نمناک اخبارگوناگون خورده شدن جسد زوج پیر توسط سگ خانگی شان
خورده شدن جسد ، جسد
خورده شدن جسد عاقبت تنها ماندن زن و شوهری پیر و بیمار بود که 60 روز بعد از مرگشان نیروهای پلیس و همسایه ها متوجه حادثه دلخراش شدند.
تاریخ انتشار : 6 خرداد 1396

خورده شدن جسد زن و شوهر توسط سگ خانگی شان

خبر دلخراش حاکی از آن بود که جسد زن و شوهری در یکی از شهرهای اسپانیا تا مدت 2 ماه بعد از مرگ داخل خانه بدون اطلاع هیچ یکی از اعضای خانواده شان مانده بود که خوراک سگ شان شد. 

جسد زوج تنها غذای سگشان شد

ماجرای تلخ مرگ زوج پیر و بیمار و کشف جسدشان بعد از 60 روز در وضعیتی نامناسب تکرار بی مهری های برخی از فرزندان به والدینشان است.

زوج پیر که تنها در خانه بزرگشان به همراه چند سگ زندگی می کردند 60 روز قبل از آنکه جسدشان کشف شود مرده بودند، به گفته پزشکی قانونی مرد 73 ساله به نام اندرو بر اثر ایست قلبی جان خود را از دست داده بود و 2 روز بعد همسرش "جوانا" 70 ساله که از بیماری آلزایمر رنج می برد بر اثر گرسنگی و ناتوانی در مراقبت از خودش فوت کرده بود.

بعد از این مرگ غم انگیز وضعیت حیواناتی که در خانه زن و شوهر پیر زندگی می کردند با مرگ آنها گره خورد ، 4 تا از سگها مرده بودند اما یکی از انها که تقریبا بزرگتر و قوی تر بود هنوز زنده بود چرا که بعد از گذشت چندین روز با خوردن گوشت تن صاحبانش توانسته بود خودش را سیر نگاه دارد.

دختر این زن و شوهر بعد از چند ماه تصمیم گرفته بود تا با والدینش تماس بگیرد اما موفق نشد با آنها صحبت کند ، بعد از نگرانی با همسایه پدر و مادرش تماس گرفت تا او از حال آنها باخبر شود.

بعد از چند ساعت مرد همسایه به دختر خانواده اطلاع داد که هیچ کس درب خانه را باز نمی کند و هیچ صدایی از خانه والدینش شنیده نمی شود .

خورده شدن جسد

خورده شدن جسد توسط سگ خانگی

معمای سکوت خانه زوج پیر با حضور نیروهای پلیس حل شد ، بعد از شکستن قفل درب خانه ماموران پلیس با صحنه ی دلخراشی روبرو شدند ، جسد نیمه خورده پیرمرد و پیرزن باعث انتشار بوی بدی شده بود.

به گزارش daily star حشرات موزی و سگ خانگی بیش از نصف جسد پیرمرد و کمی از جسد پیرزن را خورده بودند. 

خورده شدن جسد زوج پیر توسط سگ خانگی شان

خورده شدن جسد زوج پیر توسط سگ خانگی شان
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 12
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف