نمناک سرگرمیگوناگون خوابیدن جالب پسربچه مدرسه ای در سخنرانی ترامپ! + تصاویر
پسر بچه 11 ساله ای از طریق دعوت نامه ای از جانب مدرسه به مراسم سخنرانی اقای ترامپ دعوت شده بود توانست به شدت حاشیه ساز شود!

خوابیدن جالب پسربچه مدرسه ای در سخنرانی ترامپ!

سخنرانی های آقای دونالد ترامپ همیشه با حواشی گوناگونی روبرو است و مخاطبان این سخنرانی در صورت عدم وجود حواشی، برای آن حواشی ایجاد می کنند. برای مثال گاهی اوقات آنها سعی می کنند تا گران و لوکس بودن لباس های این زوج را مورد حاشیه قرار دهند.

اما آخرین حاشیه سخنرانی آقای ترامپ یکی از جالب ترین و پر حاشیه ترین حواشی ممکن تاکنون بود که قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک شما را با این حاشیه آشنا سازیم.

در طی آخرین سخنرانی آقای ترامپ از وضعیت کشور " State of the Union " که سالانه تنها یکبار انجام می شود، پسر بچه 11 ساله ای که از قرار معلوم گویی از طریق مدرسه به محل سخنرانی فرستاده شده بود تا جزء حاضرین این مراسم باشد.

اما وی گویی شب گذشته خواب به دیدگانش ندیده بود و بصورت شگفت انگیزی جایگاه وی در کنار خانم ملانیا ترامپ قرار گرفت و از ابتدای مراسم تا انتهای مراسم به مدت 90 دقیقه چشمانش را بسته بود و خوابید!

خواب آلودگی این پسر بچه آن هم در کنار ملانیا ترامپ با حواشی گوناگون دیگری از جانب کاربران صفحات مجازی قرار گرفت و جزء یکی از ویروسی ترین تصاویر در طی روز گذشته تاکنون بوده است!

خوابیدن جالب پسربچه مدرسه ای در سخنرانی ترامپ! + تصاویر

خوابیدن جالب پسربچه مدرسه ای در سخنرانی ترامپ! + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف