خواننده زن هالیود

خواننده زن هالیودی که هر روز یک میلیون دلار درآمد دارد + عکس

تاریخ انتشار : 30 مهر 1394کد مطلب : 22199تعداد نظرات : 1 نظر
طبق گزارشات نشریه فروبس یکی از خواننده های زن هالیود با درامد میلیون دلاری یکی از پردرآمدترین زنان جهان معرفی شد. این خواننده زن هالیوود روزانه یک میلیون دلار درامد دارد.

خواننده زن هالیودی که هر روز یک میلیون دلار درآمد دارد

به گزارش دیلی میل تیلور سوئیفت در سالهای اخیر در زمینه موسیقی یکی از موفق ترین ها و پردآمدترین های جهان بوده است.

اولین البوم موفقیت او در سال 1998 منتشر شد که بیش از یک میلیون و 200 هزار نسخه فروش کرد.

این خواننده پس از موفقیت بالای فروش این آلبوم، راهی یک تور جهانی شد. او در این تور برنامه هایی در آمریکا، آسیا، اروپا و اقیانوسیه اجرا کرد، که با استقبال زیاد هواداران مواجه شد و درآمد بسیار زیادی برای او به ارمغان آورد. برای نمونه تنها در پنج مورد از این برنامه ها در آمریکای شمالی بیش از یکصد و چهل هزار بلیط فروخته شد، و 16.8 میلیون دلار نصیب سوئیفت کرد

خواننده زن هالیوود ،تیلور سوئیفت روزانه یک میلیون دلار درآمد دارد.

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت خواننده زن هالیوود با درامد میلیون دلاری

تیلور سوئیفت در فهرست پردرآمدترین ستاره های جهان در سال 2015 که از سوی نشریه فوربس منتشر می شود، جایگاه هشتم را در اختیار دارد، و در فهرست قدرتمندترین زنان جهان در این نشریه در رتبه شصت و چهارم ایستاده است.

بیوگرافی کوتاه تیلور سوئیفت

تیلور آلیسون سویفت در 13 دسامبر 1989 در ریدینگ، پنسیلوانیا زاده شد. او دختر اسکات و آندره آ سویفت است و یک برادر کوچکتر بنام آستین دارد. پدرش یک دلال سهام و مادرش زنی خانه دار است.

مادر او عقیده داشت که یک نام خنثی می تواند تأثیر مثبتی روی زندگی کاری او داشته باشد و به این دلیل نام او را پس از جیمز تیلر روی او گذاشت.

محل زندگی اصلی سویفت در پنت هاوسی در وسط شهر نشویل در تنسی است. مطابق با مجله فوربز درآمد او در سال 2009 برابر با 18 میلیون دلار، 45 میلیون دلار در 2010 و 57 میلیون در 2012 تخمین زده شد.

 او در سال 2008 با خوانندهٔ پاپ جو جوناس ارتباط دوستی برقرار کرد که رابطهٔ آنها دراکتبر همان سال به پایان رسید. و در سال 2009 با تیلور لاتنر دوست بود. از اکتبر تا دسامبر سال 2010 او با جیک جیلنهال دوست بود.

خواننده زن هالیودی که هر روز یک میلیون دلار درآمد دارد + عکس

322
این مطلب مفید بود ؟139
منبع : نمناک /ن
1 نظر به ثبت رسیده است
مسعود1394-08-01
تيلور واقعا كاراش محشره
42
وبگردی