکن اساسی برای داشتن یک خبرنامه سالم، دادن اجازه انصراف به مشترکان است.)
 
راهنمای خرید یک پنل پیامکی مناسب
 
اگر شما هم به فکر خرید پنل اس ام اس برای تجارت خود هستید، مطمئناً با کمی جستجو در اینترنت با تعداد بسیار زیادی سامانه پیام کوتاه روبرو خواهید شد. سامانه هایی که خدمات پیامکی خود را، با تعرفه هایی متفاوت، به متقاضیان ارائه می کنند.
در چنین شرایطی، سوالاتی که مطرح می شود این است که برای خرید پنل اس ام اس به کدام یک از این سامانه های پیامک می توان اعتماد کرد؟ چگونه می توان از کارآمدی خدمات آنها مطمئن شد؟ و اصولاً یک سامانه پیامکی معتبر چه ویژگی هایی دارد و باید چه خدماتی را ارائه کند؟
در ادامه تمام اصولی که ما در ملی پیامک به عنوان شاخصه های یک سامانه پیامکی خوب می شناسیم و از آنها پیروی می کنیم را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. از نظر ما، هر سامانه پیام کوتاهی که این ویژگی ها را داشته باشد، قابل اعتماد و معتبر است.
یک سامانه پیام کوتاه به مشتریان حق انتخاب می دهد
یک شرکت فعال در زمینه ارسال پیامک انبوه، باید به نیاز کاربران مختلف خود توجه داشته باشد و با توجه به نیازهای متفاوتشان، خدمات متفاوتی را به آنها ارائه دهد. مطمئناً یک رستوران کوچک، به اندازۀ یک فروشگاه زنجیره ای، نیازمند خدمات و امکانات یک سامانه پیامکی نیست.
یک سامانه پیام کوتاه معتبر، پنل پیامکی ساده و کاربردی دارد
یکی دیگر از ویژگی هایی که در زمان خرید پنل پیام کوتاه باید به خاطر بسپارید، سادگی و کاربردی بودن آن است. در زمان انتخاب یک سامانه پیامکی، بد نیست درخواست کنید که یک نسخه آزمایشی در اختیار شما قرار داده شود تا مطمئن شوید کار با سامانه مذکور ساده است. چون یک پنل اس ام اس خوب باید بتواند بیشترین امکانات را به ساده ترین شکل ممکن در اختیار کاربر قرار دهد.
 
قيمت پنل اس ام اس
 
یک سامانه پیام کوتاه معتبر، تمامی اپراتورها را پوشش می دهد
برای ارسال پیامک انبوه 5 اپراتور وجود دارند:1000، 2000، 3000، 50001 و 021. یک سامانه پیام کوتاه خوب، باید اجازه دسترسی به تمام آنها را به شما بدهد. به این ترتیب، در صورت بروز مشکل، تنها کاری که لازم است صورت گیرد، تعویض اپراتور و خط مورد استفاده است.
یک سامانه پیام کوتاه معتبر، پشتیبانی قوی دارد
یک سامانه پیام کوتاه معتبر، پشتیبانی خوبی از می کند. کاربران باید بتوانند در زمان بروز مشکل، از طریق تلفن یا پیام آنلاین، مشکل را با کارشناسان پشتیبانی در میان بگذارند و کارشناسان شرکت نیز باید در سریع ترین زمان به سوالات مشتری پاسخ دهند و این مشکلات را برطرف کنند.
ارائه اتوماسیون های پیامکی برای تبلیغات پیامکی حرفه ای
یک سامانه پیامکی خوب به شما امکان می دهد تا به نحوی پنل پیام کوتاه خود را تنظیم کنید که اکثر پیامک ها به صورت خودکار و دقیقاً به مخاطبان مورد نظر شما ارسال شود. در واقع یک سامانه پیام کوتاه خوب باید تمام فعالیت های تکراری شما را، به صورت اتوماتیک انجام دهد و در زمان شما صرفه جویی کند.
قیمت و تعرفه های یک سامانه پیام کوتاه خوب، مناسب هستند
اگر دقت کرده باشید، ما گفتیم تعرفه مناسب و نه تعرفه ارزان! ارزان بودن تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی یا یک پنل اس ام اس، دلیلی بر خوب بودن خدمات آن سامانه نیست. سعی کنید تعرفه یک سامانه پیامکی و قیمت پنل اس ام اس آن در مقایسه با امکاناتش بررسی کنید. به این ترتیب، انتخاب پنل اس ام اس مناسب برایتان آسان خواهد شد.
یک سامانه پیام کوتاه معتبر، هزینه پنهان ندارد
برخی شرکت های ارائه دهنده خدمات پیامکی، از عدم آگاهی مخاطب سو استفاده می کنند و به روش های مختلف درآمد خود را افزایش می دهند. برای مثال، مبلغ پیامک های نرسیده را هم با آنها حساب می کنند یا هزینه اضافی بابت پیامک های تکراری می گیرند یا در مورد محدودیت کاراکترها به شما اطلاع رسانی درست نمی کنند. بهتر است که حواستان باشد در در دام چنین سامانه های پیامکی سودجویی نیافتید.
یک سامانه پیامکی معتبر، به کاربران گزارش دقیق می دهد
زمانی که تعداد زیادی پیامک به صورت انبوه ارسال می کنید، می خواهید بدانید که آیا این پیامک ها به دست مشتریان شما رسیده یا خیر. این حق مسلم شماست و طبعاً یک پنل اس ام اس خوب، گزارش کاملی از اطلاعات ارسال ها و دریافت ها به شما ارائه می دهد.
یکی از کاربردهای اصلی پیامک، در نرم افزارهای مختلف و سیستم های مدیریت محتوا (CMS) است. یک سامانه پیامک خوب، به شما اجازه می دهد که به راحت ترین شکل و با استفاده از چند خط کدنویسی ساده، به پنل پیامکتان متصل شوید و ارسال ها و دریافت های خود را مدیریت کنید. همچنین، سامانه های اس ام اس بزرگتر، معمولاً ماژول های آماده ای را برای استفاده در نرم افزارهای مطرح در اختیارتان قرار می دهند.
در تصویر زیر می توانید ماژول هایی که تیم ملی پیامک به صورت اختصاصی برای سیستم خود نوشته را مشاهده کنید:
  • افزونه پیامکی وردپرس و ووکامرس
  • افزونه پیامکی پرستاشاپ
  • افزونه پیامکی جوملا
  • افزونه پیامکی مجنتو
  • افزونه پیامکی اپن کارت
  • افزونه پیامکی WHMCS
نتیجه گیری
امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی نسبت به روند انتخاب یک سامانه پیامکی مناسب و خرید پنل اس ام اس به شما ارائه دهیم. مطمئن باشید اگر پیش از انتخاب یک سامانه پیام کوتاه و خرید پنل اس ام اس این نکات را رعایت کنید، تصمیم گیری برایتان بسیار آسان تر خواهد شد.
در ضمن، اگر در زمینه تبلیغات پیامکی انبوه و امکانات یک سامانه پیام کوتاه خوب نیاز به مشاوره دارید، می توانید با شماره تلفن 63404-021 (داخلی 1) تماس بگیرید تا کارشناسان ملی پیامک شما را در این زمینه راهنمایی کنند.
 

 

راهنمای خرید سامانه پیامکی و ارسال اس ام اس تبلیغاتی

راهنمای خرید سامانه پیامکی و ارسال اس ام اس تبلیغاتی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از melipayamak.com / ص
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .